Фиона Шрековна• 09 июня 2025
Де підробити слабкозорій зі зламаною ногою?
Це не жарт. Кур´єр чи комп´ютер, чи прибирання не варіанти. Хоч вішайся... Інвалідності немає, бо випадок по зору операбельний. Але до операції потрібно якось дожити. Якась безвихідь. Де шукати підробіток? Київ.
Ку-кусик• 09 июня 2025
Що можете, які знання ?
На робота .юа зробіть резюме , напишіть работа онлайн , то вам запропонують
Фиона Шрековна
• 09 июня 2025
Ответ дляБідося
До этого где работали?
Там чи на аналогічній роботі найближчі три місяці не зможу працювати, тому й виникла проблема. Не можу знайти щось під мої тимчасові обмеження. Або інвалідність потрібна, або нормальна фізична форма.
Фиона Шрековна
• 09 июня 2025
Ответ дляКу-кусик
Що можете, які знання ?
Мої знання й досвід зараз не мають значення, бо працювати за комп´ютером тимчасово не можу. І фізично не можу. Тому не розумію навіть в якій галузі шукати підробіток.
Не цілуюсь з бодуна• 09 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Хіба що флаєри роздавати.
У нас так хлопець на візочку у передвиборчу кампанію підзаробляв.
Тільки він зовсім не ходить і не ходитиме, у нього хвороба з дитинства.
Фиона Шрековна
• 10 июня 2025
Ответ дляВільний митець
Окулярами зір не коригується?
Не в усіх випадках. В моєму ні.