Топтунша• 06 июня 2025
Невеликі доходи і відпочинок за кордоном.
Дівчата, питання лише до тих, чиї доходи невеликі.
Чи їздите ви відпочивати і якщо їздите то куди і на орієнтовна сума виходить?
На привозе• 06 июня 2025
Дівчата, хто з Миколаєва, Одеси бусом до Туреччини їздив, знайшла такий тур, як приклад, но 4 дні в дорозі( 2 туди, два назад). і тільки 5- ть днів відпочинку.Літаком з Молдови майже в два рази дорожче.
Можна витримати дорогу, дитині 12- ть років, не малюк
Диверсификация• 06 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Ну понятно, что это цены какого-то лохматого года.
Их больше нет и уже не будет
та не спорю
раньше и турция с египтом была бюджетной
не то что сегодня
anka.sasova@yandex.ua• 06 июня 2025
Ответ дляВсе буде
какой бы ни был классный отель, но Черное море не сравнить со Средиземным или Адриатическим или другими красивыми морями
Одразу чутно що Ви там навіть ніколи не були. Ніжно люблю Наш Крим і чорне море, але вони не може зрівнятися з Средиземним нажаль. Віддихаємо зараз на Майорці
Марафетчица• 06 июня 2025
Ответ дляНа привозе
Этот отель не стоит таких мучений
Марафетчица• 06 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
та не спорю
не то что сегодня
Да, я помню 5* в Турции за 1000 дол с вылетом из Одессы... на 2+1
#Пойду_кгадалке• 06 июня 2025
Ответ дляГлаголиця
При небольшом доходе в 30 тыс я никуда не езжу.
Жить впроголодь, отказывать себе и ребенку во всем - лишь бы поехать за границу , не считаю нужным
Аналогично.в Трускавец ездим
Диверсификация• 06 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
эх, были времена, я тоже скучаю
в том году смотрела турцию на троих - от 150 тыс неделя
та не, рука не поднялась
Марафетчица• 06 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
эх, были времена, я тоже скучаю
та не, рука не поднялась
Я вам больше скажу, мы в Украине зимой столько потратили на отдых, что рука не поднимается писать).
Цены на отдых дикие везде...
Диверсификация• 06 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Цены на отдых дикие везде...
я вам верю - несколько лет ездили летом в красную поляну семьей в буковеле, сейчас они цены себе не сложат
На привозе• 06 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Этот отель не стоит таких мучений
Готель нам не головне, головне щоб до моря дістатися, покупатися.Ще до війни завжди в 3- * літали з Херсона, Миколаєва, Одеси.Торік були в Болгарії, вода мутна, медузи.Тут головне як дві доби в автобусі витримати.
Морожена_курка• 06 июня 2025
Доход на семью из 3х около 50 тыс в месяц, ребенок едет в Болгарию в лагерь (550 евро), мы в Одессу на неделю. Раньше ездили и за границу, сейчас добираться сутки туда не хочется. Конечно это не были отели по 2000 уе, но по горящим ездили и не в самые плохие, главное заморочиться поиском
ФруктЕщеТот• 06 июня 2025
Ответ дляНа привозе
Ну и смысл??
Приехал и уже уезжать и тдорога столько..
Налогообложу• 06 июня 2025
Ответ дляТоптунша
Невеликі доходи - кожен сам вирішує це, вірного визначення нема.
Хтось ниє з доходом 100 тис, а у когось 30 тис і кожен рік на море обов´язково.
Еду на неделю в Испанию с дочкой примерно за 1000 евро
Повелитель бітка• 06 июня 2025
Так , в тому році були в Турції всією сімʼєю 2+2 . І дитина старша ще була в таборі .
Обираємо недорогі готелі , плануємо .
Дуже люблю кемер .
Дохід на людину 12 получається в місяць . Але разом 48т на 4. Маємо свій будинок , авто робоче , крутимся .
Взимку важко , чесно скажу . Весна літо осінь - супер !
Обираємо недорогі готелі , плануємо .
Дуже люблю кемер .
Повелитель бітка• 06 июня 2025
Ответ дляМеня не звали
Болгарія вийшла 1000 євро 2+1 на тиждень гарна четвірка минулого року через Чернівецького туроператора Megatour. Дівчата радили тут і я можу рекомендувати. Кордон за годину пройшли. Їх автобуси. Добиралась з Києва.
Ми в позаминулому році теж були в Болгарії . Буде сподобалось , чимось і краще Турції . Море чудове
Все буде• 06 июня 2025
Ответ дляanka.sasova@yandex.ua
Я тоже люблю Крым, но не раз уже было что и медузы ужасные и водоросли и в июле холоднющая вода. Или как я последний раз была в Ливадии в начале сентября и вода неделю была 8 градусов, та ну нафиг.Я знаю что в Турции Средиземное море в сентябре +27, без водорослей и этих жутких медуз. Поэтому для меня черное море в тысячу раз галимее Средиземного
Додаю напруги• 06 июня 2025
Ответ дляНа привозе
двое суток в дороге єто жесть. а нельзя поездом хотя б до Львова и там сесть на автобус?
Бубль Гум)• 06 июня 2025
Ответ дляТоптунша
Ви ж задали питання орієнтуючись на свій, певно. Так якій це для вас?
Крошечка-хаврошечка• 06 июня 2025
Ответ дляТоптунша
у мене ЗП 22 тис+у чоловіка десь так само. За кордон з донькою їздимо 1 в в рік десь на 3-5 днів просто погуляти в нові місця. Польща, Чехія, далі ще не ризикувала. Болгарію також осилила би, але в цьому році не виходить по часу відпустки. Якби старша не навчалась платно і в іншому місці могла би більше відкласти
КинДза• 06 июня 2025
Выбираю недорогие, но нормальные отели. Мне лучше дольше побыть на море, чем более крутой отель. Ездили с дочкой в октябре в Кемер на 12 дней. На всё с дорогой потратили 52 тыс грн. Из Днепра в Одессу поезд, в Кишинёв автобус и далее самолёт. Доход был 30 тыс.
Голубка миру• 06 июня 2025
До війни літали . Бюджет на двох був 1200-1400 дол. А наразі нікуди не літаємо ,бо як подумаю , що це ж потрібно ще автівкою пхатись до найближчого аеропорту- то ну його …. Мені набагато краще вкинути в авто палатки,спальники та всі інше і поїхати до моря/озера/річки/ та хоч самого маленького ставка