Элька-Карамелька• 07 июня в 18:21
Могут ли россияне реально захватить Суммы?
Могут ли россияне захватить Суммы или окружить? Что будет вообще?
Ответ дляЭлька-Карамелька
Переживаю за Сумы. Просто неправильно название написала. И это меняет суть? Странные люди.
Когда говорят: ’приехали в ОдЭсу’, мне тоже режет слух, но я не говорю, что это лапти.
Я думала, что на украинском одна ’м’, на русском - две. По типу как с Одессой.
Звідки ми можемо знати? Ворог просувається на тому напрямку і не тільки на тому. Ситуація важка. Ось військовий пише в цілому ...
Ответ дляШеллар
Ми готові як ніколи раніше - лавки нові в Суми закупили за лям; дороги тцкашники вже камазами перекривають, не можуть від добровольців відбитися; лгбт парад провели; залишилось тільки вивіски замінити.
Лгбт парад це взагалі трешняк... Танець на костях по суті. Просто тошно від цього всього. Вкотре переконуюсь- війна не для всіх. Таке сьогодні вночі робилось жахуття, і щодня в різних містах. А цей цирк .. для чого ?
Ответ дляМанула
Не знаю, я не військовий експерт, але результат бачимо ми всі
Мільйони дронів, тауруси і вся балаканина зазвичай для - підковерних ігор і блефу.
Ми можемо програти в цьому раунді. Цілком ймовірно. Кацапи підійдуть дуже близько до обласних центрів.
Загальна виснаженість зсу піхоти - ось головна причина. У кацапів свіжі резерви
Ответ дляlilul990
Можуть і відступити до Сум. Нічого не виключено. Чи ви думаєте зсу вічні і залізні?
Ну да, за рік ушатали купу військових на курщині, купу техніки ...щоб на суми ж не дай бог не нападали. І вуаля... А що ж такое? Ніким і нічим виявляється захищатися. За захисні споруди.. чого тільки варта та споруда посеред міста, яка третій рік будується і купу бабла туда ввалено, а по факту вона в принципі там не може ні від чого захистити і всі це знають. Тому так, готуємося і вже не віримо в шашлики
Ответ дляNata2907
Я не знаю шо у вас там будується. Ніби існування корупції в Україні це був для вас секрет
Якшо вам шось не подобається - ідіть самі покеруйте, попробуйте поборотися із совковою системою в армії і спланувати хоча б одну операцію
Всі гаразді критикувати тільки
ВалюШок-d20a• 07 июня в 19:20
Ложусь спать каждую ночь с бифреном,для себя уже всё поняла.Но у меня мама с деменцией и сын не выездной
ВалюШок-d20a• 07 июня в 19:26
И знаете,кощунство скажу,при всех властях простые люди жили,и будут жить
Ответ дляlilul990
Всі гаразді критикувати тільки
Пані Артюх? Ти диви як заговорили !!! Так, не подобається, я плачу податки, а їх крадуть. Чи будете виправдовувати ?? Ті, хто там керує за це отримує чималі гроші. А вони тільки й ладні що створювати якогось нового міністра з міністерством
Ответ дляNata2907
Ви тільки просунулись шо ваші податки крадуть? До цього не крали? Всьо добре було?
K.Yurchenko• 07 июня в 19:37
Ну, давайте вспомним хоть один захваченный ими областной центр? Херсон в начале войны по чистой случайности?
Конечно, не смогут. Тут и говорить не о чем.
ВалюШок-d20a• 07 июня в 19:39
Ответ дляsvecola
Нет,автор.Не смогут захватить город вообще никакой.Там 50 тыс у них войска,а нужно 500тыс.Села какие то да,но не более.Разве что мобилизацию пуйло объявит,но это сразу привет революция 2 1917года
Дроновая война,не надо людей