Обращеница• 03 июня в 15:48
Питання людям, у яких діабет 2 типу.
Від чого він у вас з´явився?Що цьому посприяло?
Обращеница
• 03 июня в 15:52
Ответ дляСунуся в чужі справи
Избыточный вес, вредная еда.
Я люблю до безумия сладости и мучное :-(
В роду много диабетиков,я очень похудела в боязни заболеть им.
Кондуктор троллейбуса• 03 июня в 15:53
В мене був цукор 10, але я вчасно взялась за себе. Зараз зранку 4,7
Папа теж діабетик
Обращеница
• 03 июня в 15:54
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Папа теж діабетик
Моя покійна бабуся стверджувала,що в неї діабет через стрес,нерви.
Кидстаффовка• 03 июня в 15:55
Был на фоне риса ( суши любила) и макароны , овсянку постоянно ела и фрукты, как не в себя.
Сейчас 4,7 сахар натощак.
Веса лишнего не было
Сейчас 4,7 сахар натощак.
Веса лишнего не было
Обращеница
• 03 июня в 15:56
Ответ дляКидстаффовка
Сейчас 4,7 сахар натощак.
Веса лишнего не было
Сейчас 4,7 сахар натощак.
Веса лишнего не было
Блин,китайцы,японцы,корейцы едят рис и худые.
Кидстаффовка• 03 июня в 15:57
Ответ дляОбращеница
Вес на показатель, если вы худели, к примеру, на фруктах с кашами. Лучше анализы сдать
Кондуктор троллейбуса• 03 июня в 15:57
Ответ дляОбращеница
В мене СПКЯ, антимюллерів гормон показав, це генетично. Від цього і інсулінорезисрентність в дальше все завертається в клубок.
Єдиний вихід - спорт, активність, нормальне харчування, сон
Кидстаффовка• 03 июня в 15:57
Ответ дляОбращеница
Так и я худая тоже была.
KROX@• 03 июня в 16:09
Ответ дляОбращеница
Таке теж може бути, але зазвичай саме діабет 2го типу - це зайва вага. Є діабет 1,5го типу - це аутоімунне захворювання, тут так, стрес, з вагою зв´язку немає. А от 2го типу - це вага і неправильний спосіб життя. У свекрухи діабет 2го типу. Вага дуже висока, під 200 кг в ’кращі’ часи. І вона з таким дивуванням завжди каже ’Звідки в мене той діабет взявся?’ Не вірить людина, що це через вагу і відсутність фізичної активності
всі оті дослідження, то фігня
вона вважає, що товста людина, то здорова людина.
всі оті дослідження, то фігня
Безпринципова• 03 июня в 16:21
у мами ні зайвої ваги нема, і фізично завантажена , і рухлива, і харчується ппраувильно , але десь після 55 -60 років цей діабет 2 -типу з´явився... від нервів...сина поховала, чоловік нєрвомот ще той..(((( цей діабет роз´їдає сосуди - і з асом та віком дуже болять і печуть стопи ніг((( вже і до мозку добрався- шум в голові...мамі 84 роки..вона лікується в ендокринолога, пьє ліки, в лікарню лягає раз на півроку....і ні в кого з великої її рідні не було цієї гадості
Швидка Настя• 03 июня в 16:21
Ответ дляKROX@
всі оті дослідження, то фігня
Не всегда 2й тип - это лишний вес, у моего деда был диабет, лишнего веса не было.
Дуже дуже вумна• 03 июня в 17:11
У меня мама энерджайзер, лишнего веса особо нет, ну может совсем чуть-чуть. А вот стресса в жизни было ого-го. Диабет 2го типа.
Меломанка Маланка• 03 июня в 17:33
Ответ дляKROX@
всі оті дослідження, то фігня
Дід стрункий діабетик, його син, мій дядько, повний діабетик, моя мама повна без діабету. У дядька одна дитина худа, без, друга повна теж без. Я розповніла після ковіду і тоді ж почалися проблеми із цукром, до того була струнка і без діабету. Моя начальниця худа як тріска, з діабетом.
У всіх 2 тип
Обращеница
• 03 июня в 18:16
Ответ дляКидстаффовка
Сдавала,Слава Богу низкий!Спасибо спорту.А худела я именно только на тех продуктах,которые люблю.
Обращеница
• 03 июня в 18:17
Ответ дляKROX@
всі оті дослідження, то фігня
Мені дихати було важко,коли я важила 56-57 кг при зрості 154 см.Я не діабетик,але в роду є і багато.
Обращеница
• 03 июня в 18:18
Ответ дляБезпринципова
:-( може їла по пару шоколадок на день? Або пару булочок
KROX@• 03 июня в 18:58
Ответ дляШвидка Настя
І це скоріше за все був не діабет 2го типу. Це діабет 1,5 типу. Просто раніше цього типу діабету не ставили.
Confession• 06 июня в 10:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Папа теж діабетик
Це ж уже не диабет
Обращеница
• 06 июня в 14:55
Ответ дляConfession
Це ж уже не диабет
Діабет невиліковний.Можна тільки полегшити симптоми хвороби.
Confession• 06 июня в 15:53
Ответ дляОбращеница
Ви їсте солодке?