Так точно!• 09 июня 2025
Ротовирус в Турции детям как не подцепить? Отменяем тур из за страха
(((Вот что делать..как уберечся..
Так точно!
• 09 июня 2025
Не хочется там под капельницами лежать .А потом дома долечиваться
Попадалочка• 09 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Ну так Вы все решили, сидите дома
Дуб береза• 09 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Сидите дома, господи.
Нульовий сантиметр• 09 июня 2025
Ответ дляКарусель-весель
Не купаться в бассейне. Мыть тщательно руки
Сидіти в номері, покоївку не пускати. Взяти з собою мультиварку та гречку. Їсти тільки своє
Ms. Похвала• 09 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Лежите дома , турки переживут ваше отсутствие
Сусідка зверху• 09 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Может,вакцину капельки какие?
К чему эти сложности?! Детям кока колу, себе виски и ни один ротавирус вам не страшен.
Несу добро людям• 09 июня 2025
Ответ дляСусідка зверху
Лучше виски с колой, она реально убивает любую заразу в желудке.
Сусідка зверху• 09 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Мультиварку могут не разрешить. Кипятильник и мивина, вот правильное решение.
Тарабарщина• 09 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Посуду предварительно надо кипятить в мультиварке?
Сусідка зверху• 09 июня 2025
Ответ дляНесу добро людям
Естественно лучше! но детям должно быть хоть лет 10 для этого рецепта.
Сусідка зверху• 09 июня 2025
Ответ дляТарабарщина
Можно просто протереть спиртом
Нульовий сантиметр• 09 июня 2025
Ответ дляСусідка зверху
Краще всім віскі
Нульовий сантиметр• 09 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
И остаться дома , какая разница где бухать ?
Ну так можна буде всім знайомим розказати, що відпочивали в Турції.
Сусідка зверху• 09 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
Ну не скажете. На свежем воздухе больше влазит.
Тарабарщина• 09 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Рассказать можно и не выезжая из дома
Так точно!
• 09 июня 2025
Ще читала тут на Порадниці, що за кілька днів до поїздки можна починати давати дитині і самій пити ентерол в мінімальній дозі. Не знаю наскільки це дієво, так не хочеться зіпсувати відпустку цим ротавірусом.
Всміхайлик• 09 июня 2025
Автор, а як ви така кіпішна наважилися купити тур, а тепер хочете його відмінити. Були з дітьми, починаючи з річного віку, ротоавірусу ні разу не було, іздили початок червня, кінець вересня, початок жовтня. Як на мене, то не їздити в серпні, мити руки перед їжею, взяти з собою антисептики, не купатися в басейні, на максимум зуби полоскати бутильованою водою, ще малим возили свої ложки/вилки, поки їм було 1-3, далі общакові (просто був футляр і набір ложечка/вилочка).
Пекельнi Борошна• 09 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Может,вакцину капельки какие?
Зачем, если вы не едете?
Пекельнi Борошна• 09 июня 2025
Ответ дляТарабарщина
С хлоркой