Голодаю• 05 июня в 08:15

Потрібна порада юриста.

Всім доброго ранку! Дівчата, можливо, серед вас є юристи з цивільного права, допоможіть, будь ласка.
Стан речей: в шлюбі, є дві квартири (придбані в шлюбі), які оформлені на мене. Питання в наступному: чи можу я , зараз, оформити свою частку договором дарування на дітей. Чи потрібна для цього згода чоловіка або його присутність? Всім дякую.
Prervana• 05 июня в 09:34
Ответ дляПрикуси Язика
Звісно, що не безкоштовно.
Сама по собі частка не народжується
Вона народжується або в результаті поділу за договором, або в результаті поділу за судовим рішенням.
Я питаю, до чого тут розлучення?
До момента развода никаких частей не зарождается. Именно в случае развода запускается процесс дележки. А если супруги хотят разделить напополам свое совместно нажитое имущество без развода, то они топают ногами к нотариусу и делают то, что написано в моем предыдущем комментарии.
автор Голодаю • 05 июня в 09:35
Ответ дляУх яка ж Я
У вас батьки є?
Ні
Первоклашка Я• 05 июня в 09:35
Ответ дляДадосвидания
Я еще раз напишу, вам нужны все семейные подробности или что?
Так это наше личное.
нет,не нужны. так уж вышло,что у нас свободная страна и владелец имущества может распоряжаться им,как хочет. другое дело,если ваш муж давал деньги на эту квартиру и были какие-то внутренние договоренности внутри семьи.тогда да,обидно. но это всегда так,огромные риски при оформлении на маму-папу,чтоб отсечь жену.
Прикуси Язика• 05 июня в 09:38
Ответ дляPrervana
У випадку розлучення ’запускається процес’ припинення шлюбу
Більше ніяких процесів не ’запускається’.
Дадосвидания• 05 июня в 10:10
Ответ дляПервоклашка Я
Там все еще сложнее .Если бы все было законно и справедливо, ничего бы не оспаривалось
Бронетапці• 05 июня в 10:16
Діти отримають все, що їм належить по закону. Але ж батько з дозволу опікунського зможе розпоряджатись їхнім майном.
Можливо, є варіант заповіту з забороною відчуження(продажу, дарування і т.д.) до 18 років дітей.
автор Голодаю • 05 июня в 10:22
Ответ дляБронетапці
Дякую всім за поради. Наступного тижня піду на консультацію з усіма цими питаннями.
Якби можна було повернути час назад, я б задовго до сьогодні подавала на розлучення і усіма силами намагалася б позбавити його батьківських прав. Зараз вже пізно про це говорити.
ніколи такого не було• 05 июня в 11:35
Ответ дляГолодаю
Чому? На його майнову частку ніхто не претендує.
бо це спільне майно
потрібна згода
ніколи такого не було• 05 июня в 11:36
Ответ дляДадосвидания
Свекровь так сделала, на брата мужа, написала дарение, на все что ей принадлежит.Соответсвенно, после ее смерти, она болела, нас ждал сюрприз.Половина квартиры , купленная в браке с супругом, была подарена одному сыну. Супруг не знал, значит никакого разрешения не нужно.При этом, она болела сильно в этот момент , была на наркотических препаратах и даже это не дало возможности признать дарение недействительным
вранье
Кумася• 05 июня в 12:41
Ответ дляГолодаю
Але ж він зможе його оскаржити елементарно. Довівши, що нерухомість є спільно нажитою під час шлюбу.
Ви вже багато заповітів оскаржили?
автор Голодаю • 05 июня в 12:45
Ответ дляКумася
Ви вже багато заповітів оскаржили?
Не доводилось. А моя близька знайома оскаржила і виграла суд.
Кумася• 05 июня в 12:47
Ответ дляПервоклашка Я
какое дарение? сделала договор дарения? значит у нее была выделенная часть уже сразу при покупке квартиры. а если дарение для вас - это завещание,то так и пишите, и не вводите людей в заблуждение.
Скоріш за все квартира була приватизована на батьків. При приватизації зразу виділяють частки кожному. Можна подарувати навіть 1/10 тоді
Ні за холодну воду• 05 июня в 13:58
Ответ дляГолодаю
Зрозуміло, що звернусь. Просто, зараз, не маю можливості фізичної. Знаходжусь з дитиною в лікарні. А питання хочу вирішити якнайшвидше.
Треба згода і чоловіка, і органів опіки. Не витрачайте ся на юриста. Зайдіть до лютого нотаріуса і він пояснить що треба, бо усе одно угоду через нього будете проводити. Ми пройшли через таке саме. В опіці у Києві засідання рідко, тому місяць можна чекати. Ще треба довідку з місця реєстрації, і між нею і рішенням опіки має бути різниця не більше тижня. Інакше недійсно. Це те, що пам´ятаю.
Ні за холодну воду• 05 июня в 14:01
Ответ дляГолодаю
Моя ціль, щоб чоловік, як спадкоємець першої черги, не отримав всю нерухомість в особисту власність. А, щоб діти мали там свою, юридично закріплену частку.
Заповіт на дітей?
Ні за холодну воду• 05 июня в 14:07
Ответ дляБронетапці
Спробуйте продати майно де власник неповнолітній,без згоди опікунського це неможливо, а він не дасть згоду, якщо ви до продажу не купите більше житло у цьому ж населеному пункті, що плануєте продати.
Yasya_1306• 05 июня в 23:39
Ответ дляГолодаю
Заповіт. Він оскаржується.
Не оскаржується
Сижу_и_плачу• 06 июня в 11:23
Ответ дляМафиозная
Автор, а что Вам мешает лично обратиться к нотариусу и получить достоверную информацию? Неужели нет 1000 грн на консультацию?
А, понятно. Жалко платить...
Нотариусы консультируют бесплатно. Мы оформляли дарение, я пришла, говорю какие документы нужны и на когда можно записаться. Всё рассказали, никто денег не просил за это.
Сижу_и_плачу• 06 июня в 11:25
Ответ дляГолодаю
Не поверите, нотариусам можно по телефону задавать вопросы, даже из больницы. И даже из заграницы.
автор Голодаю • 06 июня в 13:26
Ответ дляСижу_и_плачу
Не повірите, коли в палаті, крім вас ще є сторонні люди, з маленькими дітьми, після операції, обстановка виявляється не дуже зручною, для вирішення особистих юридичних питань.
Натомість, тут є багато часу на «подумати». Наприклад, звідки в людях стільки жовчі, неприязні і зла?
Сижу_и_плачу• 06 июня в 13:28
Ответ дляГолодаю
Если Вас в палате приковали к батарее наручниками, моргните нам.
автор Голодаю • 06 июня в 13:32
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви або не розумієте, про що говорите, або хвора. Вибачте. На все добре. Бажаю, щоб вам не довелося звідси моргати.