Я супер-пупер• 06 июня в 15:48
Відкрити ФОП
Є тут хтось , хто займається дропшипінгом , яку ФОП відкривати ?
Я взагалі не розумію , чому я повинна платити податок із суми що заходить якщо я 70% віддаю виробникам
Работать надо• 06 июня в 16:27
Ответ дляВільнаНазавжди
Що тей 1млн за 12 міс?
Ну , заработает - будет еще и учет НДС осваивать )))
Мамина квіточка• 06 июня в 17:24
Ответ дляЯ супер-пупер
В цивілізованому світі ти ще можеш у кінці року повернення отримати , а не здеруть останнє , для зарплати депутатів
У нас сейчас лимит для 2 группы ФОП почти 7 миллионов выручки в год. то есть 550 тисяч в месяц. Если из них 165 тысяч ваш навар (30% с ваших слов), то в какой еще стране можно заплатить с такого дохода 2,5% налога (1760+1600+800=4160 грн) и практически не вести никакого учета?