Подруга звернулася до тарологині зі своєю проблемою. В розповіді вела себе стриманно, аби не давати додаткової інформації ворожці. Збіг чи ні, але ворожка описала проблему і навіть дала опис зовнішності сусідки, яка наклала порчу на мою подругу. А всьому виною - заздрість з приводу регулярного інтиму. У подруги під час сексу проявляється її дика натура і вона реве, як пантера. Сусідка позаздрила її оргазмам.
Ворожка дала ритуал, і заговір, який треба кричати біля стіни, щоб сусідка почула і в якості зкріплення печатки - це дійти до фіналу.
Життя у подруги покращилось помітно вже за чотири тижні. В сім´ї знову любов і взаєморозуміння.
Всім бажаю того ж! Адже це одна із найважливіших речей в родинні.
олена олена• 09 июня 2025
А коли вона голосно ахалася любові і взаєморозуміння не було в сімʼї? Тільки після ворожки зʼявилося?
Сусідка , мабуть, вже терпіти ці воплі не могла))
Natalia505• 09 июня 2025
Ответ дляолена олена
А діти в сусідніх квартирах? Також мали це слухати? Звіринець.
олена олена• 09 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Ну заголовок в старпості автора, перше речення, дуже актуальний. Головне, нехай подрузі його покаже своїй))