Наталка -русалка• 09 июня в 11:49
Як вам розмовляється російською, коли з наших в полоні знущаються?
Як вам дивиться російські серіали , цікаво,коли наші в полоні?
Natabond76• 09 июня в 12:09
Бідний військовий
А що це йому за операцію робили, що трубка стирчить?
Ответ дляНаталка -русалка
Чому так пишу,бо особисто мої колеги наприклад на роботі одна шансон російський слухає при всіх,інша російські серіали дивиться при мені і сопереживає сценарію і це в Києві!!!
И вы из за этого решили зайти и мокнуть всех мордой.
Высказывание свое негодование своей сотрудничества. А то получается в реальной жизни вы молчите, а на анонимном форуме воюет с посторонним людьми не имея о них вообще представления
Автор, мій бувший колега з Хабаровська. Переїхали в Україну ще в 90-их. Мати з хворим сердцем. Батько лежачий після інсульту. Не знаю, чи ще живий. Двоє малолітніх дітей. Пішов на війну. Вже десь два роки як свічечка у фейсбуці на аві. Все життя був російськомовний. Держава забила прибор на його сім´ю. Він був українець, чи ні?
Є руські, а є російськомовні українці. Все. Крапка.
Хто ви такі, щоб знову ділити українців? Ви отримуєте за це рублі, чи просто ідейна не зовсім при своєму глузді?
anutka-e220• 09 июня в 12:19
Ответ дляНаталка -русалка
Ну так вискажіться колегам? Спитайте в них?
Багато моїх знайомих розмовляють теж російською,але стільки порядність і стоїцизму не у кожного україномовного патріота є.Тому у мене до них нуль претензій.
Olenka_tit• 09 июня в 12:42
Ответ дляНаталка -русалка
Мало бомблять росіяни?
Кто на русском говорит, россиянцем станет? Я мыслю на русском, так как родилась в русскоязычной семье из окружения только бабушка в селе говорила на суржике ,но это ей не мешает любить путина и целовать телевизор, когда его показывают.
Mira29-c3c3• 09 июня в 12:49
Ответ дляArgesha
За виставляння українців неадекватами.
Це ви де таке прочитали ?
Mira29-c3c3• 09 июня в 12:54
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Удалено администрацией...
Адміни ,а що так можна спілкуватися ?
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Удалено администрацией...
русню не змінити,ви явний тому приклад,окупували наші міста українські
Mira29-c3c3• 09 июня в 12:54
Ответ дляНаталка -русалка
І адміни не видаляють
Ответ дляNatabond76
Бідний військовий
Можете тільки здогадатися
Ответ дляDa.Da
Так він українець чи росіянин?
Ответ дляOlenka_tit
Ви там всі мабуть росіяни
Ответ дляcoch100
Пока русскоязычные плечом к плечу с украиномовними на фронте защищают страну, такие тупые люди разводят срачи в тылу.
Тому що українці навіть Конституцію України ніколи не читали.
В статті 10 написано, що ’’В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.’’
Mira29-c3c3• 09 июня в 13:04
Ответ для-Ань-
То яку нацменшину представляють учасники даної теми ?
Ответ дляOlenka_tit
меня тоже коробит когда тут срач разводят и меряются степенью патриотизма притягивая мову....в то время когда сбу задерживают україномовних предателей
Ответ дляНаталка -русалка
Так він українець чи росіянин?
Він був росіянином за походженням, і, водночас, громадянином України. Переїхали, коли ще був малий. Він був російськомовний українець. Воював за Україну. І таких багато. Це лише один з відомих мені прикладів. Так шо не робіть срач.
Olenka_tit• 09 июня в 13:07
Ответ дляНаталка -русалка
Ви там всі мабуть росіяни
Нужно брату своему сказать, который воюет с 2022, что те кого он защищает, считают его россиянином, потому ,что он на русском говорит.
Я выехала из оккупации дважды, оставив все, чтоб не жить под рашистами.
Mira29-c3c3• 09 июня в 13:07
Ответ дляDa.Da
Немає такого поняття як ’російськомовний українець’ ’зросійщений’ українець