Скіфська пектораль• 10 июня 2025

Как вы ухаживаете за шерстью кота?

Вычесывания достаточно?
Вічний двигун• 10 июня 2025
У моего встроенная функция самоочищения
Like-995b• 10 июня 2025
Тут бы со своей разобраться)
Цветов Мне срочно• 10 июня 2025
У меня кошка сибирячка, шерсть такая, что можно начесать еще 10 таких котов, а она не уменьшится. Купать бесполезно, она не промокает.
АнтиТроль• 10 июня 2025
Грумінг кота раз на рік от недавно постригли. Хоч і не любе стрижки але так йому значно легше жару переносити. До жовтня заросте знову шерсть буде всюди.
Локшина на вухах• 10 июня 2025
Подходящий корм
Слежу за здоровьем
Фурминатор
Мальт-паста
Stepa_nida• 10 июня 2025
Британець
Щітка для підпушка, силіконова масажка для остьової шерсті - все це майже щодня
Знежирююча паста при купанні (обробляю тільки низ спини-хвіст)+шампунь
Все будет, но потом• 10 июня 2025
Хороший корм, пару разів на тиждень трохи гов´ядини, курсами біотин, раз чи два на рік в сезон линьки до грумера покупатися і вичесатися. А так просто гребінцем розчесую як людину вранці і ввечері. Якщо десь сильно забруднився (штани на задніх лапах в основному) - сухий шампунь. Кіт великий і шерсть довга.