Голодаю• 05 июня 2025
Потрібна порада юриста.
Всім доброго ранку! Дівчата, можливо, серед вас є юристи з цивільного права, допоможіть, будь ласка.
Стан речей: в шлюбі, є дві квартири (придбані в шлюбі), які оформлені на мене. Питання в наступному: чи можу я , зараз, оформити свою частку договором дарування на дітей. Чи потрібна для цього згода чоловіка або його присутність? Всім дякую.
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
потрібна згода
Чому? На його майнову частку ніхто не претендує.
люблю_тортики• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
якщо ви кажете, що спільне майно оформлене на вас, то у вас там взагалі немає часток
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Акт права власності оформлено на мене. Але ж квартири купувалися в шлюбі, тому є спільно нажитим майном і чоловік, відповідно, має там свою половину.
Мафиозная• 05 июня 2025
Автор, а что Вам мешает лично обратиться к нотариусу и получить достоверную информацию? Неужели нет 1000 грн на консультацию?
А, понятно. Жалко платить...
люблю_тортики• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
не так. він має право на половину при поділі. а зараз там немає часток. подивіться як там в документі написано. і як він називається теж гляньте)
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляМафиозная
А, понятно. Жалко платить...
Зрозуміло, що звернусь. Просто, зараз, не маю можливості фізичної. Знаходжусь з дитиною в лікарні. А питання хочу вирішити якнайшвидше.
Дадосвидания• 05 июня 2025
Свекровь так сделала, на брата мужа, написала дарение, на все что ей принадлежит.Соответсвенно, после ее смерти, она болела, нас ждал сюрприз.Половина квартиры , купленная в браке с супругом, была подарена одному сыну. Супруг не знал, значит никакого разрешения не нужно.При этом, она болела сильно в этот момент , была на наркотических препаратах и даже это не дало возможности признать дарение недействительным
Замрійлива• 05 июня 2025
Авторе, зараз у Вас спільна СУМІСНА власність. Це означає, що без виділу часток. Подарувати без згоди чоловіка зможете тільки:
А) Уклавши з чоловіком договір про виділ частки зі спільного майна подружжя (тоді буде спільна часткова власність), але і тоді у чоловіка як співвласника буде право переважної купівлі;
Б) Пройшовши процедуру поділу майна подружжя.
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
Дякую!
Латексне альтер ЕГО• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Заповіт написати можете.
Я не юрист і не знаю, що там за ситуація.
Але ж Ви в курсі, що з майном, яке належить дітям, мороки в принципі чимало? Продати нормально важко, а коли дітям буде по 18, вони можуть те майно легко втратити?
люблю_тортики• 05 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
ток это было не дарение, а завещание, правда?)
Замрійлива• 05 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
Как свекровь могла распорядиться квартирой, которая как Вы пишете была приобретена в браке и ей не принадлежала? На чье имя была оформлена квартира?
Дадосвидания• 05 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
На неё, как на имя автора.
В другой квартире , часть была приватизирована.
Свекр, также после написал , на вторую часть, дарение на моего мужа, брат также ничего не знал.При этом квартира еще не переоформлена .Имущество, купленное в браке, делится официально поровну.
Замрійлива• 05 июня 2025
Ответ дляДадосвидания
На неё, как на имя автора.
Ну так это имущество свекрови, а не общее совместное имущество супругов
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Зрозуміла. Дякую. Це вже гірше(
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляPrervana
У вас нет частей. Они возникнут только в случае развода. Пока ваше имущество целое и на части не поделенное
Яким чином?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Заповіт написати можете.
Я хочу знати, що вони не залишаться без даху над головою.
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
З лікарні будете вирішувати?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляПрикуси Язика
З лікарні будете вирішувати?
Планую звідси повернутись.
У вас дуже доречний нік.
Дадосвидания• 05 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Что значит не принадлежала? Имущество, купленное в браке принадлежит партнёрам поровну, независимо на кого оно оформлено
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Планую звідси повернутись.
У вас дуже доречний нік.
Консультація нотаріуса безкоштовна
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Що таке ’акт’?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Консультація нотаріуса безкоштовна
І що? Вони консультують телефоном?
Дадосвидания• 05 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Общее, свекр также на вторую долю написал дарение.Имущество приобретено в браке.Оно супруге не подарено, просто на неё оформлено
люблю_тортики• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
І що? Вони консультують телефоном?
чат жпт консультирует по телефону)
а с какой целью вы хотите подарить свою половину?
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
І що? Вони консультують телефоном?
Пост 10
Вичерпна фахова відповідь
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
чат жпт консультирует по телефону)
Маю для того підстави.
Нічний дожор• 05 июня 2025
У вас не має виділеної частки
Ви не можете нею розпоряджатися
Максимум, написати заповіт
Я б на вашому місці поділила з чоловіком по одній квартирі, а вже потім нею розпоряджалася
Ви не можете нею розпоряджатися
Максимум, написати заповіт