Закуйовджена життям• 10 июня в 10:03
Який рюкзак обрати для першокласниці?
Хто знайомий з ТМ Kite, Yes, Gopack? Який можете порадити?
Дитина висока. Рюкзак буде залишатись в класі, додому його не треба носити, тому чи не єдине побажання це щоб дитині було зручно на перерві дістати/скласти речі в рюкзак.
Дякую
Результат:
вже голосів:
9 (64.29%)
Kite
4 (28.57%)
Gopack
1 (7.14%)
Yes
Стрекоза любви• 10 июня в 10:06
Kite - відома марка, інші не знаю. В мене спортивний гаманець від Kite, то якість хороша, враховуючи адекватну ціну. Запропонуйте обрати дитині, який дизайн їй подобається.
Незламна• 10 июня в 10:06
Каркасный не советую. Возьмите что-то легче. Они тяжёлые сами по себе, а если туда все загрузить-вообще не подъемный.
Закуйовджена життям
• 10 июня в 10:06
Ответ дляРозвідка Маші
Который легче.
За відгуками вони всі не дуже легкі. Але рюкзак вона не носитиме, тому це не важливо. Важливо, щоб він легко відкривався/закривався
Федорино Горе• 10 июня в 10:07
Вони всі +/- однакові.
Якщо в школу не носити, то зручно діставати з каркасного
Закуйовджена життям
• 10 июня в 10:07
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
они же одинаковые
ТМ різні, тому і питаю відгуки саме за них у тих, хто користувався
Відкушу все що стирчить• 10 июня в 10:09
На першому розміри вказані. Це дуже мало
Підручники та робочі зошити всі формату а 4 або трішки більші.
Підіть в канцелярський магазин і приміряйте вирюкзак 5 -6 штук канцелярських книг
Відкушу все що стирчить• 10 июня в 10:10
Ответ дляЗакуйовджена життям
Kite гарна якість. Моя дитина відносила рюкзак з 1-4 класс.
Головне обрати модель
Федорино Горе• 10 июня в 10:10
Ответ дляЗакуйовджена життям
Кайт и Ес однакові
По формі краще каркасні. В них відкрив верхню ’кришку’ і все видно, що в рюкзаку. А в тих, що ви скинули - заважатимуть бортики з молніями.
Закуйовджена життям
• 10 июня в 10:10
Ответ дляФедорино Горе
Кайт и Ес однакові
Дякую, зверну увагу на таку модель
Ло Шарик• 10 июня в 10:11
В якому тканина добре переться. У моєї доньки рюкзак у таких світло рожевих тонах, то дно потерте і вже не відпирається. Вішають рюкзаки на крючечок збоку столу, а рюкзак дістає до підлоги. Дешеві не беріть, якщо не хочете кожен рік купувати новий.
Принцепесочка• 10 июня в 10:11
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вы потомкам его собираетесь передавать?)
Тем более если не носить, что с ним будет?
Незламна• 10 июня в 10:12
Ответ дляЗакуйовджена життям
Go pack это бюджетная линейка Kite. Но она ничем не хуже самого Кайта. У дочки был рюкзак, отличное качество, ничего нигде не порвалось, в общем остались довольны. И цена нормальная.
Принцепесочка• 10 июня в 10:12
Ответ дляНезламна
Да, точно так же мне говорили в магазине
Blackwater• 10 июня в 10:28
Ответ дляЗакуйовджена життям
Безкаркасные легче. Берите кайт у них хорошие молнии. И еще в тех,что коробочки,трудно закрывать детям молнию. Там нужно чтоб чётко совпали звенья,без загибов,а детям это обычно сложно
ЦібаФу• 10 июня в 10:41
Yes дуже класні, в обох були. Потім віддавала родичам далі в хорошому стані.
Ластоноша• 10 июня в 10:46
Можливості поміряти немає? В мене син цьогоріч теж йде в перший клас. Обрали Kite, бо він був найзручніший для дитини.
Володарка мрій• 10 июня в 11:02
3 критерия:
1. Вес рюкзака
2. Должна влазить папка А4
3. Ребенок выбрал расцветку
Вкусы меняются и это вещь, которую хочется менять под каждый учебный год и изменившиеся с возрастом предпочтения.
Все марки, которые вы выбрали хорошие.
1. Вес рюкзака
2. Должна влазить папка А4
3. Ребенок выбрал расцветку
Все марки, которые вы выбрали хорошие.
Молчавочка• 10 июня в 11:10
Ещё нужно смотреть какой у ребенка рост. Yes 35 см совсем куценький, для дюймовочки.