Дикая Роза• 10 июня в 19:16
Звідки стільки хейту психологів?
Читаю на порадинці переважно теми з розділу "Психологія". І через одну - то крик про допомогу, то всі психологи - шарлатани, зажрались, гроші гребуть, не допомагають, плачуть на сесії, не так лікують, не так мотивують, все не так. Всім треба КПТ, але грошей більше за КПТ платити не хочуть.
Звісно є і шарлатани і просто неприємні особистості, як і серед будь-яких інших професій. Але ж не всі психологи загалом.
І ще моє улюблене: "В Україні гарних психологів пару штук")
Зверталась до психологів тричі, всі три були компетентними, і не КПТ до речі, з усіма мала свій результат. Це мені так шалено пощастило?
Тема поговорити, безсонна ніч, працювати не хочу все рівно.
Помидорина• 10 июня в 20:24
Ответ дляПочемучечка
согласна
а курс с психологом сколько выйдет?
в грн пожалуйста
а курс с психологом сколько выйдет?
в грн пожалуйста
Как то пошла я к гинекологу. Отправил меня на операцию. Посчитать, сколько за все вышло, весь курс лечения? В гривнах
Помидорина• 10 июня в 20:25
Ответ дляПочемучечка
его просто нет
все бы ходили, будь они доступны
или оспорите?
все бы ходили, будь они доступны
или оспорите?
Ну да, и что? Мораль в чем?
Дикая Роза
• 10 июня в 20:26
Ответ дляПочемучечка
так хейт из за цены
будь они по 400 за час - никто бы не вопил
давайте порахуємо чужі гроші)
скільки ви думаєте консультацій може провести психолог?
У моєї 5-6 найбільше, працює або вранці, або ввечері. Субота і неділя вихідні.
І хоч нових клієнтів не бере, я не думаю, що прям всі дні у неї забиті під зав´язку. Тому мабуть оптимально це біля 20 консультацій на тиждень.
Тобто якщо консультація 400 грн, то це 8 тис на тиждень і всього 32 тис на місяць. Навіщо майже 10 років вчитись, щоб заробляти всього 30 тис?
Це з/п продавця-консультанта без освіти.
Почемучечка• 10 июня в 20:27
Ответ дляПомидорина
зачем вы сьезжаете с темы?
мне в 30 одна операция обошлась и 15 вторая, правда 6 лет назад
а если по теме - многие бы радостью к ним ходили, да и многим надо уже в наше время, но по 2 тыс за час не у всех есть возможность
Кіма кепка• 10 июня в 20:27
Ответ дляПочемучечка
700?
ну явно не 2 тыс
Лор с эндоскопией 2250 грн)
Дикая Роза
• 10 июня в 20:27
Ответ дляПочемучечка
его просто нет
все бы ходили, будь они доступны
или оспорите?
все бы ходили, будь они доступны
или оспорите?
так у всьому світі - це дорога послуга, і на жаль доступна не для всіх.
Тому і працюють благодійні фонди і інші організації.
Почемучечка• 10 июня в 20:28
Ответ дляДикая Роза
но так не было 15 лет назад..
почему то...
и хейта тогда не было
почему то...
и хейта тогда не было
Помидорина• 10 июня в 20:29
Ответ дляПочемучечка
зачем вы сьезжаете с темы?
30+15 єто сколько сессий у психолога?
Почемучечка• 10 июня в 20:29
Ответ дляПомидорина
30+15 єто сколько сессий у психолога?
только у меня рак был...
продолжим?
только у меня рак был...
продолжим?
Кіма кепка• 10 июня в 20:30
Ответ дляДикая Роза
ну звідки ви цю дичину берете?
Я майже 2 місяці чекала, поки у мого психолога звільниться місце в терапії.
Немає нестачі клієнтів у нормальних спеціалістів, і немає у них потреби когось там спеціально якимись махінаціями тримати. Навіщо собі так усладнювати все?
Це ваші якісь власні страхи і упередження. Моя психолог взагалі себе позіціонує як психолог в короткотерміновій психотерапії. Це не психоаналіз, куди можна роками і десятиліттями хоидити.
В нас був психолог на службі, добре, що нормальний. До тих інших тіток ми і не ходили. Бо діч, це ці психологи, які самі з купою проблем
Помидорина• 10 июня в 20:32
Ответ дляПочемучечка
только у меня рак был...
продолжим?
только у меня рак был...
продолжим?
Та пофиг что было. Вы первые начали сравнивать гинеколога с психотерпаевтом, и считать сеансы. Так что давайте продолжим ваши сравнения.
Почемучечка• 10 июня в 20:32
Ответ дляsur_sur
500 - то де? Якийсь дуже застарілий тариф)
500-1000 средняя цена
Почемучечка• 10 июня в 20:33
Ответ дляПомидорина
хорошо, я продолжу
если бы я не сделала операции - меня бы уже не было
а без психолога можно прожить
Дикая Роза
• 10 июня в 20:33
Ответ дляБорщичок
А в чому саме вони допомогли Вам автор?
я писала, що зверталась в різні періоди життя. Вперше в 27 років, коли в мене не склались стосунки, потім були аб´юзивні ще гірші. А потім я почала працювати з психологом, до речі чоловіком. І через 6 міс вже познайомилась з майбутнім чоловіком. Ну воно просто так співпало, але моя поведінка з чоловіком була вже кардинально іншою. Може тому і склалось.
Потім в 2022 році, всі подруги поїхали, з однією ми розсварились в пух і прах( я була і у відчаї і депресії. Мені вже АД виписали, але я вирішила спробувати психотерапію. Все вирішилось.
Ну а зараз так ’на лєгке’)) Тому для мене кожна консультація вартувала своїх грошей.
Дикая Роза
• 10 июня в 20:37
Ответ дляПочемучечка
но так не было 15 лет назад..
почему то...
и хейта тогда не было
почему то...
и хейта тогда не было
був завжди, може просто тоді порадниці не було.
Але ж це нормально, коли попит народжує пропозицію, ринкова економіка)
Ну от уявіть, ви психолог, працюєте за 500 грн зранку до ночі, і у вас ще в листі очікування людей 10 стоїть чекає.
Ви будете упахуватись з благородних міркувань, враховуючи, що частина ваших клієнтів цілком здатна платити більшу вартість? Наприклад, я б до 2500 платила, більше мабуть вже ні. Хоча задоволена роботою.
Почемучечка• 10 июня в 20:38
Ответ дляДикая Роза
еще раз - раньше психологи были не модными и получали не много, большинство, и их никто не трогал
сегодня, как и брекеты, они нужны всем людям, выросла цена и появился хейт
это ответ на ваш вопрос или нет?
Помидорина• 10 июня в 20:39
Ответ дляПочемучечка
хорошо, я продолжу
а без психолога можно прожить
Не факт. Качество жизни оставляет вопросы. Вы первыюая начали сравнивать этих 2 специалистов, замесяу
Борщичок• 10 июня в 20:40
Ответ дляДикая Роза
Тобто ваш привід для звернення - це стосунки с чоловіками і подругами?)
Почемучечка• 10 июня в 20:40
Ответ дляПомидорина
факт в том что если ничего не делать при онкологии то тебе крышка... надгробная
Дикая Роза
• 10 июня в 20:40
Ответ дляПочемучечка
это ответ на ваш вопрос или нет?
може і так, цілком логічно.
Але і 15 років назад гарні спеціалісти коштували недешево. Зараз просто стало можливим пропонувати свої послуги. Соцмережі суттєво цьому посприяли.
Почемучечка• 10 июня в 20:41
Ответ дляДикая Роза
може і так, цілком логічно.
но это только моя точка зрения
за всех не ручаюсь
туда же и риелторы
не знаю кого еще больше хейтят чем этих трех
за всех не ручаюсь
туда же и риелторы
Дикая Роза
• 10 июня в 20:43
Ответ дляБорщичок
мої приводи - це два епізоди депресії, які були діагностовані лікарем. Велику роль в цьому відіграли стосунку і початок війни. Конфлікт з подругою - то вже був край того трешу, в якому я варилась декілька місяців.
Дикая Роза
• 10 июня в 20:45
Ответ дляПочемучечка
но это только моя точка зрения
за всех не ручаюсь
туда же и риелторы
за всех не ручаюсь
туда же и риелторы
ну ріелторів я б і сама похейтила, точніше агентства нерухомості. Бо самі ріелтори нічого не визначають, ні за що не відповідають.
Помидорина• 10 июня в 20:46
Ответ дляПочемучечка
это ответ на ваш вопрос или нет?
Брекеты всегда были дорогими. Помню меня отец тягал по ортодонтам, лет 13 мне было, это 1993 год. Тау вот он очень хотел дочке ровные зубы, но оплатить мне эти брекеты не смог
Почемучечка• 10 июня в 20:46
Ответ дляДикая Роза
вот взять их, раньше же тоже не трогали, но раньше они и не брали себе месячную цену за аренду и половину, утрирую, от продажи жилья
Помидорина• 10 июня в 20:47
Ответ дляПочемучечка
И что? Зачем тогда вы сравнивали этих двух таких разных специалистов?
Дикая Роза
• 10 июня в 20:47
Ответ дляПочемучечка
а 5% при купівлі? це ж взагалі шалені гроші.