ЯяяКакаджамбо• 10 июня в 23:34
Верховинна. Видалення фіброаденоми
Якщо хтось робив операцію з видалення фіброаденоми на Верховинній, підкажіть, будь ласка, скільки це коштувало? УЗД, результат трепан-біопсії та мамографія вже є.
Читала старі теми, бачу, що можна просто прийти з документами до центра без направлення, і теж оформлять. Чи є різниця в ціні якщо по направленню та без?
ЯяяКакаджамбо
• 11 июня в 06:31
Ответ дляВідкушу все що стирчить
10 тис цієї весни
У вас вона невелика була?
ЯяяКакаджамбо
• 11 июня в 21:48
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Велика)
І в мене велика, тому і запитала. Дякую за відповідь)
Відкушу все що стирчить• 13 июня в 03:58
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Там ще за хірургічний пакет треба окремо заплатити, десь 2 тисячи, тобто за все все вийшло 12, нехай у вас все пройде якнайкраще!
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 13:49
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую!
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:13
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Скажіть, будь ласка, який лікар вам робив операцію? Як він вам? Розповідав щось до операції? Бо я ніяк не можу визначитися, вже й приватні дивлюся..
Відкушу все що стирчить• 13 июня в 14:33
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Нажаль я точно прізвище не можу пригадати, імʼя Наталія, блондинка років 40+, така доволі строга, але не груба, приємна, мені вона дуже сподобалась, але я була і інших лікарів на консультаціях, тому я вам пораджу походити поспілкуватись та обрати інтуїтивно людину, з якою у вас станеться повний «метч», в приватних буде точно дорожче і не виправдано, там справді класно, лікарня звісно стара, але весь персонал в тому відділенні чудовий і вас швиденько відпустять додому)
Відкушу все що стирчить• 13 июня в 14:34
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Згадала, Яроха прізвище*
Але вона не сподобалась моїй подрузі наприклад, їй видалась дуже грубою, тому це індивідуальний момент, поспілкуйтесь з різними хірургами.)
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:39
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я вже була в трьох мамологів-онкологів, і третій пропонує на верховинну до нього, але не можу себе заставити, ’метч’ не те що не повний, а відсутній. І тепер на раздоріжжі, а вже хотіла б видалити і не думати про неї.
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Згадала, Яроха прізвище*
Дякую
Відкушу все що стирчить• 13 июня в 14:43
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А додайтесь в групу в фб Афіни проти раку, там можете зазначити що хочете просто попитати про лікарів на Верховинній, і прийти потім в прийомний день поспілкуватися, тільки якщо прийдете, не кажіть що вже спілкувались з іншим лікарем (мені так порадили в черзі не робити, типу лікарі такого не люблять) в мене там була не одна консультація, теж з першого разу лікар не сподобався, то я просто пішла від нього і усе, Ви не зобовʼязані оперуватися з людиною, яка не викликає повної довіри!
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:43
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую за пораду, треба спробувати.
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:45
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А взагалі спершу треба до онколога в поліклініку на верховинній, а потім до хірурга, чи можна відразу до хірурга, не підкажете?
Відкушу все що стирчить• 13 июня в 14:48
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тут чесно не підкажу, моя лікар Наталія наприклад вже онколог-хірург, і ріже і лікує, попитайте може саме таких лікарів?
ЯяяКакаджамбо
• 13 июня в 14:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую! Буду дізнаватися. Здоров’я вам!
Мона_Лиса• 22 июня в 16:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Добрий день. Підкажіть, то ви просто ходили по декількох лікарях і вибрали саме цю лікарку, чи вам її хтось порадив?
Також треба робити операцію, ходжу до мамолога в приватну клініку, але там по грошах буде надто дорого для мене:(
І ще підкажіть, вам під загальним наркозом робили, чи місцевим? Дякую
Відкушу все що стирчить• 23 июня в 16:30
Ответ дляМона_Лиса
Добрий день, я шукала по відгуках в фб та сама дивилася, тих кого дуже радили - не підійшли, не сподобались, а цю знайшла самостійно в пошуку (док юа здається) і побігла на консультацію, робили під загальним, 50 хв по тривалості
Мона_Лиса• 23 июня в 21:19
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую вам велике! Я вже почитала, відгуки хороші. То там на Верховинній можна записатись до конкретного лікаря, так?
Ви брали направлення?
Відкушу все що стирчить• 23 июня в 23:06
Ответ дляМона_Лиса
Ви брали направлення?
Є певні нюанси по запису, він може бути дуже щільний на місяць вперед, але ви подивіться де в інших лікарнях приймає лікар (якщо хвилюєтесь і не хочете чекати) що Вас цікавить і сходіть без запису, в черзі почекайте коли нікого не буде і можна буде зайти , вони не відмовляють у прийомі, мене так вислухали, дали направлення на додаткові дослідження і чекали вже на верховинній, так ми домовлялись особисто з лікаркою, або можна через реєстратуру записатись, направлень не було)
Мона_Лиса• 24 июня в 07:35
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я подивилась, вона на Кондратюка приймає і ще в якійсь приватній клініці, ви до неї на Кондратюка ходили?
Відкушу все що стирчить• 24 июня в 12:05
Ответ дляМона_Лиса
Так так, вірно)