Ні грама• 06 июня 2025
Є, хто поряд живе біля вул.Миропільська 13?
Пишуть там є укриття, чи відкрито воно для всіх? Чи тільки ключі у жителів? Нам йти хвилин 20, страшно самій йти дивитись
Шкідлива молекула• 06 июня 2025
Ответ дляНі грама
Але там полупідвал
Ещё писали про паркинг Сильпо на Дарницком бульваре, но я слабо себе представляю что там вообще, хоть и хожу в это сильпо
Ні грама
• 06 июня 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
У Вайбері в чат-боті ’Де укриття?’ можна подивитись.
Може, є укриття блжче до вашого будинку?
Знайшла цей бот, за адресами нічого не видає, взагалі
Чарівне зіллячко• 06 июня 2025
Ответ дляНі грама
Цікаво. Я ввела свою вулицю. Видало шість укриттів.
Ні грама
• 06 июня 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я вже і геолокацію вводила і вулицю
Анти-анонім• 06 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
20 минут идти это проще метро лесная или черниговская
и что делать в том метро?
Щастя-здоровля• 06 июня 2025
Ответ дляАнти-анонім
и что делать в том метро?
прятаться, она же этого хочет
Анти-анонім• 06 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
в обычном
тогда нафига в метро? любой подземны1 переход рядом
Щастя-здоровля• 06 июня 2025
Ответ дляАнти-анонім
так я об этом и говорю. там есть переходы хорошие для этого
Єдина Країна• 06 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
о нем и говорю, вот и все укрытие, как и на лесном
На Лісовому масиві є укриття і не одне, у школах, садках і поліклініках двох. У будинках - де як.
Щастя-здоровля• 06 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
только далеко не всегда туда пускают. насчет случая возле поликлиники, когда убило людей, думаю, знаете
Єдина Країна• 06 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я ні разу не була, мама моя ходила в те, що у садочку біля її дому- пускають усіх.
Єдина Країна• 06 июня 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Коли убило, не просто знаю, я живу у цьому домі поруч. Була там на місці ще до того, коли приїхали медики, чоловік мій надавав першу допомогу людям всередині. Там відкрите укриття було, люди просто до нього не добігли. У новинах уже потім оббрехали сторожа, що двері закриті і тд тп, а сам сторож пʼяний типу був, але це не так, сторож був тверезий, до того ж ще й поранений. Це всі мешканці знають, хто на місце прибіг після вибуху
Щастя-здоровля• 06 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
жаль, если так, очень жаль людей(
Ответ дляЩастя-здоровля
жаль, если так, очень жаль людей(
Я навіть анонім зніму, бо вже колись тут це розказувала, то закидали мене. Ми були там після вибуху одразу, мій чоловік тільки повернувся з виїзду і навіть рюкзак не встиг розкласти( він бойовий медик), він швидше зорієнтувався і побіг. Там уже були ДСНС , але швидкої не було. Я побігла за ним трохи згодом, там були тіла тих людей, я бачила їх на власні очі. Досі згадую, як там йду, те вони лежали. І всередині в поліклініці були люди, у сторожа голова була розбита ніби і він як ніби контужений був. Ще хтось був осколками порізаний, чоловік мій когось мотав, але потім приїхала поліція, швидка і цивільних( мене і його чогось теж) прогнали. Досі лежить у мене вдома павербанк, який я там знайшла, наступила на нього у темряві. Шукала власника по усіх групах району і не знайшла, може якраз тих людей і був(
Щастя-здоровля• 06 июня 2025
Ответ дляYarosh10
я недалеко оттуда живу, минут 7 идти максимум, конечно кошмар(((
Я только за!• 06 июня 2025
Ответ дляYarosh10
А чому тоді сторожа судили, якщо скільки свідків що він тверезий і укриття відчинене було?