ЛюбимаЯНЬ• 04 июня 2025
Порекомендуйте ВВ крем
Легкий, на лето. Кожа светлая, не проблемная, но склонна к сухости
Оновлена версія• 04 июня 2025
Я закохалася в Смарт4дерма, з мого досвіду він кращий. Зрозуміло, що достатньо бюджетнй.
Бутерброд и я• 04 июня 2025
Ответ дляОновлена версія
А він ллегкої текстури чи більш щільно лягає?
Бо шукаю легенький
Оновлена версія• 04 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
Бо шукаю легенький
Не як флюїд, звичайно, але як на мене достатньо легкий. Але я не знаю з чим порівнювати. До того я користувалася Крістіна або HL і в порівнянні з ними цей легкий.