Голодаю• 05 июня 2025
Потрібна порада юриста.
Всім доброго ранку! Дівчата, можливо, серед вас є юристи з цивільного права, допоможіть, будь ласка.
Стан речей: в шлюбі, є дві квартири (придбані в шлюбі), які оформлені на мене. Питання в наступному: чи можу я , зараз, оформити свою частку договором дарування на дітей. Чи потрібна для цього згода чоловіка або його присутність? Всім дякую.
Мамкиня доця• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Моя ціль, щоб чоловік, як спадкоємець першої черги, не отримав всю нерухомість в особисту власність. А, щоб діти мали там свою, юридично закріплену частку.
Так они тоже наследники первой очереди! Ваще имущество будет делиться поровну на мужа и количество детей.
Паратруперсупер• 05 июня 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Спросила подругу-юриста.
Вот что она сказала:
1. Или получать нотариальное согласие супруга, т.к. 50% его собственность.
2. Или нотариально поделить имущество у нотариуса, где будет четно обозначена ваша часть собственности
Вот что она сказала:
Обидва варіанти потребують згоди чоловіка. Я так розумію, він проти чомусь. Тоді заповіт.
Паратруперсупер• 05 июня 2025
Ответ дляМамкиня доця
І тоді в дітей буде менша частка, ніж при заповіті
ЛолитаНеРазлита• 05 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Да.
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Одну планує здавати. В іншій, мабуть, бухатиме… Можливо, захоче продати і діти залишаться ні з чим
ну так проведите с ним ликбез, что он их не сдаст, так как в праве власности указаны вы, вторую он без вас тоже не продаст НИКОГДА!!!
Нічний дожор• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
В тому, що чоловік в цьому не зацікавлений.
Зацікавлений. У вас є дві квартири на сьогодні- ви одночасно в двох жити будете? Чи він ?
Він від дітей не відмовиться ніяк
Сідайте і домовляйтесь
Бо по іншому, будуть адвокати недешеві, суди і то роками затягнеться
Воно вам треба ? Чи йому ?
Він від дітей не відмовиться ніяк
Сідайте і домовляйтесь
Воно вам треба ? Чи йому ?
Нічний дожор• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Він не продасть без вашої згоди
Нічний дожор• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Оту що типу планує здавати, а вона ваша, ви можете виселення квартирантів зробити за годину
Нічний дожор• 05 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Договір дарування неповнолітнім без батьків (мабуть обох) і служби опіки Ви не оформите, крім того, для цього треба буде виділяти вашу частку, а це може бути довго.
Перша черга спадкоємців - чоловік, діти батьки у рівних частинах. Тому у вашому випадку треба консультуватися з нотаріусом і казати йому все як є, а не так, як ми кліщами витягаємо. Тоді він порадить оптимальний варіант саме у вашому випадку.
P.S. Може, чоловік проти будь-яких дій, бо думає, що він буде єдиним спадкоємцем? Знаєте, у нас багато хто чомусь так вважає. І тоді може варто роз´яснення провести йому і разом вибрати оптимальний шлях? Діти ж його?
Так, на органи опіки треба дві заяви обовʼязково
Мамкиня доця• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Дуже вам вдячна за пораду
Из всего вами сказанного следует ,что ваш вариант - завещание. Можете по доброте душевной одну квартиру оставить ему, а вторую детям. Если отношения плохие - обе детям.
Завещание не имеет никакого отношения к совместной нажитому и разделу имущества как при разводе.
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Чому кліщами? Ну, що ви хочете почути? Так, я думаю, він уявляє себе, як єдиного спадкоємця і вже має певні плани на цю нерухомість. Я не знаю, як неповнолітні діти, зможуть себе захистити юридично.
Не по темі. Чому в житті, якщо срака, то по всім фронтам…? Вибачте. Думки вголос(
Нічний дожор• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Діти прописані ? Нікого він заселить
Ви така сама власниця, як і він
Заселить - виселити
Ви така сама власниця, як і він
Заселить - виселити
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
живите и наслаждайтесь жизнью!, чего вы себя хороните??? пусть он бегает за вами! а не вы!!!..сдайте их и напишите завещание и будьте счастливы!)
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляМамкиня доця
Я не хочу, щоб він отримав частину моєї частки.
Паратруперсупер• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо у Вас серйозна хвороба, можливо смертельна, то це треба озвучувати нотаріусу. Бо це сильно міняє картину. Наприклад у цій темі багато людей дають поради виходячи з того, що Ви будете жити довго і щасливо, але якщо це не так, то ці поради тут до сраки, Ви не зможете їх використати.
Мамкиня доця• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Не вашей!
Ваша часть, его часть - это когда развод и раздел имущества.
В случае смерти - ваше имущество, которое по документам ваше, все полностью ваше, и всё оно будет делиться в равных долях на мужа, детей, родителей, если они подадут заявление.
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
да поймите! НЕТ НИКАКИХ ваших часток!!!, просто вы не двинете эти хаты без его согласия!
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це працює лише поки я жива
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Це працює лише поки я жива
ну так после вашей кончины нотариус поделит эти квартиры пополам, выделит части, чего вы переживаете?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляМамкиня доця
Але ж він зможе його оскаржити елементарно. Довівши, що нерухомість є спільно нажитою під час шлюбу.
Кумася• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Акт права власності оформлено на мене. Але ж квартири купувалися в шлюбі, тому є спільно нажитим майном і чоловік, відповідно, має там свою половину.
Вам пораду чи посперечатися?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я б із задоволенням…
Мамкиня доця• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Вы не хотите слышать.
Раздел имущества при разводе и раздел имущества при наследовании - это совершенно разные вещи.
Латексне альтер ЕГО• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Я хочу знати, що вони не залишаться без даху над головою.
Чому заповіт Вас не влаштовує?
Голодаю
• 05 июня 2025
Ответ дляМамкиня доця
Не вашей!
А як неповнолітні діти його подадуть? Саме це мене і цікавить
Паратруперсупер• 05 июня 2025
Ответ дляМамкиня доця
Зачем давать такие советы? Нотариус ТАКОЕ завещание не засвидетельствует, потому что оно неправомерно - автор не может распоряжаться частью мужа в совместно нажитом имуществе, и все равно, что оформлено оно на нее
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
разводитесь через суд (несовершеннолетние дети), наймите адвоката, что б доказал в суде что муж тунеядствовал, а вы пахали и купили себе на свои деньги, по решению суда все отойдет вам..ну как вариант
Паратруперсупер• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо на момент смерті вони проживали з Вами, то в принципі вважається, що вони автоматично приймають спадщину, але це коли йдеться про спадкування за законом. У випадку заповіту точно не знаю. У вас є родичі, які займуться інтересами дітей?
Прикуси Язика• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
А діти яка у вас черга?
Мамкиня доця• 05 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Поэтому я вам и говорю - НАПИШИТЕ ЗАВЕЩАНИЕ!!! Чтоб не сушить голову как они подадут. Никак не подадут. Они несовершеннолетние и ни один нотариус не оставит их без наследуемой жилплощади тем более, что если они там зарегистрированы, то они автоматически являются подавшими заявление на наследство.