Чучело-Мяучело• 10 июня 2025
Обираю бойлер (накопичувальний) порадьте
Обираю бойлер на 2 осіб. Вода є централізована гаряча є, а бойлер на сезонні/аварійні відключення та на холодну пору року, бо тоді з крана вода централізовано не гаряча а тепла. Миємося швидко, заскочив туди сюди і все, ванни нема, душ кабіна. Посуд миє посудомийка (бере для того холодну воду), з напором проблем немає.
Порадьте чи посваріть свій бойлер., чи хоча б ТМ, таку щоб максимум надійності і безпроблемності, планую 50л
Мавка• 10 июня 2025
Ответ длякотопёс
Хорошо, что у вас хорошо все с ними. Но цена-качество лучше атлантик.
Для оцінки якості треба хочаб три роки, за три роки тої моделі вже тупо небуде...а виробнок то не показник...вони міняють якість з часом і в любу сторону
Тому тут адекватно можна тільки ціну дизайн і плюшки оцінювати...но не якість
Можу брикнути• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
тобто переплачувати там за Електролюкс (наприклад) чи Бош сенсу немає? В мене головна умова щоб - не робив мені проблеми...
Мне кажется, не имеет.
У меня был самый простой Аристон и проработал с 2009 года. Этой весной купили новый.
Можно было и не менять, с тем тоже было ноль проблем, просто уже как-то ненормально столько лет для бойлера.
Купили снова один из самых простых и дешёвых.
Можу брикнути• 10 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
из практики...одни Атлантик через 2 года тен полетел, второй норм.. Два аристона в среднем 7-8 лет..купила последний Теси стоит 3 год, вроде как для ЕС).... только зачем 50? берите уже 80, там разница в цене-копейки, нагреете по ночному тарифу и поьзуйтесь...
У нас наоборот, был на 80, купили на 50. Этот и быстрее нагревается и на двоих всегда хватает. Если ванну не принимать.
Вареничніца• 10 июня 2025
А в мене зустрічне питання. Якщо, як і автору мені потрібен бойлер не на постійно, а два місяці на рік...тобто будуть перерви і великі. Що з бойлером і водою? Питання виникло: бо всі мої знайомі кажуть, що бойлером потрібно постійно користуватись, бо у однієї вода затухла там, хоча лише тиждень його не вмикала, інші кажуть треба буде гратися зливати воду, просушувати, потім перед початком набирати-прогрівати-зливати, тобто проганяти, і за другим вжепрогоном аж можна користуватись...іначе вода бєєє.
Черный Ловелас• 10 июня 2025
Как многие тут пишут Аристон говно, у меня аристон 11 лет отработал, поменял на второй Аристон 7 год стоит. Но любой бойлер надо обслуживать.
Боитесь Аристона берите GORENJE GBF у родителей без чисток лет 15 отходил.
ЖующаЯКонфету• 10 июня 2025
Сьогодні на Розетці замовили Swan на 80л (нас троє).
Вам на двох 50л має вистачити.
Перед цим були налаштовані на Midea, але ця фірма майже вдвічі дорожча з тими ж характеристиками (сухий тен, вайфай та інші примочки)
Вам на двох 50л має вистачити.
Леся Українка• 10 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
З того, що є Арістон. Або Бош, але тут є нюанси. Електролюкс ні. Атлантік я б теж не радила, але з ним, як пощастить.
Леся Українка• 10 июня 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вам на двох 50л має вистачити.
Зря
Mary8478580• 10 июня 2025
Ответ дляВареничніца
Обязательно сливать воду, она заставается. Можно не греть, просто сливать чтоб чистая набиралась.
Обязательно сухой тен берите
котопёс• 10 июня 2025
Ответ дляМавка
о качестве судит тот, кто их ремонтирует. По количеству заказов на ремонт. Общалась с несколькими. Все хвалили Атлантик. Понятно что и у них бывают поломки, и у других фирм бывают удачные модели. Но по статистике вот так.