Элька-Карамелька• 07 июня в 18:21

Могут ли россияне реально захватить Суммы?

Могут ли россияне захватить Суммы или окружить? Что будет вообще?
ВалюШок-d20a• 07 июня в 19:42
Ответ дляlilul990
Не будете ви жить. Прийдеться воювати з країнами нато. А як путін ще втримати владу?
А до этого можно жить
lilul990• 07 июня в 19:47
Ответ дляsvecola
Нет,автор.Не смогут захватить город вообще никакой.Там 50 тыс у них войска,а нужно 500тыс.Села какие то да,но не более.Разве что мобилизацию пуйло объявит,но это сразу привет революция 2 1917года
У них і цілі такої немає шось захопити. Підійти, кошмари, тероризувати, шантажувати
lilul990• 07 июня в 19:48
Ответ дляNata2907
Ну чого добре ? Там же хтось майданував за краще життя, то в них спитайте
А ви шось робили шоб не крали хоть 10 років назад?

Чи все має змінитись по мановєнію чарівної палички?
lilul990• 07 июня в 19:49
Ответ дляВалюШок-d20a
А до этого можно жить
Не буде жизні по любому. Як ви не розумієте? Путін не хоче зробити комусь краще. Він хоче зберегти владу
lilul990• 07 июня в 19:51
Сша треба вводити санкції

Я не здивуюсь якшо операція паутіна - 70 процентів успіху через сприяння нашим сбушникам всередині Росії - тими кому вже той путін остопиздів і хто не хоче вічної війни як ця кремлівська ідіотіна
Жули-ули• 07 июня в 20:00
Сложный вопрос
Думаю нет
Но жизнь забрать могут
Vlada-Maria• 07 июня в 20:00
Ответ длязаварний look
От людей, представляющих команду президента
де, на Порадниці?
Seehund• 07 июня в 20:16
Ответ дляSo_so
Суммы нет
Множества да.
9 комнат• 07 июня в 20:21
Страшно! Живу в Сумах. Не виїжджала нікуди. Нервова система дала збій. Жалко діточок маленьких, які знаходяться в місті. У колег дітки молодшого шкільного віку. Вони і дитинства не бачили з тією війною!
Nata2907• 07 июня в 20:25
Ответ дляlilul990

Це ви в шефа свого читайте, це ж він мав про це думати а не я, бо ж він обраний при посаді. А не просив люди як завжди всім винні
lilul990• 07 июня в 20:27
Ответ дляNata2907
Якого шефа? У нас скільки президентів змінилось? Чи всесвіт зачинався з президента зеленського?

У нас у Кривому Розі при владі всі ті самі з 90 х років, вілкули і т.д.
Алина-eb61• 07 июня в 20:32
могут - времени у них до фига пока пу не умрет будут воевать
но в этом году вряд ли
но жизнь там будет как в прифронтовом городе со всеми тяготами и опасностями
Olvia1987• 07 июня в 20:33
Ответ дляK.Yurchenko
Ну, давайте вспомним хоть один захваченный ими областной центр? Херсон в начале войны по чистой случайности?
Конечно, не смогут. Тут и говорить не о чем.
Тогда силы были фактически равны.А сейчас наша оборона истощена,воевать заставляют из под палки,оружия недостаточно.За остальное промолчу.
ВалюШок-d20a• 07 июня в 20:34
Почему от нас ничего не зависит,почему только два варианта терпеть или уезжать .Вопрос в пустоту
ВалюШок-d20a• 07 июня в 20:36
Ответ дляOlvia1987
Где оружие?
lilul990• 07 июня в 20:39
Ответ дляВалюШок-d20a
А шо би ви хотіли?
K.Yurchenko• 07 июня в 20:50
Ответ дляOlvia1987
Кто вам такое сказал?!) Сейчас все действительно наоборот. Только вот в лучшую сторону.
AnnaOst• 07 июня в 20:51
Біда не в тому що можуть захопити, а в тому що Суми їм нафіга не треба. Вони скоріше просто зітруть місто на порох. Буде ще одна фортеця Бахмут
Metelitsa• 07 июня в 20:55
Ответ дляlilul990

Вам завданн, із зірочкою.
ЄС виділив Вашому місту велику суму на відновлення водопостачання.
Сподіваюсь, Ви будете гордо нам відписуватись, як на ці кошти зроблять стабільне водозабезпечення міста.
*зафіксуйте, що то не Зеля зробив для рідного міста
bespe4na_mavpa• 07 июня в 20:59
Ответ дляЭлька-Карамелька
Одесса
Опять ошиблись? Одэсса правильно по-вашему
MiaoMiao• 07 июня в 21:11
Да
MiaoMiao• 07 июня в 21:12
Ответ дляfrom Ukraine
автор может быть права, что Сумы могут взять в окружение и даже захватить. вот смысл передергивать, докапываться до неграмотности или опечаток автора, когда ситуация с захватом наших территорий реально серьезная?
Удалено администрацией...
MiaoMiao• 07 июня в 21:18
Ответ дляlilul990
Я не знаю шо у вас там будується. Ніби існування корупції в Україні це був для вас секрет

Якшо вам шось не подобається - ідіть самі покеруйте, попробуйте поборотися із совковою системою в армії і спланувати хоча б одну операцію

Всі гаразді критикувати тільки
Плр прогресує?
MiaoMiao• 07 июня в 21:19
Ответ дляlilul990
Харош уже цей брєд в маси штовхати
df364tye3• 07 июня в 21:20
зачем ,,,
lilul990• 07 июня в 21:21
Ответ дляMiaoMiao
Плр прогресує?
А шо не так я написала?

Підіть в любу держустанову і верніться додому без нервового зрива. Армія така сама держ установа як і всі інші

Шо ви від неї хочете? Якогось прогресивного новаторського устрою?
MiaoMiao• 07 июня в 21:21
Ответ дляlilul990

Удалено администрацией...
MiaoMiao• 07 июня в 21:22
Ответ дляАлина-eb61
но в этом году вряд ли
Якого времені, яке не в цьому році? 20 км, це 20 хвилин на авто їхати!
lilul990• 07 июня в 21:22
Ответ дляMiaoMiao
Харош уже цей брєд в маси штовхати
А як ще путіну зберегти владу? Крім проведення війни? Не скажете?
lilul990• 07 июня в 21:23
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
А у нас судову систему яка вся ходила під портніковим зеля построїв?

Чи може в Кривому Розі зеля керує де вже 30 років династія вілкулів?