Элька-Карамелька• 07 июня 2025

Могут ли россияне реально захватить Суммы?

Могут ли россияне захватить Суммы или окружить? Что будет вообще?
ВалюШок-d20a• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990
Не будете ви жить. Прийдеться воювати з країнами нато. А як путін ще втримати владу?
А до этого можно жить
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляsvecola
Нет,автор.Не смогут захватить город вообще никакой.Там 50 тыс у них войска,а нужно 500тыс.Села какие то да,но не более.Разве что мобилизацию пуйло объявит,но это сразу привет революция 2 1917года
У них і цілі такої немає шось захопити. Підійти, кошмари, тероризувати, шантажувати
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляNata2907
Ну чого добре ? Там же хтось майданував за краще життя, то в них спитайте
А ви шось робили шоб не крали хоть 10 років назад?

Чи все має змінитись по мановєнію чарівної палички?
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляВалюШок-d20a
А до этого можно жить
Не буде жизні по любому. Як ви не розумієте? Путін не хоче зробити комусь краще. Він хоче зберегти владу
lilul990• 07 июня 2025
Сша треба вводити санкції

Я не здивуюсь якшо операція паутіна - 70 процентів успіху через сприяння нашим сбушникам всередині Росії - тими кому вже той путін остопиздів і хто не хоче вічної війни як ця кремлівська ідіотіна
Жули-ули• 07 июня 2025
Сложный вопрос
Думаю нет
Но жизнь забрать могут
Vlada-Maria• 07 июня 2025
Ответ длязаварний look
От людей, представляющих команду президента
де, на Порадниці?
Seehund• 07 июня 2025
Ответ дляSo_so
Суммы нет
Множества да.
9 комнат• 07 июня 2025
Страшно! Живу в Сумах. Не виїжджала нікуди. Нервова система дала збій. Жалко діточок маленьких, які знаходяться в місті. У колег дітки молодшого шкільного віку. Вони і дитинства не бачили з тією війною!
Nata2907• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990

Це ви в шефа свого читайте, це ж він мав про це думати а не я, бо ж він обраний при посаді. А не просив люди як завжди всім винні
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляNata2907
Якого шефа? У нас скільки президентів змінилось? Чи всесвіт зачинався з президента зеленського?

У нас у Кривому Розі при владі всі ті самі з 90 х років, вілкули і т.д.
Алина-eb61• 07 июня 2025
могут - времени у них до фига пока пу не умрет будут воевать
но в этом году вряд ли
но жизнь там будет как в прифронтовом городе со всеми тяготами и опасностями
Olvia1987• 07 июня 2025
Ответ дляK.Yurchenko
Ну, давайте вспомним хоть один захваченный ими областной центр? Херсон в начале войны по чистой случайности?
Конечно, не смогут. Тут и говорить не о чем.
Тогда силы были фактически равны.А сейчас наша оборона истощена,воевать заставляют из под палки,оружия недостаточно.За остальное промолчу.
ВалюШок-d20a• 07 июня 2025
Почему от нас ничего не зависит,почему только два варианта терпеть или уезжать .Вопрос в пустоту
ВалюШок-d20a• 07 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Где оружие?
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляВалюШок-d20a
А шо би ви хотіли?
K.Yurchenko• 07 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Кто вам такое сказал?!) Сейчас все действительно наоборот. Только вот в лучшую сторону.
AnnaOst• 07 июня 2025
Біда не в тому що можуть захопити, а в тому що Суми їм нафіга не треба. Вони скоріше просто зітруть місто на порох. Буде ще одна фортеця Бахмут
Metelitsa• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990

Вам завданн, із зірочкою.
ЄС виділив Вашому місту велику суму на відновлення водопостачання.
Сподіваюсь, Ви будете гордо нам відписуватись, як на ці кошти зроблять стабільне водозабезпечення міста.
*зафіксуйте, що то не Зеля зробив для рідного міста
bespe4na_mavpa• 07 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Одесса
Опять ошиблись? Одэсса правильно по-вашему
MiaoMiao• 07 июня 2025
Да
MiaoMiao• 07 июня 2025
Ответ дляfrom Ukraine
автор может быть права, что Сумы могут взять в окружение и даже захватить. вот смысл передергивать, докапываться до неграмотности или опечаток автора, когда ситуация с захватом наших территорий реально серьезная?
Удалено администрацией...
MiaoMiao• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990
Я не знаю шо у вас там будується. Ніби існування корупції в Україні це був для вас секрет

Якшо вам шось не подобається - ідіть самі покеруйте, попробуйте поборотися із совковою системою в армії і спланувати хоча б одну операцію

Всі гаразді критикувати тільки
Плр прогресує?
MiaoMiao• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990
Харош уже цей брєд в маси штовхати
df364tye3• 07 июня 2025
зачем ,,,
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляMiaoMiao
Плр прогресує?
А шо не так я написала?

Підіть в любу держустанову і верніться додому без нервового зрива. Армія така сама держ установа як і всі інші

Шо ви від неї хочете? Якогось прогресивного новаторського устрою?
MiaoMiao• 07 июня 2025
Ответ дляlilul990

Удалено администрацией...
MiaoMiao• 07 июня 2025
Ответ дляАлина-eb61
но в этом году вряд ли
Якого времені, яке не в цьому році? 20 км, це 20 хвилин на авто їхати!
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляMiaoMiao
Харош уже цей брєд в маси штовхати
А як ще путіну зберегти владу? Крім проведення війни? Не скажете?
lilul990• 07 июня 2025
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
А у нас судову систему яка вся ходила під портніковим зеля построїв?

Чи може в Кривому Розі зеля керує де вже 30 років династія вілкулів?