Готова до другої• 09 июня в 23:44
СЖ і жовчний
Дівчата підскажіть будь ласка з синдром Жильбера.Після стресу і коли збій харчування є біль,слабкість,немає сил,важкість в правому боці…..зробила УЗД сказали усе ок,просто деформація є.
Можливо щось попити для відтоку жовчі?
Радили Артіжель і Регеніл актив.
Подільться відгуками.
Колись ставало легше після Гепабене(але його зняли з виробництва)
Можливо щось попити для відтоку жовчі?
Радили Артіжель і Регеніл актив.
Подільться відгуками.
Живчик-счастливчик• 10 июня в 00:32
Чого не взяти дешевий алохол і не поганяти жовч натуральним препаратом?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 10 июня в 03:24
Ответ дляЖивчик-счастливчик
В людини Жильбер... Там не все так просто