Чучело-Мяучело• 10 июня 2025
Обираю бойлер (накопичувальний) порадьте
Обираю бойлер на 2 осіб. Вода є централізована гаряча є, а бойлер на сезонні/аварійні відключення та на холодну пору року, бо тоді з крана вода централізовано не гаряча а тепла. Миємося швидко, заскочив туди сюди і все, ванни нема, душ кабіна. Посуд миє посудомийка (бере для того холодну воду), з напором проблем немає.
Порадьте чи посваріть свій бойлер., чи хоча б ТМ, таку щоб максимум надійності і безпроблемності, планую 50л
мистерЛяпсус• 10 июня 2025
Берите с сухим темном и что б сам отключался когда дойдет до заданной температуры, у меня Горение, нам нравиться.
мистерЛяпсус• 10 июня 2025
Ответ длякотопёс
Та беріть проточний, коли включаєш вода гріється. Економніше буде.
А если нет света?
Ку ка ку ка ку• 10 июня 2025
они все одинаковые... берите 1,5 кВт, что б сеть не нагружать....и поменьше электроники, обычный терморегулятор и термостат
котопёс• 10 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
А если нет света?
если нет света, то и обычный не нагреет
мистерЛяпсус• 10 июня 2025
Ответ длякотопёс
если нет света, то и обычный не нагреет
Обычный уже нагретый стоит.
Чучело-Мяучело
• 10 июня 2025
Ответ длякотопёс
если нет света, то и обычный не нагреет
якщо тривало немає то так, але якщо графіки вдключень то нагріє і тримає... Холодна вода є завжди навіть без світла, бо 2 поверх
Чудовий каламбур• 10 июня 2025
Купите самый обычный аристон, за 5000 грн. Через 5-6 лет если и сломается, выбросите спокойно и купите новый.
Свідок Перемоги• 10 июня 2025
в мене самий звичайний Атлантик за 4 тисячі
на 2-3 місяці літнього відключення гарячої води
в спеку, як вода в водопроводі майже тепла, вмикаю бойлер на мінімум.
за місяць приблизно 70-80 квт додатково до звичайного споживання
Помидорина• 10 июня 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Плюсую. В мене Атлантік про. Його фунція гріти воду, він її і гріє.
Свідок Перемоги• 10 июня 2025
Ответ дляПомидорина
в мами в місті взагалі немає гарячого водопостачання, то я відразу з квартирою купила їй бойлер, Атлантик. працював 11 років з двома чистками. оце тільки в цьому році поставила новий. такий самий.
Чучело-Мяучело
• 10 июня 2025
тобто переплачувати там за Електролюкс (наприклад) чи Бош сенсу немає? В мене головна умова щоб - не робив мені проблеми...
Ку ка ку ка ку• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
из практики...одни Атлантик через 2 года тен полетел, второй норм.. Два аристона в среднем 7-8 лет..купила последний Теси стоит 3 год, вроде как для ЕС).... только зачем 50? берите уже 80, там разница в цене-копейки, нагреете по ночному тарифу и поьзуйтесь...
Свідок Перемоги• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
немає
якщо ви користуватиметесь ним 2-3 місяці на рік, то й бюджетного вистачить надовго.
МинерАлочка• 10 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Я з вам не погоджуюсь. Ми знімали квартиру і там стояв арістон. Це створіння жере електроенергію дуже-дуже.
Переїхали до себе, купили Midea на управлінні WiFi. Ми реально з ним заощаджуємо, бо там є можливість встановити час вмикання/вимикання і він сам не робить це постійно. Поставили час нагрівання в пільгові години, плюс можна все це контролювати. Зараз закінчуємо ще ремонт в іншій квартирі, туда теж взяли такий, і мамі змінили теж на такий. По вартості можна по моніторити і знайти дешевше
ЖивунаБагамах• 10 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
А если нет света?
Обычно, если нет света, то нет и воды. У нас, по крайней мере так. Естественно, что тогда и бойлер не будет работать хоть нагретый, хоть нет
ЖивунаБагамах• 10 июня 2025
По теме. У нас был занусси - лопнул бак через год. Сейчас атлантик - норм. Оба сухой тен. А дальше - как повезет.
Мавка• 10 июня 2025
Беріть любий недорогий, з мокрим теном, і потужністю до 1,5кВт а краще 1
І буде вам щастя
При бажанні можна ще термостат доставити, тоді болер можна до кіпятка гріти а витікати буде як налаштуєте термостат
І буде вам щастя
Ку ка ку ка ку• 10 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
не хило так цена), купите умную розетку за 150 грн, запрограммируйте и наслаждайтесь жизнью!)
зы - тены везде одинаковые и жрут одинаково от 1,5 до 2 квт
Мавка• 10 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
ККД тенів однакова!!!!
Тому тут як то говориться дурень думкою багатіє!
І як мова про нічний тариф то можна таймер за 300грн купити і ніяких ві фі нетреба!!!!
Коли ваша куйня втикне її ніхто не зремонтує
котопёс• 10 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Аристон говно, Атлантик надо брать. Дешево и надежно.
МинерАлочка• 10 июня 2025
Ответ дляМавка
ККД тенів однакова!!!!
Та прям дуже смішно. Коли у тебе цілий день вмикається і вимикається він, чи коли він 2 рази підігріє за добу. І чітко бачу по рахунках за світло різницю. Якщо у вас великий достаток на родину, то може вам і не важливо це.
котопёс• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
нема взагалі
Ку ка ку ка ку• 10 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
вам про другое... ТЭНы все одинаковые, от мощности их будет зависить лишь время нагрева
Мавка• 10 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
Що таке ККД ви знаєте?
Частота вімкнень залежить від різниці налаштованих температур...чи він включиться 20 раз по хвилині чи один раз на 20хв споживання теж
Мавка• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Є сенс переплатити за бак з нержавійки, то тіпа вічний болер, вони вроді в електролюксі
Але недавно на ютубі відосік попався про електролюкс який потік за місяць, бо одик зварочний шов був як насрано, хоча інші ідеальні....от і думайте чи то електолюкс халтурить чи то зварщик бухнів....і чи є сенс переплачувати
Чудовий каламбур• 10 июня 2025
Ответ длякотопёс
У меня аристон 5лет, чистила всего раз и отлично все, и у сына 8, работает и не жужжит. Опыта с атлантиком не было.
котопёс• 10 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Хорошо, что у вас хорошо все с ними. Но цена-качество лучше атлантик.
Чудовий каламбур• 10 июня 2025
Ответ дляМинерАлочка
У меня нет пильгових годин, в квартире постоянно люди, поэтому бойлер работает постоянно, разница с бойлером и без 70-90 квт в месяц. Лично у меня.