Фляшунька• 09 июня в 22:45
Вляпалась по вуха. Як поводити себе з ним, щоб не втратити роботу?
Сиджу і картаю себе за дебільність. Ок, спишемо то на молодість.
Влаштувалась в компанію, яка тільки почала свій розвиток: велика компанія відкрила дочірню. Людей набирали. Познайомилась з колегою, з яким ми часто і тісно працювати, при тому не сидівши в одному офісі (він працював в офісі основної компанії).
Приїжджав, допомагав, , бо йому так сказали.
І ми з ним здружилися. Я, як дурочка, почала розповідати йому свої сокровення: з ким в офісі я дружу, хто мені подобається, а з ким я не дружу, хто з ким зустрічається і тд. Він мені також. Але не так щиро, як я, я тільки зараз це зрозуміла. Більше того - розповідала йому особисте. І все було добре до тих пір, поки мене не взяли у відділ до нього - я познайомилась з новим керівником, у відділі якого і був цей колега, з яким я ділилась.
Нічого я поганого ні про кого і не говорила, по суті. Тільки щось казала про свої враження.
І от, за деяких обставин я дізнаюсь, що цей мій ʼдругʼ - ще та ляпавка: він тріпається про всіх і до срачки боїться нашого керівника. На диво, інформація про мене ніде не просочилась, але він дав мені зрозуміти, що якщо я щось розкажу про нього, він теж не залишиться в боргу.
Далі - гірше: цей колега зізнається мені у симпатії і починає приїздити кожен день, при цьому фамільярно спілкуючись і відверто пристаючи.
Він мені не подобається, як чоловік, я нічого такого не думала.
Що мені робити? Як викрутитися, щоб не образити його, але і щоб він припинив лізти до мене, не почавши мстити згодом?
Знаю, що дурна, можете не писати. Але я відчуваю себе так, ніби ходжу по лезу ножа. Якщо я різко зміню поведінку і стану менше розповідати, він все зрозуміє. Що робити?
+ те, що ми працюємо разом вже рік, і я, на жаль, не найкращий спеціаліст (рік після вузу). Звільнити мене можна клацнувши пальцем.
Фляшунька
• 10 июня в 11:28
Ответ дляЮпитерная
Для вас наверное сюрприз, что на работе будут подкатывать все и всегда. Они все надеются, а вдруг даст, и женатые и неженатые.
Ну как то же вы пережили подкат начальника? Поулыбались и дальше работаете. Так и всех остальных переживете. Улыбайтесь, падайте на дурочку, делайте вид, что только, как другу доверяете. Если уже прямо предложит, опять на дурочку припадите, ой, а я на работе решила не заводить романов. Ой, а что я тебе нравлюсь, думала мы друзья.
Съезжайте с темы и работайте себе дальше
Дякую.
Так, з тим начальником я мʼяко злилась і ще взагалі ніяк не вплинуло на наші стосунки.
Але ж ми і не були з ним такі близькі