Нафаня Маня• 11 июня в 00:18

Температура в дитини да 39,8 вже шостий день

Трішки болить горло, покашлює інколи рідко інколи її дере в горлі то частіше. Це все симптоми. Кров норм крім ШОЕ 29 і моноцити 9,1 норма до 8. Епштейн Барр тест негативний, легені вчора були чисті,завтра рентген. Перший раз таке, може в когось щось схоже було, як лікували, що робили?
автор Нафаня Маня • 11 июня в 00:48
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ще раз спитаю, тест на ацетон робили? Анальгін з димедродом то на одну годину допомагає ? Якщо так, то потрібно виключити ацетон. Дитина худенька за статурою?
Худенька 136 см приблизно 30 кг
Вам телефонограмма• 11 июня в 00:48
Ответ дляНафаня Маня
Ще ні
можна і не давати, завтра вже 7 день. Антибіотик та контроль динаміки.
автор Нафаня Маня • 11 июня в 00:49
Ответ дляВам телефонограмма
підтримую, тим паче з таким періодом підв температури ацетон вже не в нормі сам по собі
Завтра куплю тест і зроблю, зараз розбудила ввдпоювати, то дам щось солодке
Дюйм оф о4ка• 11 июня в 00:49
Ответ дляНафаня Маня
Худенька 136 см приблизно 30 кг
Червоне горло чи з білим нальотом?
Вам телефонограмма• 11 июня в 00:50
Ответ дляНафаня Маня
Не переживайте, Ви просто зараз побільше водички давайте, солодкий чай з сухариками/простим печивом. Їжа не мацна (ніяких наварів на бульоні та краще без молочки).
Мама Никитки-2• 11 июня в 00:52
Ответ дляДюйм оф о4ка
При ацетоні дитина рве завжди. Та запах специфічний з рота
автор Нафаня Маня • 11 июня в 00:53
Ответ дляДюйм оф о4ка
Червоне горло чи з білим нальотом?
Без нальоту
автор Нафаня Маня • 11 июня в 00:53
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую, вона дуже мало ці дні їсть
Вам телефонограмма• 11 июня в 00:54
Скоріш за все просто підвищений на фоні загальної інтоксикації від темп, Якби було критично, то запах, рвота, функціональне порушення.
Тут віруска явно, яка от-от переросте в бактеріальне, антибіотик допоможе + легка їжа + бактерії та дієта після виздоровлення днів 7.
Вам телефонограмма• 11 июня в 00:56
Ответ дляНафаня Маня
Дякую, вона дуже мало ці дні їсть
так і має бути, пропонуйте різні варіанти, чогось да захочеться. Але солодкий чай, в який макати сухарики прям дуже бажано було би, хоч по трішки. Можна кока-колу по ложці кілька разів в день, сама часом використовую даний метод на випередження.
75В• 11 июня в 00:59
Ответ дляВам телефонограмма
Таблетки глюкози для діабетиків класна річ. Вони маленькі, водою розвів і все, можна за колою не бігти.
Вам телефонограмма• 11 июня в 01:01
Ответ для75В
чомусь сама глюкоза не всім заходить, це як із замінником цукру, відчувається привкус може, не знаю, просто помітила. Але метод дієвий, якщо дуже терміново, то беруть ще готовий розчин з ампули.
Від кока-коли точно ніхто не відмовиться)) головне по трішки, а не стаканами в данному випадку.
автор Нафаня Маня • 11 июня в 01:02
Як були меншіі діти то глюкоза завжди в аптечці була,зараз нема. Погодилась на поляну квасову
Дюйм оф о4ка• 11 июня в 01:04
Ответ дляНафаня Маня
Без нальоту
Хлоргексидин 0,05 % є вдома? Якщо ні, завтра візьміть, та йодицирін. Берете звичайну склянку 50мл наливаєте половину і половину води + 3-5 крапель йодициріну і полоскати горло. Так кожні 2-3 години.
Анзібел таблетки для горла дуже хороші.
Ангіни прибирає всі цей розчин, навіть фолікулярну. Неприємний на смак, але діє швидко. Смужки повинні бути , краще виключити ацетон, ніж садити серце. Одужуйте!
автор Нафаня Маня • 11 июня в 01:07
Ответ дляДюйм оф о4ка
Анзібел таблетки для горла дуже хороші.
Дякую
Вам телефонограмма• 11 июня в 01:09
Ответ дляНафаня Маня
Дякую
якщо є бетадин, то можна просто ложку бетадину на стакан теплої води і полоскати без фанатизму 3-4 рази на день. На ранок розчин оновити.
75В• 11 июня в 01:19
Ответ дляВам телефонограмма
100% колу і посеред ночі є бажаючі випити))
таблетки просто солодкі, є і з смаком фруктів усяких, ніякого присмаку не мають взагалі. можна й під язик, якщо старша дитина.
Мені в гуманітарці дали півкіло, я спочатку не знала, що з ними робити, потім просікла тему і всім знайомим мамам роздала.
Летюча помилка• 11 июня в 01:46
Ответ дляНафаня Маня
Ніщо вде6 не збиває
Сколько давали и чего?
Летюча помилка• 11 июня в 01:48
Ответ дляНафаня Маня
Та вам же скащали колу дайте. Или компот сладкий. Поляна не поможет
автор Нафаня Маня • 11 июня в 01:55
Ответ дляЛетюча помилка
Так в неї ацетонну скоріш за все нема, солодку водичку пити вночі не захотіла
Летюча помилка• 11 июня в 02:03
Разовая доза парацетамола составляет 10-15 мг/кг массы тела, максимальная суточная доза - 60 мг/кг массы тела. Не следует принимать более 4 доз в течение 24 часов.
Считайте. Если вес ребёнка ровно 30 кг : 30 кг*15мг =450 мг. - это разовая доза. Теперь суточную считаем 60×30=1800 мг. В таблетке 500 мг обычно. Значит ножом немного отщипнули от таблетки и дали.
Свечи нафига ребёнку? Она ж взрослая в состоянии таблетку выпить. Давайте много пить теплой воды. Руки ноги теплые? Если ледяные - ношпу дайте. От спазма сосудов.
В прошлом году дочка болела ровно 7 дей поднималась температура 39. Сбивалась но утром и вечером поднималась. Потом на восьмой день - 36.6 немного насморка и сильная слабость. Что это было хз
Летюча помилка• 11 июня в 02:07
Ответ дляНафаня Маня
Та не водичку а кока колу прямо дайте или любую газировку . Ну с утра купите. Она помогает сразу. Чудо средство. Выздоравливайте
Деловитая• 11 июня в 02:37
Ответ дляВам телефонограмма
І зневоднення, можливо, є
Деловитая• 11 июня в 02:39
Ответ дляНафаня Маня
Ви б запах з рота почули, швидше за все
Света С Приветом• 11 июня в 05:09
Та не схоже на ацетон. Хіба що на підвищення темп і вірус. Поїть часто водою. Вам треба легені перевірити і мочу. Схоже на вірус, що ми хворіли у січні. Син обійшовся, ми з чоловіком антибіотики пили. Але з другої дози антибіотики пішли на покращення
Юлия 0811• 11 июня в 06:31
Колись у доньки була схожа ситуація. Кілька днів не збивалася висока температура, антибіотик не діяв, поки лікар не додумався аналіз сечі взяти. Виявилось запалення нирок. Вони теж гонять високу температуру
Анонимушка• 11 июня в 07:26
Було, доньці було 7 років, кров здали, сказали вірус, з шостого дня температура почала знижуватися. А до шостого 39.6-39.9 в збивалася ненадовго і до 38.5
Вакцениро Вона• 11 июня в 07:41
Автор как ребенок ?
По описанию может быть и ангина.
автор Нафаня Маня • 11 июня в 08:17
Ответ дляДеловитая
І зневоднення, можливо, є
Думаю є чи було зневоднення, я її в час ночі розбудила і шприцом заставила випити чашку води, то вона хоч пропотіла і температура вночі вперше за пів дня опустилась
автор Нафаня Маня • 11 июня в 08:18
Ответ дляВакцениро Вона
Автор как ребенок ?
По описанию может быть и ангина.
Пропотіла і до ранку проспала
, зараз знов температура росте