УжеВотДа• 04 июня 2025
Я не могла це не скинути )))
Нехай щастить• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Ще й як дають, подоба вам то чи ні. Але марнувати час на таку не збираюся, най на вашій совісті залишається. На щастя, ви тут не найгірший варіант.
Ну то й мені дають. Ви - продажний засланець не знаю кого. Намагаєтесь всім заткнути рота.Щоб ні в кого не було навіь спрроби щось подумати й проаналізувати. Всі повинні хлопати в долоні і ходити в рожевих окулярах. І ні на що не жалітися
А це зрада проти народу України
Ви використовуєте брудні маніпулятивні методи. Звинувачування, сором, протиставлення людини ЗСУ. Це ж так просто ляпнути і так болісно почути в свою сторону. і все, ваш співбесідник зливається і затикає свою думку
Ще раз. Ваші дії - це дії проти народу України. Проти вільного висловлюваня свого бачення, своїх побоювань і страхів.
А це зрада проти народу України
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Точно всіх українців? Чи тільки тих хто вірить владі?
Похрін кому) Українці українців так не звуть, що б ви там не доводили)
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляНесу добро людям
Читайте що таке офіційний запит на мирні переговори.
І чим його намагаються підмінити.
Що така офіційний запит по вашому? Як навіть доклад Мзс неофіційний? Прямі мови Сибіги?
Не хочу навіть читати маячню, що раша за мир, а Україна проти
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляХата на мати
Хорошо смеётся тот, кто смеётся последним.
Я бы точно не радовалась, сидя в Украине под бомбёжками и когда конца края этому кошмару не предвидится.
Хм. А яка причина не радіти успіхам ЗСУ, сидячи в Україні?
Непогодка• 04 июня 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Добре, все супер, всіх завили, всі 41 літак, ракет більше не буде. Перемога. Сподіваюсь всі задоволені. СБУ найкращі
Удалено администрацией...
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Оспаді Сам Хегсет відмовився, ай
Це той що в скандал на скандалі потрапляє.
А що там за скандали з ним? І чому відмовився?
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
З зливом даних Пентагону, багато звільнених і розкритих агентів, чуть його не покарали, але козла зробили Уолца.
СкрипяСердцем• 04 июня 2025
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
Ты моя ласточка
В пол третьего ночи отбомбился по методичке, по скриптам, со всеми нужными ключевиками!
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Дивно що не звільнили. Так а чого відмовився від участі? Під яким приводом?
Я инженер, меряю от 1• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Я вам нічого не доводжу, намагалась зрозуміти вашу логіку думок. Але в вас просто стала установка. Ну ок.
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ніж в спину
та то клоунада. китайцям вірити - себе не поважати.
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую за увагу, наша катсрюлеголова співвітчизниця. Ви ж не проти, якщо вас так називати, я правильно зрозуміла?
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Грубить майже всім
Замість діалогу по темі, попутно знецінює успіх Сбу
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Бо шукають методи дистанціюватися, і перекласти на Ес
Бо у Трампа не виходить нічого
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Естественно сотни.А куда ж они делись после СССР.Они же свое оружие никому не отдавали.
Ну так тим більше варто руйнувати. Це зробить болота не тільки безпечнішими для нас, а й менш цікавими для світу.
Чим більш роззброєна росія - тим менше нею взагалі хтось цікавитиметься.
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Вони самі собі на умі, але тепер рашку відкинуто, і Китай стає сильнішим в ядерній гонці. Вони це розуміють
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляИванка Бур
Да, американцы многому учатся и перенимают опыт войны, как и Запад - для этого, в принципе, конфликт и был задуман... Но где Вы увидели, что они ’в восторге’?
Посланник Трампа Келлог заявил о росте риска эскалации после украинских ударов по россйиским аэродромам и сказал, что американцы хотели бы этого избежать.
«Уровень риска значительно повышается. Я имею в виду, после того, что произошло в эти выходные. Люди должны понять, что в сфере национальной безопасности, когда вы атакуете часть национальной системы выживания оппонента, уровень вашего риска повышается, потому что вы не знаете, как они ответят. Совершенно очевидно, что уровень риска будет повышаться, и я думаю, что именно этого мы пытаемся избежать. Мы пытаемся прийти к ситуации, когда уровни риска не будет повышен», - сказал он в эфире Fox News.
Напомним, Келлог встречался в США с Ермаком, () который лоббирует новые санкции () против России. Они среди прочего обсуждали украинскую атаку на аэродромы.
А ДО того амеріканці не заявляли ніц схожого?
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Я думаю воно вже в анонімному бані відпочиває. Без аноніма не вилізе ж
Поки пости не видалені, бану не має
Стане тема без анонімів, напевно тоді реакції будуть
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
От бідося, всі посуньтеся і не заважайте їй чекати руський мир
Я инженер, меряю от 1• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
А за що мене так називати? Я не вірю сліпо в інформацію, яку мені підкидають в новинах, маю критичне мислення, шукаю докази.
Продавчиня кіз• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Це саме співав Саліван при Байдені і втратили можливості 3 роки тому.
Плету корзинки• 04 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
І лише ви про це знаєте
Кто хочет знать, тот знает. Любая информация на поверхности лежит
Пацан к успеху шел• 04 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Навіщо цей тролинг.
Ті що пошкодили -невідомо скільки літаків, є дані від Малюка, незалежні осінтери розходяться в підрахунку саме знищених, не пошкоджених просто, то 13 то 15. Ще чекають даних.
І це безпрецедентна успішна операція України.
Який тролінг. Мене переконали, що все так і є, всі свої слова беру назад, я тепер вірю тільки офіційним заявам. Які претензії?
булоТАЙминуло• 04 июня 2025
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
Ну прасціці што нє Кієвь за трі дня.
Ми ж проста укри , што ат нас можна ажідать
СкрипяСердцем• 04 июня 2025
Ответ дляOksana USA
Так что теперь, молча сложить лапки и не пытаться наносить удары по рашке? Это путь в никуда.
Если что, я родом из Сумской обл.
P.S. СуМы - одна ’м’.
Если что, я родом из Сумской обл.
P.S. СуМы - одна ’м’.
На СуММах и ИрпенИ, обычно, очень палятся
И на ударении на Е в слове ГостомЕль
булоТАЙминуло• 04 июня 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Головне помітила почали писати українською))))
Давєлі людей лаптєногіх што на бандеровскам пісать научілісь. Нєт на нас (вас)(іхь) сталіна і лєніна.