Кумедна• 09 июня 2025
Я извиняюсь, а с каких пор обычные яблоки под 100 грн?
Яблоки покупаю крайне редко на пирог (просто так не ем). Сегодня подхожу и не поверила своим глазах - минимум 80 грн за кг. А это нормально ? Давно такое случилось ?
НЛОша• 09 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
То їжте сезонні продукти, а не осінні яблука. Редиску наприклад) червень місяць, а їм яблука подавай безкоштовні 😏
Сезонна клубника по 200 теж не кожен може купить. Тут не в сезоні діло, а в війні.
Кумедна
• 09 июня 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Хотіла створювати тему😄 слівки яготинські 100грн🫣🫣🫣 мій шок настільки в шоці шо не описать
30 грн були до війни, купую до кави регулярно
500 мл ? Недавно еще брали поллитра за 50 по акции в Сильпо
Летюча помилка• 09 июня 2025
Ответ дляНаша взяла
точно я?)) беру через день уже неделю по такой цене. Самая большая цена по которой брала 110 грн
Цікавить Ваше місто. Що це за місто чудес.
Идеальная оптимистка• 09 июня 2025
Ответ дляНепереможна
А зпл)? Як в ЄС? А оренда зала, комунальні, як в ЄС ? А податки як в ЄС?... До речі, в одній із дорогих країн ЄС яблука зараз від 1,5 євро/кг. Дешевше за Україну. Мінімалка в цей же час 1400 євро на руки.
Я не пойму,какие ко мне претензии?Почём горючее видели?Логистика опять же.Яблоки сейчас все импортные.
Наша взяла• 09 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Киев
Летюча помилка• 09 июня 2025
Ответ дляНаша взяла
Киев
Кияни, справді у вас полуниці за 80 гривнів?
Наша взяла• 09 июня 2025
Ответ дляНЛОша
ну если мозга нет, то можно и по 200 найти клубнику)))
Ms. Сама прямота• 09 июня 2025
Ответ дляМішечок щастя
А на 33% жирності взагалі страшно дивитися, навіть по акціях((
33% на десерти це рідко
Але до кави 15% 100грн- я худею😆 10% теж не загорами взлетить і вся молочка теж
Украиночка• 09 июня 2025
Ответ дляНаша взяла
200 очень дорого, в половину суммы можно брать
Вот и я думаю, подойти и сказать а ну давай за полсуммы
Наша взяла• 09 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
на рынке лесном, да)
Кумедна
• 09 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Я киевлянка. Беру не на рынке. Но и не возле метро. 170 в последние дни. Закарпатская или Одесская область
Летюча помилка• 09 июня 2025
Ответ дляНаша взяла
на рынке лесном, да)
Шкода, що нам до Лісного півкраїни треба проїхати.
Непереможна• 09 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Відкрию вам секрет: пальне в ЄС не дешевше, логістика дорожче, а найдешевші яблука дешевші як в Україні)))
мистерЛяпсус• 09 июня 2025
Ответ дляКумедна
Бананы тоже всегда были доступны. Всегда помню до войны/ковида цена была около доллара за кг. В районе 25/27 грн. Хотя помню еще и по 17 грн бывали по акции. Доступные были для всех. Сейчас под 80. Дикость да и только
Ну тут хоч якось можна пояснити, що логістика, не вродило, довго їхало і т.д.. бо в Україні банани не ростуть. Ціни щодняна все ледь не щодня все вище і вище, не встигаєш запам´ятовувати, 100 грн, то як десятка раніше, скоро буде 1000 ні про що (ну воно вже так і є ).
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну так не сезон как бы.Яблоки импортные.В ЕС тоже под 2 є за кг.
От люблю я ці самотеребоньки-утішалки))) В якій конкретно ЄС? І скільки це в перерахунку на годину праці на мінімалку в тій країні?
мистерЛяпсус• 09 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
А ну куди ділися, поїхали в Польщу з Вінничини, Чернівців і т.д.
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Покупайте кабачки и молодую капусту. 35 и 24 грн соответственно
Це із серії’нема грошей на хліб - купуйте ананаси’?
Идеальная оптимистка• 09 июня 2025
Ответ дляНепереможна
Открою вам секрет,из ЕС яблоки в ЕС не везут.Они уже там.А в Украину их ещё привезти надо.
НЛОша• 09 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
То у маньки завжди такі ціни, вона і молоко по 19грн за літр купує в житомирі
Непереможна• 09 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Тобто, вони самі ніжками ходять з однієї країну в іншу, чи телепортуються?
Ms. Сама прямота• 09 июня 2025
Ответ дляКумедна
От по акціі треба затарюватись, тому що нова ціна все по 100🫣 яготинські взлетіли відразу на 30грн
Це 15% 500гр
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Так в цілому світі якраз таки осінні яблука зараз розпродують по знижка, бо вже молоді завозять
Наша взяла• 09 июня 2025
Ответ дляНЛОша
та какая я тебе манька...приезжай на лесной, сама увидишь)
Летюча помилка• 09 июня 2025
Ответ дляНЛОша
То не Манька) Манька ж без пробілів строче.
Тумба-юмба• 09 июня 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
В августе-сентябре будут по 25 грн. Яблоки в июне, это как клубника в январе:))
Може й не будуть. Цього року поганий врожай яблук буде.
НЛОша• 09 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Почекайте трози, шас почнеться, а от у бурятів...
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Автор, сейчас сюда набегут самые богатые люди мира и будут Вас убеждать, что яблоки по 100 грн абсолютная норма.
Пару дней назад была тема про волосы, так все убеждали, что красить волосы по 10 000 грн - норма.
Вообще яблоки всегда было очень доступные, я бы даже сказала, самый дешёвый фрукт.
В среднем до 50 грн за кг
Це як та ’мудра’ жона, що застала чоловіка вдома на коханці, сама ж і придумує виправдання. Що не кажіть, а слугам повезло з ’жоною´-зехторатом
Ms. Сама прямота• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
І не кажіть, і карман копійок 100-200грн, раніше на цю суму можна було скупиться…
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Да вы шо??! А я сегодня там видела норм по 150. И судя по ответам других в теме, фантазёр по ходу вы.
Може то вже галюцинації?
все по ГОСТу!• 09 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Це Україна, дєтка, звикай, далі буде📈
Кінець епохи бідності