Сонячний зайчик• 08 июня 2025

Зараз купили б Ви квартиру в новобудові?

Зданий будинок...квартиру зт3 по 6 поверх в 10 поверхівці на ЗУ. Ціни виросли на житло дуже
Результат:
вже голосів: 68
37 (54.41%) Так
31 (45.59%) Ні
Карамбулкул• 08 июня 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Це всього навсього, через 5 років
І яка тоді перспектива життя в Україні? Що залишиться від населення ?
Як з економікою ?
Кривая спроса• 08 июня 2025
Мы в 22 сложились. До
До сих пор ждём...
В этой стране сейчас в котлован - это самоубийство. Готовое - да, купила б, может. Как инвестицию. Но опять же- в этой стране стрёмно.
Вишневий цвіт• 08 июня 2025
Питания навіщо? Як що ви плануєте там жити, маєте роботу, будуєте своє життя, а зараз платити за аренду, то так, чому б не купити.
Можливо, щоб вкласти гроші, то треба міркувати, чи окупиться, як швидко, які ваші плани на майбутнє, то тут можливо в інші міста, або мати гроші в легкому доступі.
І так далі.
Умничка-помощничка• 08 июня 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Після війни житло ще здорожчає
А коли буде після ?
Умничка-помощничка• 08 июня 2025
Ні , не плануємо жити в Україні
КараПузовна• 08 июня 2025
Ответ дляГладиолус
Я свое продавать думаю...тоже новострой, но не ЗУ((( новое бы не брала
А ми все спродали, крім будинку, але на ЗУ
Телепузик• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Так у оставшихся жилье есть
В кого ? В колишніх жителів Маріуполя, Бахмута , Запоріжжя , Херсону, Харкова ? Ви впевнені ?
автор Сонячний зайчик • 08 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
І так далі.
Моя кума вклалась за 34 тис.дол купила квартира 74 кв +кладовка 7 кв на поверсі в в23 році А така квартира зараз біля 60-64 тисяч
Плакулька• 08 июня 2025
Враження, що Україна буде лише для заможних. З існуючими цінами, які ростуть невпинно, простим смертним тут робити нічого. Є думки продавати будинок і їхати геть. Мурашник купувати, з туманними перспективами...ну таке.
Телепузик• 08 июня 2025
Авторко , я не знаю, в якому Ви місті хочете купити, але, наприклад, в Чернівцях дуже великий попит на житло був й до війни й нового житла в +/- нормальному районі майже немає, тому він й високий, а зараз з ВПО ще збільшився. Тож ціни тільки ростуть. Старий фонд - точно б не купувала тут.
Телепузик• 08 июня 2025
Ответ дляПлакулька
Так весь світ для заможних, здивовані ?
Плакулька• 08 июня 2025
Ответ дляТелепузик
Так весь світ для заможних, здивовані ?
Чим саме я здивована? Я в Україні при інші владі заробляла собі на житло і життя було іншим. Можливості були іншими і війни не було. Зараз це виживання. Ви здивовані змінами, вас вони не торкнулись?
Телепузик• 08 июня 2025
Ответ дляПлакулька
Війна, звісно , торкнулася , я ВПО. Але до чого тут НАША влада
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Хто все? Я їхати не хочу...ну і щоб їхати десь треба мати гроші...нах×ер всі десь ми потрібні
У кого деньги на покупку квартир в Украине есть, те и там найдут, чем заниматься!
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляТелепузик
А они все купят жильё? Они же и так выехали! Или выедут сразу, как разрешат! Люди уже потеряли всё, рисковать ещё раз?
Плакулька• 08 июня 2025
Ответ дляТелепузик
А ви вважаєте вона ні до чого? Не підвищує ціни на тарифи, не вводить нові налоги. Чомусь не підвищує заробітні плати на державних підприємствах, платять справно всім хто від неї залежить? Це не влада розкрадає держбюджет, гроші які мали платити вам, йдуть на будівництво стадіонів в Маріуполі, гроші на фортифікації розчинились у повітрі. Ціни зашкварні ніякого регулятора, індексації заробітних плат, пенсій немає
Партизанка• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Нет. Все уедут, никто покупать не будет
А куда все уедут, если после окончания войны программы по приему наших граждан будут закрыты? Поедут бомжевать по миру?
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Работать. До хрена работы. Я мониторила, зарплаты по 2-3-4к евро, если вдвоём работать, нормально жить можно и без нашего маразма!
Партизанка• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Где? Если в некоторых гостеприимных странах безработица. Ну и рабочую визу в любом случае оформлять придется. А в Украине точно будет до хрена работы.
Плакулька• 08 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Вона і зараз є але вижити за ті зарплатні в нас неможливо. Маючи вже європейські ціни.
Кава з адреналіном• 08 июня 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Після війни житло ще здорожчає
Война закончится очень не скоро,до 30 года будет а там видно будет.
Но квартиры очень дорогие,и дорожают сильно ,киев
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Разминирование? Спасибо, обойдёмся!
Партизанка• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Ну работать то можно, но на каком основании? Будет хорошо, если безвиз останется. Тогда на сезонные работы можно будет приехжать. Ну или по контракту. Но уж точно не как сейчас.
Кава з адреналіном• 08 июня 2025
Ответ дляКарамбулкул
Коли буде після війни ? Десь після 2030?
Да, война пишут до 30 года
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляПлакулька
Отож! У меня 10800 и 3 года без повышения и без перспективы!
Плакулька• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Разминирование? Спасибо, обойдёмся!
Ні це вже не та фішка.Верещук буде верещати, мінуйте війна навіки.
Партизанка• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Разминирование? Спасибо, обойдёмся!
Вас в любом случае туда не допустят.
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Вас в любом случае туда не допустят.
Слава богу
Партизанка• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Слава богу
Ну это как посмотреть)
Чарівне зіллячко• 08 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ми і тут не потрібні (( з нас знущаються, ціни як в Європі, податки зі всього тягнуть