Дикая Роза• 10 июня в 19:16

Звідки стільки хейту психологів?

Читаю на порадинці переважно теми з розділу "Психологія". І через одну - то крик про допомогу, то всі психологи - шарлатани, зажрались, гроші гребуть, не допомагають, плачуть на сесії, не так лікують, не так мотивують, все не так. Всім треба КПТ, але грошей більше за КПТ платити не хочуть.

Звісно є і шарлатани і просто неприємні особистості, як і серед будь-яких інших професій. Але ж не всі психологи загалом.
І ще моє улюблене: "В Україні гарних психологів пару штук")
Зверталась до психологів тричі, всі три були компетентними, і не КПТ до речі, з усіма мала свій результат. Це мені так шалено пощастило?

Тема поговорити, безсонна ніч, працювати не хочу все рівно.
автор Дикая Роза • 11 июня в 17:06
Ответ дляТріль підпільний
Як можна вірити чи не вірити в закони? :)
Закони - це правила, яких потрібно дотримуватися. А не вірити в них 🤦‍♀️
я не вірю, в те, що їх будуть дотримуватись, і в те, що держава буде контролювати дотримання цього закону.
Думала це очевидно, але не врахувала, що люди бувають на своїй хвилі))
Тріль підпільний• 11 июня в 17:53
Ответ дляДикая Роза
Ви самі на своїй хвилі і не помічаєте цього

Щось ваші психологи не просвітили вас на рахунок саморефлексії
Думала, це очевидно. Але вочевидь не для всіх:))
автор Дикая Роза • 11 июня в 17:57
Ответ дляТріль підпільний

дякую, що були в моїй темі але окрім вас тут більше нікого немає, а ви мені не цікаві. Тому тему закриваю.
Тріль підпільний• 11 июня в 17:57
Таки я була права про рекламу психологів :))
автор Дикая Роза • 11 июня в 17:59
Ответ дляТріль підпільний
лікуйте свою підозрілість) може до психолога зверніться чи що))
Тріль підпільний• 11 июня в 18:03
Ответ дляДикая Роза
Не хаміть. Бо так ще більше палитесь
автор Дикая Роза • 11 июня в 18:08
Ответ дляТріль підпільний
Не хаміть. Бо так ще більше палитесь
добре, що ви з´явились тільки зараз

тему на жаль, закрити не можу, тому можете себе не стримувати)))