Сонячний зайчик• 08 июня 2025

Зараз купили б Ви квартиру в новобудові?

Зданий будинок...квартиру зт3 по 6 поверх в 10 поверхівці на ЗУ. Ціни виросли на житло дуже
Результат:
вже голосів: 68
37 (54.41%) Так
31 (45.59%) Ні
ИзЮмрудная• 08 июня 2025
Ответ дляПартизанка
А куда все уедут, если после окончания войны программы по приему наших граждан будут закрыты? Поедут бомжевать по миру?
Для деяких це принципово -виїхати звідси, хоча б і бомжувати, а не жити у країні, де стріляють у спини своїм на кордоні , відловлюють без всякого закону на вулицях та при тому нагло сцуть в очі, що нам це подобається. І я їх добре розумію.
Умничка-помощничка• 08 июня 2025
Ответ дляТелепузик
Так весь світ для заможних, здивовані ?
Чому в розвинених країнах двоє працюючих нормально собі живуть ?
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Да, во всех цивилизованных странах работающий человек полностью закрывает свои базовые потребности! У нас что можно закрыть на 10 или даже 20к гривен?!
Карамбулкул• 08 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Да, война пишут до 30 года
Зараз я вже так і думаю
Але, як би то мені сказали в 22-23 році, то плюнула би в обличчя
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляКарамбулкул
Зараз я вже так і думаю
Мне уже кажется, что она навсегда
Карамбулкул• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
Мне уже кажется, что она навсегда
Ну от мені 40 і точно розумію, що нормального мирного звичайного життя я не застану більше в Україні
Я реалістка і ця вся боротьба вона буде продовжуватись, поділ суспільства, пошук винних, брехня, яка вилізе рано чи піздно, сутички
Дуже багато людей постраждали і той весь біль він не поверне на нормальне життя, оскільки такі люди вже травмовані і ці всі травми не дадуть розвитку, хіба через років 50
Телепузик• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
А они все купят жильё? Они же и так выехали! Или выедут сразу, как разрешат! Люди уже потеряли всё, рисковать ещё раз?
Не всі, але багато хто
Кава з адреналіном• 08 июня 2025
Ответ дляКарамбулкул
Сегодня прочитала,война надолго ,от моря хотят отрезать совсем,сумы,днепро,Запорожье забрать ,оно все к этому и идет
Клептоманка• 08 июня 2025
Ответ дляКарамбулкул
Мне 50 будет , уже не надеюсь на нормальную жизнь, но хочется, чтобы дети пожили.....
Карамбулкул• 08 июня 2025
Ответ дляКлептоманка
То всім хочется, тому і відправила дитину за кордон, хоча і дівчина, але не хочу, щоб вона варилася в цьому
ИзЮмрудная• 08 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Да, война пишут до 30 года
01.01.30 що скажуть, кінець фільму, чи ви у третьому сезоні?
Ацетилсалициловая кислота• 08 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Да, война пишут до 30 года
Кто пишет? Чье-то частное мнение разнесли уже по всему интернету
Кава з адреналіном• 08 июня 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Ирнизировать можно много ,но это совсем не смешно,доживете посмотрите
ИзЮмрудная• 08 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Ирония и не должна быть смешной. Если что, не собиралась вас веселить.
КараПузовна• 08 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
воно йшло так вже давно, путін це озвучив ще в 2007 році на Мюнхенській конференції. А знищення України для нього - ідея фікс: по куску вписувати в свою конституцію і таким чином стерти з карти світу