ЗновЗдоров• 06 июня 2025

Що у вас на столі? Скатертина, клейонка, скло?

Купила круглий білий стіл, гарно але маю двох дітей. От думаю чим накрити , клейонка то квадрат купити будуть висіти хвости, звичайну скатертину прати треба мало не щодня, є якісь тефлонові чи варті своїх грошей? Чи м´яке скло?
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
А стол дорогой?
Ні, але я його щомісяця ж міняти не буду як клейонку
Пушка заряджена• 06 июня 2025
Підставки
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Автор, наверное одна я Вас понимаю в этой теме)))
От плями від болгарського перцю, соус від мене голубців, кетчупу залишає плями на клейонці і не відмиваються, ручка лак для нігтів ( дочка) то я не уявляю що буде з білим столом без покриття
Дайте подуться• 06 июня 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Да я тоже понимаю, но, блин, жизнь одна и вещи нужны, чтоб ими наслаждаться. А эти все жуткие скатерки все портят. Если стол хорошего качества и вытирать все сразу, то что ему от того сока будет?
Я видела какой-то видос в сети, там у барышни такая пленка прозрачная, по размеру стола, ее и не видно, вот такое можно брать.
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
М´яке скло називається, от мені цікаво наскільки практичне
Мerida• 06 июня 2025
Это меня тканевые скатерти. Меняю бывает и каждый день.
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Ну я ж не завжди вдома щоб одразу мити, а діти звісно ж не завжди за собою вчасно витирають
Паратруперсупер• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Ну клейонку легко замінити, коли плями на ній не відмиваються. От думаю чи варто брати тефлонові скатертини чи м´яке скло.
А кто вам мешает вырезать клеёнку по кругу?
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Як? Я рівно не справлюсь
Паратруперсупер• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Як? Я рівно не справлюсь
Сочувствую.
Люблю кетчуп• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Як? Я рівно не справлюсь
Блін, ви мені подобаєтесь😀
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Блін, ви мені подобаєтесь😀
Чим
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Блін, ви мені подобаєтесь😀
Я рада
ЭтаваНиМожетБыть• 06 июня 2025
М´яке скло 🔥
Налогообложу• 06 июня 2025
Ничего нет.
Полуничка• 06 июня 2025
У нас скатерть
Люблю кетчуп• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Чим
Недооцінюєте свої можливості)
Кукарикуууууу• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Як? Я рівно не справлюсь
Складається квадратом і з четвертини ріжеться. Біндерами зафіксуйте краї, щоб не з’їхало. Як намалювати дугу по великому діаметру, гляньте в ютубі.
Після третього разу буде виходити майже ідеально

Можно пошукати готові круглі, залежно від діаметру стола.
автор ЗновЗдоров • 06 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу

В теорії я знаю як це зробити, а от якщо вийде не рівно буде дратувати. Діаметр 1.10 готових круглих клейонок я не бачила.
Ось думаю м´яке скло, але чомусь мені воно не дуже подобається, чи тефлонові скатертини ( не дешево чи варто).
Гарантую неперелевки• 06 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
У меня нет финансовой возможности каждый год покупать стол))) поэтому пока ребенок маленький пользуюсь клеенкой.
Дайте подуться• 06 июня 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Наш стол 8 лет простоял) вернее, он все еще стоит, только нас нет
Кукарикуууууу• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
https://rozetka.com.ua/ua/douceur-dinterieur-35743...
Трохи злякана• 06 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Ничего у меня нет. Если я покупаю красивый дорогой стол, значит хочу, чтоб его было видно.
Ми теж так хотіли. Поки скло не потріскалося. Тепер доводиться застилать
Пилосмок працює• 06 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Нормальне. У мене до війни роки два на столі лежало. норм було )
На оренді купила то воно сіло… стало коротше ніж треба. Але я гадаю справа в щільності. У домашнього буда щільність більша. Сину брала на стіл письмовий - теж норм.
Трохи злякана• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Ничего. Тоже белый
Вибачте, але дуже не затишно, без душі
Ms. При теле• 06 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
Вибачте, але дуже не затишно, без душі
Выбачаю. Я не люблю когда везде все налеплено.
Цигарний шланг• 06 июня 2025
Скучно у вас всех, у меня клеёнка с коровами.
Трохи злякана• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Я не наліплено мала на увазі. Я теж таке не люблю
Ms. При теле• 06 июня 2025
Ответ дляТрохи злякана
Покажите как у Вас, чтобы я понимала что Вы имеете ввиду
Кружите меня,кружите• 06 июня 2025
Купила мамі скатертину водовідштовхуючу. Прикольний орнамент, вони шиють на квадратні, круглі, прямокутні столи