Мию вікна у мороз• 08 июня в 13:03

Дівчата, чиї чоловіки були в учебці, питання до вас

Скільки часу вони реально там були? Рахують з першого дня приїзду?
Копуша• 08 июня в 13:44
Ответ дляМию вікна у мороз
Це того що піймали. Мій сам пішов. І їм самим не цікаво, щоб його хватив інсульт якийсь. В подруги син пішов сам, то десь тиждень проходив лікарів
Т.е если ,, пойманного, хапанет инсульт им это будет интересно Ну такое
автор Мию вікна у мороз • 08 июня в 13:48
Ответ дляКопуша
Не в цьому справа,аони не знають, коли ловлять, куди та людина потрапить і які нагрузки може витримати. А якщо з моїм щось станеться, то багато людей постраждають, бо від нього будуть залежати, і не факт, що відразу заміну найдуть.
Котогосподиня• 08 июня в 13:50
Ответ дляМию вікна у мороз
Не було, йде вперше
Якщо не було, то чому він думає, що потрапить куди хоче?
Котогосподиня• 08 июня в 13:55
Ответ дляМию вікна у мороз
Я в цьому не розбираюся, скажу йому. Але якраз в його напрямку не так багато людей з досвідом і ще менше бажаючих добровільно.
Чому він звернувся до рекрутера тої частини, куди хоче служити?
Котогосподиня• 08 июня в 13:58
Ответ дляМию вікна у мороз
Не писала, бо не дуже на тому розуміюся. То хай чоловік вирішує. Мене цікавить час. Бо він зі мною не порадився,пішов, немає вде сенсу сваритись, то нічого не змінить, а побачити хочу перед від´їздом
Хіба коли буде в частині, не проще буде побачитися?
Почекуха• 08 июня в 14:23
Хлопець з нашої церкви майже рік, в червні 2024 забрали. Досі там.
автор Мию вікна у мороз • 08 июня в 15:29
Ответ дляПочекуха
Рік в учебці?
Почекуха• 08 июня в 15:41
Ответ дляМию вікна у мороз
Рік в учебці?
В нас зразу забирають на полігон. Так. Рік вже там.
ДинамоКит• 08 июня в 16:01
Ответ дляТебеОноНадось
Так у багатьох. Я так розумію, що це колишній умовно придатний, а зараз категорія Б? То як він не візьме відношення з військовою частиною, то відправлять будь-куди. Не на фронт, але по тиловим частинам пробігає добре. Для того, щоб точно знати, що після навчання піде служити, куди планує, потрібно відношення, хай там хоч найцінніший спеціаліст
наче це не Б , а В
рукиЖимолости• 08 июня в 16:28
Ответ дляДинамоКит
наче це не Б , а В
В це придатний
ДинамоКит• 10 июня в 16:15
Ответ длярукиЖимолости
В це придатний
Не в бойових частинах, тилу
автор Мию вікна у мороз • 10 июня в 17:16
Ответ дляДинамоКит
Не в бойових частинах, тилу
Зараз вже ні. Б то в тилу
ДинамоКит• 11 июня в 08:58
Ответ дляМию вікна у мороз
Зараз вже ні. Б то в тилу
Вибачте, що назойливо надоїдаю, а коли ж категорії змінилися? Минулого року, у червні, брат чоловіка проходив комісію і було 5 категорій:а, б, в, г, д. В ньго інсуліновий цукровий діабет, присвоїли категорію в, робота в ТЦК, тилу.
То коли були зміни, щось не розумію?