Неместная Я• Изменено 04 июня 2025

Секрет смаження млинців знали?

Аби вони не приставали, колись моя мама перед кожним новим млинцем змащувала сковорідку шматочком несоленого сала( такого без м´яса, чисте сало). Запаху і смаку це не змінює, а дає лиш тоненький шар жиру, завдяки якому млинці ніколи не пристають до сковорідки
Най хоч раз• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Не думаю що в мене погана сковорода
Ну..до такої пристає. Тому мастіть салом навіть якби там стояла ціна 10 тис)
Экспертиза• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Антипригарне дуже шкідливе. Думала що вам як слідкуючою за своїм здоров´ям це відомо
не у всіх кастрюля на голові
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Автор, я вам еще больший секрет открою. Во-первых антипригарное покрытие не вредное, если оно целое. Во-вторых берете обычную силиконовую кисточку и сказывается обычным растительным масло рафинированным,без запаха чтоб. А в третьих,если вы,перевернул блин,сможете еще и кусочком сливочного сверху,быстро-быстро пройдя по поверхности,то и за уши вас не оттянешь от блинов таких:))
Ні, це для мене занадто жирні
Там все розмивчато• 04 июня 2025
Ответ дляТоптунша
Для меня это слишком жирно. Дети вообще есть не будут.
Там не будет жира вообще. Нужно просто мазать очень очень условно.
Я понимаю что звучит так, вроде жир прям капает:)
Купи слона• 04 июня 2025
В мене вдома сало не водиться, його ніхто не їсть. Тому маю добру пательню і вливаю ложку олію в тісто
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляМалая еще та
Дає сало аромат.
Це смачно для млинців з м´ясом, з солоними начинками.
Ще сирою картоплею змащують.
Але зараз такі матеріали пателень, що це змащення неактуальне
Сирою картоплею по сковороді? Це щоб крохмаль виділила?
Жменятко• 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В вік антипригарного покриття у когось ще пристають млинці?
П я не користуюсь антипригарними
Я мамонт
Малая еще та• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Не думаю що в мене погана сковорода
Ви на ній млинці смажите ?
Най хоч раз• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Так, мені теж на олії жирні
Менше лийте)) 1-2 ст л) а не півстакана
Белоснежко• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Не думаю що в мене погана сковорода
Сразу видно профессионала...
Не смущает, что эта сковорода не для блинов?
Най хоч раз• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Так, мені теж на олії жирні
Менше лийте)) 1-2 ст л) а не півстакана
Патриоточка• 04 июня 2025
Я одна нічим не змащую? І сковорідка для млинців у мене є і сучасна, і ще старенька мамина(майже завжди на ній роблю),взагалі нічим не змащую, лише коли перший млинець виливаю, то я змащую розтопленим вершковим маслом. В тісті ж є жир.
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
Ну звісно, що кнауф по 500 грн краще
Love_Love_Love_• 04 июня 2025
Ответ дляЖменятко
П я не користуюсь антипригарними
Я мамонт
Я взагалі млинці махала смажити ше + салом щоразу мастити.
Топтунша• 04 июня 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Я знаю. Мама мою всю жизнь так делает. Я с детства такое не люблю
Всегда просила не добавлять сливочное масло, а она все равно так делала, типа ’так вкуснее’.
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляЭкспертиза
не у всіх кастрюля на голові
Це ви про свій досвід?)
Жменятко• 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Порекомендуйте сковорідку будь ласка)
Топтунша• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Не думаю що в мене погана сковорода
Купите блинную сковороду, а лучше 2.
Гораздо проще и быстрее будут блины.
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляМалая еще та
Ви на ній млинці смажите ?
Усе смажу, чудово підходить
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
То чому в темі про млинці одна з перших?)
Love_Love_Love_• 04 июня 2025
Ответ дляЖменятко
Порекомендуйте сковорідку будь ласка)
Та я беру на око якусь не дорогу, в мене просто чоловік буйно помішаний на пуцуванні посуду до блиску і їх на довго не хватає, я періодично викидаю, але бажання в людини відбивати не хочу.
Love_Love_Love_• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Люблю бути першою
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 июня 2025
Да знаю основной секрет. Хорошая блинная сковорода. Как только покрытие нарушается, заменить. Не благодарите, автор.
Малая еще та• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Це, щоб ті, які не люблять з будь яким жиром, млинці смажили.
Я роблю по рецепту, без сала, картоплі і оліі, але його тут висміюють
автор Неместная Я • 04 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Надаю перевагу якісним, а не по 300 грн раз на 2-3 місяці
Синди Кроуфорд• 04 июня 2025
Вони і без сала не пристають
Ядвига Юсьлегко• 04 июня 2025
Другой секрет без сала, которое при жарке даёт канцероген. В тесто добавляю олию, жарить на раскаленной сковороде, даже на обычной без покрытия не пристанет. Горячие сразу смазываю сливочным маслом. Вкуснее блинов нету
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
И что, всеравно без сала никак?
Синди Кроуфорд• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Я смажу на чугунній пательні і нічого не прилипає
Разгуляшка• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Можна рецепт заварних?
Грами: 500 молоко, 2 яйця (можна 1), 350-375 борошно, 50 олія, 50 цукор (якщо солодкі), сіль, все змішати і додати 500 окропу. Випікати одразу.