Наталка -русалка• 09 июня 2025

Як вам розмовляється російською, коли з наших в полоні знущаються?

Як вам дивиться російські серіали , цікаво,коли наші в полоні?
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляOlenka_tit
Нужно брату своему сказать, который воюет с 2022, что те кого он защищает, считают его россиянином, потому ,что он на русском говорит.
Я выехала из оккупации дважды, оставив все, чтоб не жить под рашистами.
Все,але не руській язик
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляDa.Da
Він був росіянином за походженням, і, водночас, громадянином України. Переїхали, коли ще був малий. Він був російськомовний українець. Воював за Україну. І таких багато. Це лише один з відомих мені прикладів. Так шо не робіть срач.
Я теж знаю росіян ,які переїхали і воюють за нас,але уявіть вчать мову потихеньку українську
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляТА7НЯ7
меня тоже коробит когда тут срач разводят и меряются степенью патриотизма притягивая мову....в то время когда сбу задерживают україномовних предателей
Більшість тих кого затримує СБУ російськомовні.
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляOl-a
Одна тема краше другой. Мой русскоязычный муж на Покровском направлении. А ваш автор где?
Я не заміжня
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ для-Ань-
Тому що українці навіть Конституцію України ніколи не читали.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
В статті 10 написано, що ’’В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.’’
А нафіга?
Мало вам горя від росіян чи що????!
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ для-Ань-
До речі депутати російськомовні ,тому ваш недолугий мем залиште собі тільки
Da.Da• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Поїдьте на Донбас, і, якщо знайдете його могилу, то скажіть йому про це
ТА7НЯ7• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
ну это не даёт право всех русскоязычных записывать в путинские ряды как тут привыкли преподносить. раз гоовришь на русском то сразу москаль.... хватает и укриномовных москалей
Peres Lal• 09 июня 2025
Наталка-русалка может заменить русскоязычного военного в ЗСУ, если она считает, что защищать Украину может только украиноязычный гражданин.
Так было бы правильно, на мой взгляд.
Напомню конституцию Украины:
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляDa.Da
Не маніпулюйте ,все залежить всі бажання людини та поваги до місця знаходження
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Так было бы правильно, на мой взгляд.
Напомню конституцию Украины:
І кому від такого ’правила ’ в конституції легше стало?
Da.Da• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
До речі, у вас хто воює?
ТА7НЯ7• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
ну отсутствие бажання не мешает защищать украинский народ в рядах зсу
Peres Lal• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Конституция это основной закон государства.
Veronika_100k• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Йди і ти в блок. Четверта за сьогодні.
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Вам мало януковича?
Щоб що?
777_• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Чому так пишу,бо особисто мої колеги наприклад на роботі одна шансон російський слухає при всіх,інша російські серіали дивиться при мені і сопереживає сценарію і це в Києві!!!
уважаю таких виродками.
Peres Lal• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Вам мало януковича?
Щоб що?
Спрошу еще раз: вам понятно то, что написано в Конституции Украины, основном законе государства? Если нет, то значение какого слова для вас непонятно?
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляDa.Da
До речі, у вас хто воює?
А ви воюєте?
Mira29-c3c3• 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Так было бы правильно, на мой взгляд.
Напомню конституцию Украины:
Офіційна мова ЗСУ -украіїнська .
Яку нацменшину представляєте ?
Da.Da• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
А ви воюєте?
Не переводьте стрілки. В нашій родині так, воюють. А у вас хто воює з чоловіків?
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Всі російськомовні цим прикриваються
Peres Lal• 09 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Офіційна мова ЗСУ -украіїнська .
Яку нацменшину представляєте ?
Русскоязычную. Вики пишет, что украиноязычных в Украине 67,5%, соответственно, все остальные языки в меньшенстве.
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Языки_Украины#%3A~....
snejs• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Мало бомблять росіяни?
сегодня Ровенскую область, перед этим Тернополь, Луцк, а там на украинском разговаривают. Как видите, не помогает разговаривать на украинском
Peres Lal• 09 июня 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Всі російськомовні цим прикриваються
Чем прикрываются, от кого прикрываются, зачем нужно прикрываться? Разговаривая на русском с вами я ничего не нарушаю. Нравится вам это или нет, мне безразлично.
Mira29-c3c3• 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Ви не знаєте що всі меншини мають поважати і виконувати правила тої країни де вони проживають ?
Peres Lal• 09 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Еще раз: Конституция Украины гарантирует свободное использование русского языка на тер-рии Украины. Как и любых других языков. Прочтите, наконец, закон страны в которой вы живете.
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
І що?)
Вам особисто хтось забороняє розмовляти та хоч на перуанській,роздута проблема ’притесненія рускагаванящіх’
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Вони їх виконують тільки за виплати в Європі
автор Наталка -русалка • 09 июня 2025
Ответ дляPeres Lal
Як і мені чи подобається вам українська чи ні