Голодаю• 05 июня в 08:15
Потрібна порада юриста.
Всім доброго ранку! Дівчата, можливо, серед вас є юристи з цивільного права, допоможіть, будь ласка.
Стан речей: в шлюбі, є дві квартири (придбані в шлюбі), які оформлені на мене. Питання в наступному: чи можу я , зараз, оформити свою частку договором дарування на дітей. Чи потрібна для цього згода чоловіка або його присутність? Всім дякую.
Ответ дляПрикуси Язика
Звісно, що не безкоштовно.
Сама по собі частка не народжується
Вона народжується або в результаті поділу за договором, або в результаті поділу за судовим рішенням.
Я питаю, до чого тут розлучення?
Сама по собі частка не народжується
Я питаю, до чого тут розлучення?
До момента развода никаких частей не зарождается. Именно в случае развода запускается процесс дележки. А если супруги хотят разделить напополам свое совместно нажитое имущество без развода, то они топают ногами к нотариусу и делают то, что написано в моем предыдущем комментарии.
Первоклашка Я• 05 июня в 09:35
Ответ дляДадосвидания
Я еще раз напишу, вам нужны все семейные подробности или что?
Так это наше личное.
нет,не нужны. так уж вышло,что у нас свободная страна и владелец имущества может распоряжаться им,как хочет. другое дело,если ваш муж давал деньги на эту квартиру и были какие-то внутренние договоренности внутри семьи.тогда да,обидно. но это всегда так,огромные риски при оформлении на маму-папу,чтоб отсечь жену.
Прикуси Язика• 05 июня в 09:38
Ответ дляPrervana
У випадку розлучення ’запускається процес’ припинення шлюбу
Більше ніяких процесів не ’запускається’.
Дадосвидания• 05 июня в 10:10
Ответ дляПервоклашка Я
Там все еще сложнее .Если бы все было законно и справедливо, ничего бы не оспаривалось
Бронетапці• 05 июня в 10:16
Діти отримають все, що їм належить по закону. Але ж батько з дозволу опікунського зможе розпоряджатись їхнім майном.
Можливо, є варіант заповіту з забороною відчуження(продажу, дарування і т.д.) до 18 років дітей.
Голодаю
• 05 июня в 10:22
Ответ дляБронетапці
Дякую всім за поради. Наступного тижня піду на консультацію з усіма цими питаннями.
Якби можна було повернути час назад, я б задовго до сьогодні подавала на розлучення і усіма силами намагалася б позбавити його батьківських прав. Зараз вже пізно про це говорити.
ніколи такого не було• 05 июня в 11:35
Ответ дляГолодаю
Чому? На його майнову частку ніхто не претендує.
бо це спільне майно
потрібна згода
ніколи такого не було• 05 июня в 11:36
Ответ дляДадосвидания
Свекровь так сделала, на брата мужа, написала дарение, на все что ей принадлежит.Соответсвенно, после ее смерти, она болела, нас ждал сюрприз.Половина квартиры , купленная в браке с супругом, была подарена одному сыну. Супруг не знал, значит никакого разрешения не нужно.При этом, она болела сильно в этот момент , была на наркотических препаратах и даже это не дало возможности признать дарение недействительным
вранье
Кумася• 05 июня в 12:41
Ответ дляГолодаю
Але ж він зможе його оскаржити елементарно. Довівши, що нерухомість є спільно нажитою під час шлюбу.
Ви вже багато заповітів оскаржили?
Голодаю
• 05 июня в 12:45
Ответ дляКумася
Ви вже багато заповітів оскаржили?
Не доводилось. А моя близька знайома оскаржила і виграла суд.
Кумася• 05 июня в 12:47
Ответ дляПервоклашка Я
какое дарение? сделала договор дарения? значит у нее была выделенная часть уже сразу при покупке квартиры. а если дарение для вас - это завещание,то так и пишите, и не вводите людей в заблуждение.
Скоріш за все квартира була приватизована на батьків. При приватизації зразу виділяють частки кожному. Можна подарувати навіть 1/10 тоді
Ні за холодну воду• 05 июня в 13:58
Ответ дляГолодаю
Зрозуміло, що звернусь. Просто, зараз, не маю можливості фізичної. Знаходжусь з дитиною в лікарні. А питання хочу вирішити якнайшвидше.
Треба згода і чоловіка, і органів опіки. Не витрачайте ся на юриста. Зайдіть до лютого нотаріуса і він пояснить що треба, бо усе одно угоду через нього будете проводити. Ми пройшли через таке саме. В опіці у Києві засідання рідко, тому місяць можна чекати. Ще треба довідку з місця реєстрації, і між нею і рішенням опіки має бути різниця не більше тижня. Інакше недійсно. Це те, що пам´ятаю.
Ні за холодну воду• 05 июня в 14:01
Ответ дляГолодаю
Моя ціль, щоб чоловік, як спадкоємець першої черги, не отримав всю нерухомість в особисту власність. А, щоб діти мали там свою, юридично закріплену частку.
Заповіт на дітей?
Ні за холодну воду• 05 июня в 14:07
Ответ дляБронетапці
Спробуйте продати майно де власник неповнолітній,без згоди опікунського це неможливо, а він не дасть згоду, якщо ви до продажу не купите більше житло у цьому ж населеному пункті, що плануєте продати.
Сижу_и_плачу• 06 июня в 11:23
Ответ дляМафиозная
Автор, а что Вам мешает лично обратиться к нотариусу и получить достоверную информацию? Неужели нет 1000 грн на консультацию?
А, понятно. Жалко платить...
Нотариусы консультируют бесплатно. Мы оформляли дарение, я пришла, говорю какие документы нужны и на когда можно записаться. Всё рассказали, никто денег не просил за это.
Сижу_и_плачу• 06 июня в 11:25
Ответ дляГолодаю
Не поверите, нотариусам можно по телефону задавать вопросы, даже из больницы. И даже из заграницы.
Голодаю
• 06 июня в 13:26
Ответ дляСижу_и_плачу
Не повірите, коли в палаті, крім вас ще є сторонні люди, з маленькими дітьми, після операції, обстановка виявляється не дуже зручною, для вирішення особистих юридичних питань.
Натомість, тут є багато часу на «подумати». Наприклад, звідки в людях стільки жовчі, неприязні і зла?
Сижу_и_плачу• 06 июня в 13:28
Ответ дляГолодаю
Если Вас в палате приковали к батарее наручниками, моргните нам.
Голодаю
• 06 июня в 13:32
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви або не розумієте, про що говорите, або хвора. Вибачте. На все добре. Бажаю, щоб вам не довелося звідси моргати.