Кастрюлька• 10 июня в 21:28
Як ви вважаєте, яка найскладніша вправа для силових тренувань?
Не вмію заміряти• 10 июня в 22:06
Ответ для#Пойду_кгадалке
Особисто для мене - присідання зі штангою
І для мене. Після цих вправ маю проблеми з хребтом та постійні болі впродовж 8 років. Був тренер, але не особо дивився. Можливо неправильно робила😢
Панна Кота• 10 июня в 22:11
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня от румынской тяги грыжа вылезла
Мозговая пилочка• 10 июня в 22:14
Приседания плие. Ненавижу
Но самое сложное для меня - обычные приседания. Никак не могу вес увеличить((((
Остальные упражнения - норм. Румынская тяга - самое любимое упражнение