Апрель Ивановна• 09 июня 2025
Не вздумайте більше писати тут про морозиво в атб. Прокляну!
Статус Ква• 09 июня 2025
Техпаспорт на медузу• 09 июня 2025
Ответ дляПерша скрипка
Малюкам, Рудь, інша Ласунка
Рудь на кокосі, несправжнє.
Фу... Хто це їсть?
Парова машина• 09 июня 2025
Ласунка Глясе, я в шоке, мне очень понравилсь, сверху кофе лед, причем,инатуралтнвй кофе, внутри немного пломбира и оно не сладкое!!!!!
ПАтАму что ну е мае, все мороженное тупо сладкое.
Фух, пару раз за лето можно будет съесть хоть..
Ответ дляДрево жизни
Сегодня купила такое - понравилось. Качественное сливочное мороженое, как я люблю.
По теме - автор, в чем проблема побаловать себя мороженым? У меня в холодильнике штук 20 лежит. Хрен знает когда их съем. Съела одно - перерыв дней 5.
А мені з фісташками менше зайшло, чим звичайний пломбір.
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
У мене так з черешнею і полуницею. До наступного року вже не захочеться
В цьому році таке все дороге, що ще нічого не купували.
Вишня на торті• 09 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
а мне такое зашло, по акции)) 13 грн с коп
І мені. Яке ж воно добре. Схоже на тірамісу.
Візьму в морозилці, зʼїсти на ніч. Вчора 8 пачок на сотню взяла.
Небоброїдка• 09 июня 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Шото Ви зарано
Благоуханочка• 09 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А в нас такого не було - мабуть в перший день розмели все)
Благоуханочка• 09 июня 2025
А я купила по акції морозиво Магнат Манго-апельсин 500 грам в пластмасовому судочку - сподобалось на смак.
Благоуханочка• 09 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
На Рудь большая колбаса.
О, мені сьогодні подруга таке радила - смачно і по ціні бюджетно)))
Області пітьми• 09 июня 2025
Ответ дляПарова машина
И я не люблю мороженое- мне оно все сладкое. Раніше иногда могла съесть груша-сыр бри, или шоколадное (без глазури.) хожу- хожу между витринами,выбираю,выбираю- а потом покупаю креветки,они мне вкуснее .
КрестьянинДиор• 09 июня 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
шукала. не знайшла
бачила, але не купила.
Не пью, не курю• 09 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви категорійний менеджер морозива в офісі АТБ?
Області пітьми• 09 июня 2025
Психологічка• 09 июня 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а я мойву
І я люблю мойву. Хто б мені її насмажив, купила б йому морозива
.
Бо стійкість запаху смаженої мойви легко переплюне стійкість всіх нішевих парфумів разом взятих.
ЧупакабраЗеБест• 10 июня 2025
Ответ дляПсихологічка
.
та ну шо там такого, всем приятно, это жкак французские духи.
Апрель Ивановна
• 11 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Сьогодні смачний пломбір в акції, по дсту на 33 закінчується
Дякую)
Я малюками запаслася і крабовими палочками