Наталка -русалка• 09 июня в 11:49
Як вам розмовляється російською, коли з наших в полоні знущаються?
Як вам дивиться російські серіали , цікаво,коли наші в полоні?
Чому так пишу,бо особисто мої колеги наприклад на роботі одна шансон російський слухає при всіх,інша російські серіали дивиться при мені і сопереживає сценарію і це в Києві!!!
Черный Ловелас• 09 июня в 11:51
Ответ дляБудьмо Гей
Удалено администрацией...
у вас половина тем на форуме и комментариев на русском языке , память отшибло или то другая смена за аккаунтом сидела?
Ответ дляSonne8752
а ви шо?
Я не роблю не того,не іншого звісно ж.
Алина-1240• 09 июня в 11:52
А че, настолько мелко в штанах, что абы избежать позора решили наташкой назваться?)
Будьмо Гей• 09 июня в 11:52
Ответ дляНаталка -русалка
Міняйте роботу
Ваше оточення — отруйне
Їх енергетика гірше від ВІЛу
Адже віл тільки від контакту кров-кров
А тут на рівні вібрацій отупіння
Ваше оточення — отруйне
Їх енергетика гірше від ВІЛу
Адже віл тільки від контакту кров-кров
А тут на рівні вібрацій отупіння
Ответ дляАлина-1240
В Україні теж є це ім´я ,але своєю мовою
Ответ для Юлія-cc64
Що таке ’сопереживає’?
Співчуває
Ответ для Юлія-cc64
А суржиком можна говорити, як ти наприклад?
Звісно,це ж не чиста рашинська
Подивиться на гурт курган та агрегат,в них тільки суржик
Ответ дляDa.Da
Нормально розмовляється й слухається. Багато військових — російськомовні. Переважна більшість постраждалих від навали — російськомовні. Не робіть черговий срач.
Не треба плутати русскіх з російськомовними.
Та це троляка, срач хоче розвести а потім показувати, які українці погані, один іншого гноблять
Маска-0b9f• 09 июня в 11:57
Все течет, все меняется,а мовный срач в Украине вечен.Недавно видела в фб ругню из за того,что кто то написал название цветка ´пион´
Ответ дляPeres Lal
Как разговаривалось, так и разговаривается.
Ясно
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
нормально разговаривается. Харьков
Мало бомблять росіяни?
Женщина_в_лосинах• 09 июня в 12:04
Ответ дляНаталка -русалка
Мало бомблять росіяни?
Удалено администрацией...