Я супер-пупер• 06 июня в 15:48

Відкрити ФОП

Є тут хтось , хто займається дропшипінгом , яку ФОП відкривати ?
Я взагалі не розумію , чому я повинна платити податок із суми що заходить якщо я 70% віддаю виробникам
Доставучая• 06 июня в 15:49
потому что вы занимаетесь торговлей....
Чупа-чупс• 06 июня в 15:51
В смысле почему?)))
Халява закончилась.
автор Я супер-пупер • 06 июня в 15:52
Ответ дляЧупа-чупс
В смысле почему?)))
Халява закончилась.
Це не мої гроші , я з них нічого не маю
Яка халява ? Ціна підвищиться кардинально на товари , постраждає клієнт
ВільнаНазавжди• 06 июня в 15:52
Відкривайте 2 групу, там податок сталий, від грошей не залежить, тільки в ліміт річний вкластися.
1600грн в місяць.
Кнопус• 06 июня в 15:54
Ответ дляЯ супер-пупер
Це не мої гроші , я з них нічого не маю
А Вы прям сильно за клиента переживаете? умора
Просто боитесь, что теперь н будете заниматься демпингом.
автор Я супер-пупер • 06 июня в 15:56
Ответ дляКнопус
Уявляєте ? Я і так не піднімаю свою націнку з початку війни , 50грн на речі , нормальна націнка ?
Чупа-чупс• 06 июня в 15:56
Ответ дляКнопус
Та да) добявят три копейки и развлекаются. А налоги пусть дураки платят...
Наконец-то справедливость.
Чупа-чупс• 06 июня в 15:56
Ответ дляЯ супер-пупер
Нет. Потому что Вы ведете незаконную торговлю. И мешаете зарегистрированным фоп.
автор Я супер-пупер • 06 июня в 15:57
Ответ дляЧупа-чупс
Наконец-то справедливость.
У нормальних країнах податок на всю сумму , і я можу розписати витрати і в кінці податок зменшується, так як то гроші не мої
А тут шарашкіна контора , тому люди і не роблять ФОП
Чупа-чупс• 06 июня в 15:58
Ответ дляЯ супер-пупер
Хватит нести бред.
На едином фиксированая ставка налога, Вам выше написали уже.
Послушная• 06 июня в 15:59
Ответ дляВільнаНазавжди
1600грн в місяць.
+800грн військовий
Кнопус• 06 июня в 15:59
Ответ дляПослушная
+800грн військовий
Ну это временная мера. Его все платят. Даже те, кто на дядю работает
ВільнаНазавжди• 06 июня в 15:59
Ответ дляПослушная
+800грн військовий
То тоді і ЄСВ 1760.
Послушная• 06 июня в 16:01
Ответ дляВільнаНазавжди
То тоді і ЄСВ 1760.
до речі, так, якщо автор офіційно не працює і за неї роботдавець не сплачує. відмінили можливість не платити ЄСВ
Кнопус• 06 июня в 16:01
Ответ дляЯ супер-пупер
Теперь задумаетесь почему официально работающие не могут добавить 50 грн и все.... А вы им мешаете.
naxodki_youtube• 06 июня в 16:02
знайдіть бухгалтера і Вам все допоможе або є корисні канали

https://www.youtube.com/channel/UCpEl-qcdrQTwF48_DdgrPvg

https://www.youtube.com/@-Smokovych
Неновая почта• 06 июня в 16:04
Ответ дляЯ супер-пупер
але то торгівля і треба платити податки
то просто пізно за таких взялись
тому у цивілізлваному світі такого нема
автор Я супер-пупер • 06 июня в 16:06
Ответ дляНеновая почта
але то торгівля і треба платити податки
то просто пізно за таких взялись
тому у цивілізлваному світі такого нема
В цивілізованому світі ти ще можеш у кінці року повернення отримати , а не здеруть останнє , для зарплати депутатів
Работать надо• 06 июня в 16:08
Ответ дляЯ супер-пупер
Открывайте ФОП на общей системе и расписывайте свои затраты сколько хотите . Но есть нюанс - затраты должны быть документально подтверждены .
Фуліганка• 06 июня в 16:16
Ответ дляЯ супер-пупер
то робіть на фоп на загальній системі і вирахувуйте витрати. тільки про пдв ще не забудьте
автор Я супер-пупер • 06 июня в 16:16
Ответ дляРаботать надо
Звичайно , я ж купляю товари
І що це дає ?
автор Я супер-пупер • 06 июня в 16:18
Ответ дляФуліганка
Хах, там якщо порахувати то податок більший , ніж у 2 групі
ВільнаНазавжди• 06 июня в 16:19
Ответ дляЯ супер-пупер
Звичайно , я ж купляю товари
І що це дає ?
Ви ж хотіли витрати рахувати. На загальній так і буде дохід мінус витрати, і з чистого доходу вже податки.
Фуліганка• 06 июня в 16:19
Ответ дляЯ супер-пупер
в цивілізованому світі ви маєте обовязково сплачувати податок на доходи, а багато де ще й наперед. вас по факту не можуть вмовити заплатити, а ви розказуєте про інші країни
Работать надо• 06 июня в 16:21
Ответ дляЯ супер-пупер
Звичайно , я ж купляю товари
І що це дає ?
Это дает то , что вы , допустим , купили товар за 100грн , а продали за 150 , то налоги вы заплатите с 50грн (150-100) . Но налог будет 18% НДФЛ + военный сбор 5% + ЕСВ .
Работать надо• 06 июня в 16:22
Ответ дляФуліганка
Вряд ли автор наторгует на миллион )))
Фуліганка• 06 июня в 16:22
Ответ дляЯ супер-пупер
ну то шо ви розказуєте про витрати? якщо хочете працювати офіційно, то маєте сплачувати податки. ваша група - друга. або робіть й далі в чорну, тоді не жалійтеся на банки, які за таке відмовляють в обслуговуванні
Фуліганка• 06 июня в 16:23
Ответ дляРаботать надо
Вряд ли автор наторгует на миллион )))
та хз, шо там за дроп, може за рік і вляпатись в пдв
ВільнаНазавжди• 06 июня в 16:23
Ответ дляРаботать надо
Вряд ли автор наторгует на миллион )))
Що тей 1млн за 12 міс?
Работать надо• 06 июня в 16:24
Ответ дляФуліганка
Может , и вляпается )))