Нафаня Маня• 11 июня в 00:18

Температура в дитини да 39,8 вже шостий день

Трішки болить горло, покашлює інколи рідко інколи її дере в горлі то частіше. Це все симптоми. Кров норм крім ШОЕ 29 і моноцити 9,1 норма до 8. Епштейн Барр тест негативний, легені вчора були чисті,завтра рентген. Перший раз таке, може в когось щось схоже було, як лікували, що робили?
Люблю Украину• 11 июня в 08:20
Грипп исключили? У ребенка как раз так и проходил(
Розбещена цяточка• 11 июня в 08:21
Ответ дляДоставучая
Кров не бактеріальна
Бактеріальне, не бактеріальна...Починаєш пити антибіотик і вірус уходить, парадокс
Доставучая• 11 июня в 08:30
Ответ дляРозбещена цяточка
Бо просто організм справився з вірусом. Антибіотики на вірус не впливають.
При ковіді мені знайома теж казала, що їй стало легше десь на 10 добу, коли почала приймати аб (при вірусній крові). І мені стало легше на 10 добу, але без аб.
Доставучая• 11 июня в 08:31
Ответ дляНафаня Маня
Пропотіла і до ранку проспала
, зараз знов температура росте
Тест на грип/ковід робили?
Доставучая• 11 июня в 08:32
Ответ дляНафаня Маня
Думаю є чи було зневоднення, я її в час ночі розбудила і шприцом заставила випити чашку води, то вона хоч пропотіла і температура вночі вперше за пів дня опустилась
Якщо дитина недостатньо п´є, то не дивно, що Т не збивається
Розбещена цяточка• 11 июня в 08:33
Ответ дляДоставучая
Це не правда. У мене немає імунітету, взагалі ніякого. В мене звичайні для людей хвороби дляться місяцями і роками. Навіть нежить я не можу вилікувати. Тільки починаю антибіотик - 1-2 дні і здорова. При ковіді я взагалі лежала місяць, поки не почали колоти
Доставучая• 11 июня в 08:35
Ответ дляРозбещена цяточка
В мене імунітету теж немає. Я на імуносупресорах. Антибіотик - не панацея.
автор Нафаня Маня • 11 июня в 08:57
Ответ дляЛюблю Украину
На жаль в перші дні тест не робили, а зараз вже нема резону
Вам телефонограмма• 11 июня в 09:02
Ответ дляНафаня Маня
Так в неї ацетонну скоріш за все нема, солодку водичку пити вночі не захотіла
Під час грипу чи іншої вірусної інфекції, яка супроводжується високою температурою протягом кількох днів, ацетон у дитини може підвищуватися сам по собі, навіть без додаткових факторів. Питання тільки в ступені.
Купи слона• 11 июня в 09:58
Ответ дляЛетюча помилка
Разовая доза парацетамола составляет 10-15 мг/кг массы тела, максимальная суточная доза - 60 мг/кг массы тела. Не следует принимать более 4 доз в течение 24 часов.
Считайте. Если вес ребёнка ровно 30 кг : 30 кг*15мг =450 мг. - это разовая доза. Теперь суточную считаем 60×30=1800 мг. В таблетке 500 мг обычно. Значит ножом немного отщипнули от таблетки и дали.
Свечи нафига ребёнку? Она ж взрослая в состоянии таблетку выпить. Давайте много пить теплой воды. Руки ноги теплые? Если ледяные - ношпу дайте. От спазма сосудов.
В прошлом году дочка болела ровно 7 дей поднималась температура 39. Сбивалась но утром и вечером поднималась. Потом на восьмой день - 36.6 немного насморка и сильная слабость. Что это было хз
Дочка так гриппом переболела (в их классе все заболели,сдавали тест). 7 ночей t шпарила 39+ (не сбивали). Сильный кашель ,насморк. На 6 день сдали кровь(думала ,пора давать а/б). Не бактериальная. На 8 ночь уже t была в норме. Обычно такая t 1,2 ночи,и как огурчик,а тут впервые так долго(
сЛАдКОежКА• 11 июня в 10:11
Ответ дляКупи слона
чому ви не збивали темпу 39+?
заварний look• 11 июня в 10:51
Если сегодня температура поднимется выше 38,делайте рентген
Ушла и Пришла• 11 июня в 10:58
Ответ дляНафаня Маня
Я робила на 5- й день тест на грип і 4-й корону. Була слабка полоска в обох випадках, але вона була . Зробіть.
сЛАдКОежКА• 11 июня в 11:19
Зараз небезпечний вірус ходить - метапневмовірус - на 3-4 день пневмонія у дорослих і дітей. Може бути в легені вода. У дітей також є такі випадкі. Тому рентген
Летюча помилка• 11 июня в 13:07
Ответ дляКупи слона
У моей обычно 3 дня температура. Но она очень мало пьёт воды. Буквально со шприца в детстве заливала ту воду. Но так чтобы неделя температуры то вообще никогда не было. У неё как-то было воспаление лёгких после короны поэтому я знаю внешние признаки и каждый раз оцениваю её состояние. Я предпочитаю держаться подальше от врачей и больниц со старшим врачебные ошибки задолбалась исправлять поэтому предпочитаю справляться сама.))
Якось так і живу• 11 июня в 13:29
Автор, в мене колись в дитини була 7 днів темпа. 4 роки було. Але педіатр тоді казала, що вірус ходить такий мерзенний. АБ тоді я не давала. На 8 день температура стала меншою і згодом зникла.
размахер• 11 июня в 13:36
Ответ дляНафаня Маня
Педіатр не пропонувала госпіталізацію?
Вам телефонограмма• 11 июня в 14:46
Ответ дляКупи слона
такий довгий вплив температури 39 на серцево-судинну системи вкрай шкідливий та може запустити ряд процесів, воно того не варте, краще спробувати збити
Купи слона• 11 июня в 19:45
Ответ длясЛАдКОежКА
чому ви не збивали темпу 39+?
Потому что ребёнок нормально её переносит. И потому что такая t - лучший лекарь вирусов.
Купи слона• 11 июня в 19:48
Ответ дляЛетюча помилка
У нас так же. Вы умничка. Тоже опыт большой ,знаю, что такое больницы,глупые врачи,а/б, и списки бесполезных лекарств...
автор Нафаня Маня • 11 июня в 19:49
Ответ длязаварний look
Зробили, запалення на жаль
автор Нафаня Маня • 11 июня в 19:50
Ответ длясЛАдКОежКА
Дякую, вже зробили
Купи слона• 11 июня в 19:52
Ответ дляВам телефонограмма
Высокая t была только по ночам,и не более недели. Сбивать t, (если она нормально переносится и сама понижается) - вот это действительно для организма очень вредно, и последствия очень не хорошие. Но ,сколько людей ,столько и мнений...
сЛАдКОежКА• 11 июня в 20:25
Ответ дляНафаня Маня
Дякую, вже зробили
І як рентген?
Вам телефонограмма• 11 июня в 21:50
Ответ дляКупи слона
Думок може бути багато, але серед лікарів панує одностайність: температуру вище 38° не тримають, бо розуміють яким чином вона впливає, а це вже не потенційні страхи, а факти
Ушла и Пришла• 11 июня в 23:17
Ответ дляКупи слона
7 діб ви мучили дитину тримаючи 39? Я в шоці.
А я з косою• 25 июня в 22:36
Автор, як справи? Щи у вас було?