Мусик Пусик• 03 июня 2025

У кого есть незабытая любовь, как вы с этим живёте?

Не могу забыть мужчину с которым были отношения ,я его очень сильно любила ,как никого в своей жизни ,мне его не хватает .
Живчик-счастливчик• 03 июня 2025
Було…. Не прям любов, але людина зачепила страшне як, із 2011 року тягнулася історія згадувань …
роками снився, у 2017 теми тут писала з попереднього акаунту, снився, думала …. За цей час заміж встигла сходити, народила дитину, розлучилася , а все згадувала , не давало мені щось спокою …. Ще сни ті були постійні
Ну що, поспілкувалися певний час по телефону, мене попустило
Я здогадувалася що він за людина, а так переконалася і забула назавжди
Не так давно сам ще писав , я заблокувала доступ в тг він всіх незбережених номерів, аж на стільки відвернуло остаточно

Ганцю в кєдах• 04 июня 2025
Першого чоловіка згадую з ніжністю і трохи смутком, бо нічого вже не вернеш.
Ще якось мала нетривалі стосунки, лишилися друзями. І от його згадую теж, бо все могло бути, але якось не склалося. Інші пройшли й пішли, не зачепивши так сильно
Живчик-счастливчик• 04 июня 2025
Короче це я до чого…., щоб розійтися остаточно, треба зійтися. Є такий вираз і це правда. Тоді всі ілюзії, роками надумані, як рукою знімає
Видна міленіалка• 04 июня 2025
Ответ дляМусик Пусик
Не работает так в этом случае .Раньше так помогало ,а это сильные чувства ,самые сильные в моей жизни .
Ну если вам сильно хочется страдать кто ж вам помешает
автор Мусик Пусик • 04 июня 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Да, есть такой человек. Вспоминаю, ничего хорошего как не странно не сделал, но почему-то именно рядом с ним я была счастлива. И это единственный человек которого я по-настоящему любила.
Вот и у меня также ,я не могу сказать ,что он для меня что то прям такое сделал ,но рядом с ним я была счастлива ,это были самые сильные чувства в моей жизни .Таких чувств я ни с кем не испытывала и не испытываю и вряд-ли испытаю без него .Мы были одним целым ,нам было вместе по душе .
автор Мусик Пусик • 04 июня 2025
Ответ дляМрію про космос
Обычно мои любови рано или поздно проходили совсем. А сейчас тоже сердце точит. И я начинаю бояться,что это надолго. При том,что я активно ( периодически) делаю разные вещи,чтоб его забыть. И ни черта не получается
Я тоже все перепробовала чтобы его забыть и как говорится из сердца вон ,но помогало только на время ,а так он всегда в моем сердце .Никто об этом не знает и даже он ,я ни с кем не говорю про него ,только здесь на советчице могу написать .
автор Мусик Пусик • 04 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Любовь живет три года
У меня она уже дольше живёт ,два года как мы не общаемся вообще ,а так мы общались по телефону ,мы в разных городах ,были когда то в одном ,а расстались мы давно ещё за пару лет до войны .
автор Мусик Пусик • 04 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А что он такого вам сказал ,что вас отвернуло ,что он за человек ?
Живчик-счастливчик• 04 июня 2025
Ответ дляМусик Пусик
Та там багато всього було. Зараз він втік на болота. Його будинок постраждав від обстрілів, а він залишив свою роботу, професію, зараз у кацапів ремонтами займається🤬
Плюс розказав як з дівчиною жив у цивільному шлюбі багато років і не одружився . Перед цим хотів зі мною так жити, я щось морозилася від такої ідеї, але врешті він мене покинув і згодом жив із нею. Як зраджував їй, бо прямо сказати він сцяв що розходяться і щоб вона зʼїхала. Розказав як дівчина була двічі вагітна (щось по мед показам не могла виносити), а він так і не зробив пропозицію , бо «до цього і так йшло», на секундочку років 8 він тягнув …. Навіть із поваги, не міг прямо сказати їй що вже все, пішов по блядям , щоб сама кинула ….ну вона так і зробила (пішла жити з іншим), а тепер вона така погана йому ….
Та і врешті , він зустрічається зараз з новою дівчиною, а мені писав і дзвоним казати що досі любить і тоді дурний був …. Альо….у тебе дівчина є і ти на болоті живеш….він знає мою позицію з цього приводу!!!! Так от тепер він мені як мразота якась…. Добре , що поспілкувалися і мене на все життя попустило і відвернуло від нього. А до того ж роками забути не могла ….ой, фу. Закрили тему з ним і чудово. Отаке я вам відповім на ваше питання ))

МатьЧасть• 04 июня 2025
Не можу забути попередню колишню - вже майже 2 роки, як ми не разом. Її вже не кохаю, але б з радістю з нею все почав знову. І колишня - вже 3 місяці ми не разом, ще кохаю її.
автор Мусик Пусик • 04 июня 2025
Ответ дляМатьЧасть
Ой как у вас всё закручено .Значит вы не любите бывшую , если бы любили ,то не хотели бы начать все заново с с предыдущей .
Ms. При теле• 05 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я зараз десь в такій же ситуації. Не скажу, що закохана, бо в 40 вже так не закохаєшся як в 20, але зачепив дуже. Разом були короткий період і я встигла його побачити тільки ідеальним. Всі його недоліки за кадром. Часом були дзвіночки, але я на них не звертала уваги. Дороги розійшлись, але він не йде в мене з голови. Я розумію, що він в побуті, повсякденні зовсім інша людина, але уява малює іншу картинку. Так хочеться викинути його з голови, але неможливість побачити і переконатись в його неідеальності не дає це зробити
автор Мусик Пусик • 05 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
А я влюбилась сильно в 36 в этого мужчину ,сейчас мне 41 ,зацепил он меня сильно.Как оказалось ,что любовь в зрелом возрасте тяжелее проходит,по молодости было легче . .Очень хочется о нем не думать .
Ms. При теле• 05 июня 2025
Ответ дляМусик Пусик
Згодна, зараз якщо зачепило, то сидить глибоко. А в молодості - перегорнув сторінку і йдеш далі.