Неместная Я• Изменено 04 июня 2025
Секрет смаження млинців знали?
Аби вони не приставали, колись моя мама перед кожним новим млинцем змащувала сковорідку шматочком несоленого сала( такого без м´яса, чисте сало). Запаху і смаку це не змінює, а дає лиш тоненький шар жиру, завдяки якому млинці ніколи не пристають до сковорідки
Техпаспорт на медузу• 04 июня 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Другой секрет без сала, которое при жарке даёт канцероген. В тесто добавляю олию, жарить на раскаленной сковороде, даже на обычной без покрытия не пристанет. Горячие сразу смазываю сливочным маслом. Вкуснее блинов нету
Всі рідкі олії шкідливіші при смаженні, ніж тверді тваринні жири
Техпаспорт на медузу• 04 июня 2025
Ответ дляЖменятко
А про пір´їну чули чи бачили,не знаюу що змащували,я малою була,але пам´ятаю що бабуся використовувала
У нас була картопля))
Первая ласточка инфляции• 04 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
ваша справа мастити салом і мовчати))))
А как же бохатством похвастать? Только других унизить, больше никак.
Фея_3уровень• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Від такого спрею вони потім надто жирні
Фея_3уровень• 04 июня 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Автор, я вам еще больший секрет открою. Во-первых антипригарное покрытие не вредное, если оно целое. Во-вторых берете обычную силиконовую кисточку и сказывается обычным растительным масло рафинированным,без запаха чтоб. А в третьих,если вы,перевернул блин,сможете еще и кусочком сливочного сверху,быстро-быстро пройдя по поверхности,то и за уши вас не оттянешь от блинов таких:))
Открою вам еще больший секрет. Антипригарное покрытие не вредное, даже если оно содрано до основы. Вредное производство антипригарных покрытий.
Малая еще та• 04 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Автор здивується, якщо дізнається про те, що вуглецева сталь дешева, а ще з неї і чавун роблять.
Але автор далека від машинобудування, як і від млинців на салі
Неместная Я
• 04 июня 2025
Ответ дляМалая еще та
Машинобудування і сковорідка
...да ви профі, як і більшість порадниць
Малая еще та• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Машинобудування і сковорідка
Да, а тефлон покриття для зброї.
Не знали?
Малая еще та• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Машинобудування і сковорідка
Це ж саме ваша порада була почитати щодо вуглецевої сталі.
Що ж ви так, поради даєте, але самі не знаєте про що
Там все розмивчато• 04 июня 2025
Ответ дляФея_3уровень
Та я таким не замарачиваюсь. Меняю вовремя,хотя бы потому,что оно перестаёт работать.
А вот эти басни про вредность-я живу в городе миллионнике. Один вдох на улице переплюнет любую сковородку))
Додаю напруги• 04 июня 2025
Я просто крапаю трошки олії на сковорідку перед смаженням. Коли додавати олію лише в тісто, то сковорідка швидко убивається, яка б вона не була. І потім читаєш міняю сковорідки кожен рік яка це хороша. А по факту без жиру смажать.
Великий сатирик• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Ну звісно, що кнауф по 500 грн краще
Авторе, я Вас здивую, у мене сковорідка для млинців від Біол, алюмінієва, з потовщенням дном, то нічого не пристає, жиром не змащую, бо занадто жирні будуть. Додаю трішки олії в тісто
Неместная Я
• 04 июня 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Біол ще продають? Я думала їх немає вже на ринку
Гореотума• 04 июня 2025
не так! кусочком форэли смазать сковородку, сверху украсить руколой, отдать за это последнюю зарплату, а там уже когда все деньги закончатся можно и само сало начать грызть прямо с морозилки, не благодарите
Великий сатирик• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Таки здивувала
, місця треба знати. Продають, а цю ч купувала років 6 тому
Викупана• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Антипригарне дуже шкідливе. Думала що вам як слідкуючою за своїм здоров´ям це відомо
А у вас які? Ще з юності мами сковороди?
Оскорбляю всячески• 04 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Антипригарне є різне, а не лише тефлон.
Приклад?
Самохвалова• 04 июня 2025
Ответ дляЖменятко
Пірʼя використовували, щоб пиріжки змащувати яйцем перед випіканням.
Распутница• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
В мене для млинців сковорідко з нержавійки і все рівно не пристають. Змащувати салом перед кожним млинцем, це двинутись можна. Це ж в три рази довше смажити потрібно
Платье Длинное бальное• 04 июня 2025
Ответ дляВинник
+. Сало должно быть свежее и не соленое. Не будет ни запаха,ни привкуса.
Даже если соленое, не страшно. Из морозилке которое. Мама просто по бокам его обрезала и все. Но мне гораздо удобнее в само тесто немного сл масла добавлять , блинчики тогда нежнее выходят.
КарамбОлька• 04 июня 2025
А я мажу сковородку, перед каждый блином, луковицей смоченной в олию.
Половина луковицы на вилку.
Мстящий за Зайца• 04 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Приклад?
Титанові, керамічні, навіть є з алмазним напиленням
СкрипяСердцем• 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В вік антипригарного покриття у когось ще пристають млинці?
Сразу видно, что вы в готовке полный ноль и те, 71 кто лайкнул.
Кидстаффовна• 04 июня 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Как орех-это комплемент вообще-то. Или вы это и имели ввиду?
саме це- ох і опа як горіх так і тягне уй на гріх
Кастрюлька• 04 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Сало фу
Винник• 04 июня 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Плюс..масло додають у тісто і змащують не тільки для того,щоб млинці не приставали. А то будуть,як папір з сухими краями і без дірочок.
Love_Love_Love_• 04 июня 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ахахах, як я розстроїлась через думку « експерта»