Слобожаночка• 10 июня в 19:10

Я стільки років мріяла щоб зал був під домом)

Маленька мрія збулася)
Здоровʼя всім 🥰
Дві хвилини до залу, дві назад )
Cаванна• 10 июня в 19:11
Вітаю 💐
Муркамурковна• 10 июня в 19:12
ООО я вам заздрю, в мене теж є 2, але такі галімі, колись був прямо в будинку на 1 поверсі, кайф
Шальная коклетка• 10 июня в 19:12
В мене зал через дорогу, він мені і даром не треба. Хочу басейн.
Love_Love_Love_• 10 июня в 19:14
Вітаю.
Так, зал поруч це дуже зручно. Особливо, якщо є можливість ходити туди в обід
Рубаю олівлє• 10 июня в 19:20
Так,це супер
ЧорноброваЯ• 10 июня в 19:20
Ответ дляШальная коклетка
Да, бассейн - это тема. У нас еще стоматология на 1 этаже.
Зал с обратной стороны дома в подвале. Не зашёл, ходила в СпортЛайф.
Тантрический кекс• 10 июня в 19:25
Завидую, мечтаю о таком
Нехай щастить• 10 июня в 19:28
у нас теж відкрився весною, але в мене до жовтня у спортлайф оплачено, з басейном, але йти 20 хвилин. як закінчиться, перейду у ближчий
Найщасливіша• 10 июня в 19:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Вітаю.
За час обеда пообедать и в зал не хватит времени ни у кого
Найщасливіша• 10 июня в 19:30
Я люблю с утра до работы в зал. Холодный душ, кофе и на работу отдыхать после зала 🤣
автор Слобожаночка • 10 июня в 19:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Вітаю.
Я ходжу в 6 ранку 🤣🤣🤣
Сьогодні збій в програмі) пішла на вечір
вентиляторная• 10 июня в 19:37
Це класно. Можна спокійно ходити з самого ранку, коли мало людей чи пізно ввечері.
автор Слобожаночка • 10 июня в 19:38
Ответ дляНайщасливіша
Оооо) і я так люблю. Вскучую в квартиру , головне включити комп в 8:00)
Like-995b• 10 июня в 19:46
У меня тоже прямо напротив дома открыли) но я туда не хожу, ходит мое семейство
Санта Барбара• 10 июня в 20:07
Я хожу в різні мережеві, мені 30-40хв пішки, гарна розминка кардіо, звикла, і не потрібно біля дому.
П.с. працюю онлайн, зазвичай в обід або перед обідом все встигаю.
Love_Love_Love_• 10 июня в 20:08
Ответ дляНайщасливіша
Нормальні люди і не ходять в зал після обіду чи до.я написала про обідній час
Ms. При теле• 10 июня в 20:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Вітаю.
Интересно, сколько у вас длится обед?
Love_Love_Love_• 10 июня в 20:12
Ответ дляMs. При теле
Интересно, сколько у вас длится обед?
При чому тут мій обід? Мова про обідній час коли в залах немає людей.
r25-1• 10 июня в 20:25
как я уважаю всех девушек в зале!
Найщасливіша• 10 июня в 20:26
Ответ дляLove_Love_Love_
В обед надо обедать. А не в зал ходить. Кто может в зал ходить в обед? Разве что кто не работают
автор Слобожаночка • 10 июня в 20:28
Ответ дляr25-1
как я уважаю всех девушек в зале!
Ой Боже, це така мука. Ви навіть не уявляєте як іноді мені не хочеться йти.((
Love_Love_Love_• 10 июня в 20:28
Ответ дляНайщасливіша
О Гоооосподи
автор Слобожаночка • 10 июня в 20:29
Ответ дляНайщасливіша
Не смішіть)
Я в обід буває також ходжу.
Працюю. І нічого.
Не всі в рабстві живуть.
ПАЦАНКА О• 10 июня в 21:51
Ответ дляТантрический кекс
Завидую, мечтаю о таком
Зачем? Простите, какой смысл платить деньги за тренировку, если лень два километра до спортзала пробежать?
Тантрический кекс• 10 июня в 22:12
Ответ дляПАЦАНКА О
Потому что мне так удобно. Мне кажется, этого должно быть достаточно.
А то дождь, то снег, то солнце шпарит - не хо. И авто нет если что
курасаны• 02 июля в 13:52
У мене зал прям у дворі. В паркінгу. Ненавиджу їх! Мало того, що викупили паркінг і х де припаркуєшся у дворі тепер, бо з 16 до 22 тупо ніде авто поставити адже ці приїжджають млять тренуватися. Так ще й такі йбнуті умови абонементу, що треба одразу нирку продати. Нема толку от цього у дворі! Мразі!
автор Слобожаночка • 02 июля в 13:53
Ответ длякурасаны
У нас окрема будівля) посеред скверику , але позаду велика парковка, які відноситься до промислової зони вже