Вільний митець• 03 июня 2025
Вступ в ВНЗ
Якщо дитина вчилася в виші, але не закінчила його. Пішов з третього курсу.
Зараз планує вступити знов в інший навчальний заклад на вищу освіту. Цікаво, у разі досягнення мобілізаційного віку та необхідності отримання відстрочки - як розглядає війсккомат ту позицію, що другий раз вступив на вищу? Вступати буде в 24 роки.
В принципі логічно було б думати, що оскільки першого разу вища освіта не отримана, то має право на ії отримання та відповідну відстрочку. Але мені так логічно, а як насправді
У кого є подібний досвід?
Вільний митець
• 03 июня 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Щиро сподіваюсь, що він закриє сесію та все буде добре.
Надаль тут практично без варіантів. Можна останнє питання? Протягом якого терміну можна поновитися в внз? Ну якщо в цей рік він не встигне? Це ж потрібно тільки у вступну кампанію поновлюватися? Чи протягом навчального року також можна?
Злюсь до кипіння• 03 июня 2025
Ответ дляВільний митець
Поновлюють зазвичай в період канікул. Обмежень по терміну немає. Але треба до 25 років, бо там є певні обмеження. Він може навіть поновитися в зимові канікули на другий семестр третього курсу. Ось може стане в нагоді
Вільний митець
• 03 июня 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую за допомогу! Гарного дня
Пургену мне• 03 июня 2025
Ответ дляВільний митець
Хм. а якщо ситуація така, що він буде з 3 курсу відрахований за невиконання учбового плану? Він не склав 1 іспит з сесії і перездати також не зможе( такі склалися обставини. Отже, буде відрахований. Я не знаю що вони пишуть в таких випадках і взагалі чи вказується причина відрахування. Хиба можливо після відрахування поновлення? Поясніть будь ласка...
Плюс, те, що його було відраховано з 3 курсу для когось дорівнює здобуттю вищої освіти?
А друга спроба здобути цю вищу освіту буде порушенням порядку здобуття вищої освіти?
успокойте_Меня• 03 июня 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Після відрахування може поновитися. Якщо причина була невиконання вимог навчального плану, то поновлять знов на третій курс. Третій курс почне спочатку. Хоч в своєму виші, хоч в іншому. Треба йти до бажаного закладу та дізнаватись, чи є місця для поновлення? Треба взяти академдовідку ще, а потім після поновлення протягом півроку скласти академрізницю, якщо інша спеціальність. Або вам одразу запропонують її скласти. Поновлення можливе тільки в канікулярний період, майте на увазі.
Користуючись нагодою запитаю, можливо ви підкажете теж. Син написав в українському ВНЗ заяву на академвідпустку, рік пролетів, нажаль повертатися поки ніяк але все ж хочеться мати можливість на майбутнє поновитися, якщо буде така необхідність. Які правильні дії, писати заяву на відрахування за власним бажанням ?