Я не Тролль• 03 июня 2025
Ви б взяли куму на роботу?
Не спілкувалися з кумою 10 років.
Колись вона мені допомогла на старті мого життя.
Вона працювала фін директором і взяла мене звичайним бухом. Я працювала за кілька людей, була дуже відповідальна, мене все цікавило і дуже любила працювати.
Потім я пішла далі розвиватися, але ми залишишся спілкуватися. Я хрестила її дитину.
10 років назад сталася дуже неприємна ситуація і я перестала різко з нею спілкуватися.
За цей час я давно була фін директор, дир департаменту, а зараз працюю у міжнародному бізнесі.
Пару місяців назад кума знайшла мій тел і передзвонила. Ми знову почали спілкуватися. І слово за слово вона рік без роботи…
Шукає на 15 тис грн.
Для мене це був шок, але слово за слово я дізналася що вона пила один час, потім пішла з дому від чоловіка. Повернулася, перестала пити…
Загалом це такий дивний час у її житті і те що вона шукає хоча б на 15 мене взагалі шокувало.
Так от, я зі своєї зарплати спокійно можу їй виділити 15 тис і дати їй роботу.
Але стільки , АЛЕ…
Чи вартує звʼязуватися з таким чи ні…
І я в роздумах…
Думала одноразово допомогти їй, але я завжди біда проти такого.
От як би ви поступили?
Дякую
Я не троляка)
Шукає на 15 тис грн.
Але стільки , АЛЕ…
Чи вартує звʼязуватися з таким чи ні…
І я в роздумах…
От як би ви поступили?
Дякую
Я не троляка)