В чем дело? У них там такая хорошая оборона?
Ответ дляАся Карповна
Помню как на затольях 2014-го все орали, что этот мост построить невозможно!!! а если и построят, то он сам разрушиться!! И вот.... Ракетами эту грязь разбить не могут
Якщо опора підірвана під водою, то мост може рухнути в будь який час. Це ж не шутка тонна вибухівки. Буде ’Він втомився’. міст після вибуху може легкі машини ще пропускати обережно. А важка техніка вже дуже ризикує.
Renesmeе 16• 03 июня в 20:22
Редактор видання The Insider Вайс:
Щойно переглянув відео, на якому українські FPV вразили два російські А-50. Поки що не можу поділитися відео, але це підтверджує плітки СБУ про те, що вони підбили два незамінні літаки раннього попередження і управління радянських часів. росія має лише шість. Ну, тепер чотири.
Ще одному журналісту показали, Пане Малюк, а можно також українському народу відосиків? 👉👈
🔸Підписатись
Ответ дляpupsi4ek
Міст до Криму побудувати неможливо, — Безсмертний
Представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний вважає, що будівництво мосту з Росії до Криму є фантастикою.
Своїми думками Безсмертний поділився в ефірі програми ’Шустер LIVE’.
Не буде там ніякого мосту. Росіяни будуть ці палі забивати ще не одне десятиліття. Була тільки одна людина, яка підготувала план і мала реальні, достовірні механізми будівництва там мосту, — це міністр будівництва нацистської Німеччини Альберт Шпеєр. Хочете, візьміть в архівах ці документи,
— запропонував він.
До речі, а чим зараз займається цей Безсмертний?
Ответ дляOlvia1987
Жаждете продолжения и мести?
Конечно. А , Вы нет?
Ответ дляHdodmslpe
А 41 самолёт не разочаровал
Ах, таки надежды были,да ?
Так тільки на одному аєродромі більше 15 літаків згоріло, по відео. Це тільки те що я нарахувала, скоріше за все більше, бо це тільки одна площадка. Били по бензобакам. Сгоріло все. Це ж не пожар в салоні, шо можна потушити. Там було чому горіти.
Volens Nolens• 03 июня в 20:31
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Путіна повісять на його кишках якшо він не примусить нас до миру на своїх умовах
Тому він буде з трусів пригати аби нас тероризувати
На цьому шляху цей дятєл втратив літаки ядерної тріади. У нього часу до кінця літа.
Якшо в росії є люди з мозгами, путіна повинні винести вперед ногами
vasilisa-l• 03 июня в 20:34
Ответ дляSolar Cloud
Потерь нет, шо не знаете?
Пишут, что то видео с компьютерной игры, а у них никаких фур не было😂
vasilisa-l• 03 июня в 20:35
Ответ дляHdodmslpe
Оттуда бы я не строчила
Все что побъем - они поремонтируют, а нам прилетит в три раза больше
Вам вообще с двух сторон прилетит😆
vasilisa-l• 03 июня в 20:39
Ответ дляHdodmslpe
Каждого русского умножьте на 100 наших.
Кстати о ваших
992 000, если округлить
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
А кто хочет этого в Украине? Кроме россиян никто