Забула що?• 07 июня в 12:41
Перетин кордону з Польщею
Дівчата, підкажіть. Якщо в мене виліт 28.06 об 12.00 і я планую виїжджати з Укр до Польщі 26.06 от 13.00, чи встигну з таким запасом до літака? Чи треба дозвіл від батька на виїзд дітей? І чи пропускають, через кордон якщо одне свідоцтво про народження заламіноване?
Забула що?
• 07 июня в 12:44
Ответ дляВапщета
А шо с украины самолеты летают у польшу??
Виліт з Польщі 28.06. В укр літають тільки ракети, нажаль
Крижана бурулька• 07 июня в 12:55
Во сколько перевозчик обещает вам быть в Польше?
С одним из родителей разрешение не надо
Свидетельства в ламинате принимают
С одним из родителей разрешение не надо
Свидетельства в ламинате принимают
СкумбріяП8• 07 июня в 12:56
Ответ дляВапщета
Дозвіл батька на вивіз дітей не потрібен. Свідоцтв про народження достатньо. Якщо ви мама цих дітей.
Нога на ногу• 07 июня в 12:57
Дозвіл батька не потрібен
Свідоцтво просили показати тількі наші в Дії, так було у мене
По часу не скажу
Забула що?
• 07 июня в 12:57
Ответ дляКрижана бурулька
С одним из родителей разрешение не надо
Свидетельства в ламинате принимают
С одним из родителей разрешение не надо
Свидетельства в ламинате принимают
При выезде 26.06 в 13.00, обещает быть в Польше в 6.00 утра 27.06.
Заикальница• 07 июня в 13:01
Дві доби вистачить з головою)
Свідоцтва в мене вже дуже давно не питали зовсім. Ламінація ніяк не впливає.
Балаболка• 07 июня в 13:16
Разница между запланированным временем прибытия автобуса и началом регистрации в аэропорту должно быть часов в 8-10, меньше не рекомендую
Сирожено_пирожено• 07 июня в 13:21
теми про ламіноване свідоцтво і дозвіл вже другий день в топі у всіх пабліках
Латексне альтер ЕГО• 07 июня в 14:07
Свидетельство спрашивают, если фамилии ребенка разные и мамы.
И да, можно дию показать.