Дикая Роза• 10 июня 2025

Звідки стільки хейту психологів?

Читаю на порадинці переважно теми з розділу "Психологія". І через одну - то крик про допомогу, то всі психологи - шарлатани, зажрались, гроші гребуть, не допомагають, плачуть на сесії, не так лікують, не так мотивують, все не так. Всім треба КПТ, але грошей більше за КПТ платити не хочуть.

Звісно є і шарлатани і просто неприємні особистості, як і серед будь-яких інших професій. Але ж не всі психологи загалом.
І ще моє улюблене: "В Україні гарних психологів пару штук")
Зверталась до психологів тричі, всі три були компетентними, і не КПТ до речі, з усіма мала свій результат. Це мені так шалено пощастило?

Тема поговорити, безсонна ніч, працювати не хочу все рівно.
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
То есть, один вам не помог?
в різний період часу зверталась. Вперше 15 років назад, коли проживала дуже болісне розлучення.
Потім на початку війни, і зараз більше в коучинговому стилі працюємо. Є цілі, не хочу здутись.
Соня-сонятко• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Хто вас змушує оплачувати їхні послуги? Я вже мовчу про те, хто вам дав право на такі слова
Я собі даю право на все. І мені психологи до сраки. Як і ті шахраї типу Чумака))) це псевдо професія. Тим паче не маючі мед освіти.
Бутербродница• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
ну а чому ви думаєте, що в цьому винен психолог?
чому ви з дорослої свідомої людини перекладуєте відповідальність на сторонню людину?
Мій чоловік також мав пару сесій з коучем, і ось якось прийшов і заявив мені, що я маю сама справлятись з дитиною в декреті, як і всі інші жінки, а не просити у нього про допомогу))
Ну ми поговорили...))) але ж це не коуч його ’надоумив)
я не буду спорить, но я жена человека, который вывозил из Илловайского котла 313 трупов, и среди них были его коллеги врачи, орал ночами, не спал. Моему мужу помог только психотерапевт с методикой выведения из глубокого горя. До этого мы прошли модных военных реабилитационных психологов, которые так помогли, что чуть не вышел с 13 этажа. На основании этого я никогда не доверюсь - последипломному психологу, у которого нет опыта, но зато есть шесть страниц в инстаграмме. И еще, все психологи - на 75% сами раненные птицы, которые не зная анатомии и медицинских навыков полезли ’помогать’. Это только мое мнение и я его никому не навязываю.
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
не вірю в я цей закон, якщо чесно.
В смислі?)
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
Чем конкретно вам помогли психологи?
написла нижче чи вище.
Соня-сонятко• 10 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
В смислі?)
От і скажіть, да?))) ти йому біле, воно тобі чорне)))
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Так їм ніхто не пропонує)
ну отож) а психологи, негідники, самі собі з/п встановлюють)
Летюча помилка• 10 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
Помидорина• 10 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
А нічого що психотерапію офіційно викладають в університетах?
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Людям страшно что-то менять в жизни, мозг автоматически сопротивляется переменам - ведь это значит потеря энергии, потеря покоя и налаженых привычных схем.
Наше тело настроено на сбережение энергии, и будет выдумывать кучу причин, чтоб не дать вам внести изменения в повседневную рутину - это может быть страх , жаль денег, убеждение что все вокруг шарлатаны, что будет только хуже
мабуть що. Або є потреба, але немає можливостей.
Соня-сонятко• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Психологиня вилізла, висунула нутро?))
Не відповідайте. Ви мені не цікава.
Якщо зможете втриматись)
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Да просто у людей предвзятое отношение к этой профессии. Типа если ходишь к психологу, то ты псих, тебя разводят на деньги и это можно решить самому с друзьями или выпив бутылку вина.

Короче, эти же люди не ходят к психологу, они обычно токсичат на других, всем жалуются/критикуют/выливают свою агрессию и ещё думают, что это другие больные.

Из-за них ходить к психологу приходится нормальным.
щось в цьому є.
Бо я якраз знову почала ходити, коли почало все дуже дратувати, почала сваритись з дітьми. Роботи стало більше, всі відволікають, на роботі смикають, вночі спати шахеди не дають.
Помидорина• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
Дай всем этим фукающим домохозяйкам денег , предел мечтаний которых - найти мужика при деньгах и присесть ему на шею - как миленькие побегут по психотерапевтам , да к тем что подороже (потому что чем дороже, тем больше психолог вложил в свое образование и уровень)
Пиши-пропало• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Психолог?
Летюча помилка• 10 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Психологиня вилізла, висунула нутро?))
Не відповідайте. Ви мені не цікава.
Якщо зможете втриматись)
Рівень пасивної агресії колись би вразив, зараз просто смішить)
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляПаспортний стіл
А хто по вашому?
чоловік звісно. Це ж його погляди, а не коуча. Він її озвучив, ми це вирішили.
Якщо б мені психолог сказав щось, що мені ніяк не пристає, хіба б я так робила? Просто в результаті психотерапії мабуть люди наважуються сказати те, що тримали в собі.
Соня-сонятко• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Язик в сраці не втримали?)))
Муркамурковна• 10 июня 2025
Я якось працювала в одному проекті , де було багато психологів і дуже відомих в тому числі, які проводили нам супервізію, мене одна психологиня так вибісила, що я її послала нах
Зараз я в терапії, але в мене настільки комфортна психологиня,що навіть я в шоці, за 2 місяці я повернула собі себе, вийшла з тривожного розладу і мені настільки комфортно з нею, вона закінчила недавно, багато навчається, постійно сама в супервізії, людина реально на своєму місці, я їй розповіла те, що ніколи нікому в жодному разі
Знайшла свою зірочку
Радити звісно не буду)
Пиши-пропало• 10 июня 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Вы как спец не айс
Быстро сорвались

Теперь остальные посты вызывают улыбку)
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляМой завтрак
То, надішліть їй координати вашого психолога, хай, пропрацює.
такі вже не лікуються)
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляСоня-сонятко
але зараз в умовах війни сотні тисяч людей потребують допомоги психологів. Ось така дуже потрібна ’псевдо професія’.
Вам би теж пішло на користь)
Пиши-пропало• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
Вам би теж пішло на користь)
И , к сожалению, многие этим пользуются

После курсов в три месяца
Кіма кепка• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
та все можна самому, і манікюр самим робити і лікуватись. Навіть хліб випікати і не ходити по ресторанам.
Ресторани і манікюр це задоволення і сервіс. А ось психологи реально їм вигідно, щоб ви довго ходили і постійно . Їм не вигідно, щоб ви в собі розібрались. Вони знайдуть далеку стежку і розкопають більше травм
А травми є у всіх
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляБутербродница
ну так очевидно вашому чоловіку і треба був психотерапевт, а не просто психолог.
Якщо мені треба буде хірург, я піду до хірурга, а не до терапевта.
Муркамурковна• 10 июня 2025
Капец, писала писала)))
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляМуркамурковна
В смислі?)
що буде можливсіть якось реально навести лад в цій професії, і викорінити тих, хто не має права називатись психологом.
Тому що дійсно є люди, які закінчили якісь місячні курси і паплюжать професію. Було б добре, щоб для таких була передбачена якась відповідальність.
Але враховуючи, як у нас все працює, сумніваюсь, що це на щось вплине.
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляПомидорина
в яких?
це ж післядипломна освіта.
Муркамурковна• 10 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
Так ви ж можете запросити диплом і перевірити+ це ж невелике ком´юніті, до е всі всіх практикуючих знають) гарні психологи і психотерапевти постійно проходять свою терапію, це максимально важливо і ви це маєте право запитувати
Mila228• 10 июня 2025
автор Дикая Роза • 10 июня 2025
Ответ дляПомидорина
ну взагалі це приємно) якщо б мені хтось ці послуги оплачував, я б ходила частіше. Гарно мені впорядковуються думки після психолога.