Solar Cloud• 03 июня 2025

Там шо пол моста снесли? Смотрю сейчас видео, и будто пол моста нет

rybka21• 03 июня 2025
То старе
ksenbaz• 03 июня 2025
СБУ крымский мост подорвали снизу под водой.движение перекрыто
ksenbaz• 03 июня 2025
рашисты на переговорах просят что б мы не били по мостам по жд и авиапортам
Love_Love_Love_• 03 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Ви були на переговорах?
автор Solar Cloud • 03 июня 2025
Ответ дляrybka21
То старе
Нет новое, видео жаль невозможно сюда добавить
У меня ощущение, что там пол моста нет
Марина111111• 03 июня 2025
Ответ дляSolar Cloud
У меня ощущение, что там пол моста нет
На каком канале вы смотрели?
Марина-10• 03 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Піздно
lilul990• 03 июня 2025
Уже би придушили того путіна та й по всьому. Надоїв плять. Ладно людей їм не шкода, а стратегічну авіацію...

Ну мають же бути люди які розуміють шо поведінка путіна це загроза нац безпеці
автор Solar Cloud • 03 июня 2025
Ответ дляМарина111111
На каком канале вы смотрели?
Труха, уже тоже отписался
Друзі, пишуть, що відео може бути старе. Проте, там зараз гаряче. Збираю інфу.

русня пише, що міст дійсно в диму, але це «димова завіса». Рух мостом перекрито. Уточнюю все, повернусь з кадрами.
BigSize_• 03 июня 2025
Ответ дляSolar Cloud
Труха, уже тоже отписался

Надеюсь свежее видео будет еще круче
Goku5927• 03 июня 2025
Ответ дляlilul990

Цих людей достатньо, просто рососіянам плювати на все, що не стосується безпосередньо їхньої дупи. Це примітивне доісторичне мислення, що головне себе врятувати, ні про що вони не здатні більше мислити.
маринель-наумка• 03 июня 2025
Уже открыт
автор Solar Cloud • 03 июня 2025
Ответ длямаринель-наумка
Уже открыт
😡😡😡 щось никак не снесут .