f3189588• 11 июня 2025

Фото ужаса(Из рашистского плена тело нашего Героя(

Выложил врач,который осматривал и не выдержал,выложил в инет
Aksinia 111• 11 июня 2025
Ответ дляРеверанс
В цифрах скільки ракетних програм Порошенка закрив 2019 Зеленський?І скількох ветеранів російсько-української війни без причин було вкинуто до тюрем?
То есть конкретного колличества в цифрах вооружения изготовленного при Порохе не будет ? А оно в принципе было ? Какое колличество ракет успели выпустить, и где они осели, до того как Зе закрыл ракетню программу? Или всё, что выпускали было на продажу ? Где забитые вооружением склады за ПЯТЬ лет правления шоколадного ? Он же готовился как то , если не смог ’остановить АТО за две недели’?
Реверанс• 11 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Речник Повітряних сил ЗСУ - Юрій Ігнат: - Якби ми мали оперативно-тактичний комплекс ’Грім-2’/’Сапсан’ з дальністю ураження 500 км, аеродроми РФ, з яких нас атакують, були б під нашим прицілом, війни б взагалі не було. Коротко і ясно. Позиція офіцерів наших Повітряних сил. І це абсолютна правда. Якби ми мали оперативно-тактичні і крилаті ракети сотнями, то мали б можливість у випадку вторгнення просто роздовбати ворогу аеродроми, бази ГСМ, оті велетенські військові бази з технікою під кордоном на супутникових знімках директора ЦРУ, а кримський міст вже плив за течією Середземним морем. Але ці ракети після приходу Зеленського до влади в 2019 році поховали. Це зроблено за його підписами під рішеннями РНБО, в яке нам пхали обісцяних Сівох ті самі люди, що призначили кулінічей на всі посади. Бо цим людям треба було організувати з Богуслаєвим поставку вертолітних двигунів для дохлого виробництва РФ. А не ракет - нам.
Реверанс• 11 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Дивіться відео Дмитра Чекалкіна про зрив нашої ракетної програми Зеленським
Реверанс• 11 июня 2025
РІШЕННЯМ Ради національної безпеки і оборони України
від 18 лютого 2020 року
...ввести у дію... бла-бла...
пункт 11) забезпечити у тримісячний строк актуалізацію та продовження строку виконання до 2024 року Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2022 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року № 284-6 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 66-1), Державної цільової програми створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 197-3, Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 366-6.
підпис: Кулініч.
Ой, вибачте, підпис: Зеленський.
Перекладаю.
Програма освоєння виробництва боєприпасів і продуктів спецхімії прийнята в 2017 році. Результат мала дати в 2021 році. В 2019 році зупинена. В 2021 році під виглядом ’переносу’ на 2024 рік похована.’- рішенням РНБО України від 11 березня 2021 року...,
введеного в дію Указом Президента України від 30 березня 2021 року... визначено...
...закупівлю [виробів ’Нептун’] відповідно до нагальних та визначених у програмних документах потреб, зокрема для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
...Також цим рішенням Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості України визначено забезпечити підготовку виробництва виробів «Нептун»’.
Читаєш і ніби: 11 березня 2021 року, рішення прийнято (яке Зеленський вводить у дію своїм указом чомусь через 3 тижні, але нехай) - маховик завертівся?
Ні.
18 квітня 2021 року, виробництво почалося, але:
’ - Виробництво ракетних комплексів ’Нептун’ триває, попри неповне фінансування Міноборони. Відомство поки лише перерахувало підприємству аванс, якого недостатньо для завершення робіт.’ - Олег Коростильов, генеральний конструктор ракет ’Нептун’ і ’Вільха’.
10 місяців до вторгнення - жодний дивізіон не побудований, не переданий у війська, офіцери не пройшли навчання на ньому. Та він навіть і не профінансований повністю.
На виробництво одного дивізіону потрібно 9 місяців.
- 3 місяці на закупку матеріалів, 3 місяці на виробництво, 3 місяці на фінальні роботи. Від 9 до 12 місяців. Все залежить від фінансування. - Олег Коростильов

Реверанс• 11 июня 2025
Фінальні випробування Нептуна завершилися 17 червня 2020 року. 30 травня - держвипробування зі здійсненням залпового пуску, остаточні всього комплексу - 17 червня 2020 року.
З 17 червня 2020 року по 24 лютого 2022 це 19 місяців.
За цей термін можна виробити два дивізіони. Один міг стояти на Чорному морі і топити російські кораблі і вишки Бойка, другий - на Азовському і бити по Кримському мосту не допускаючи постачання південного угрупування військ ворога.
24 лютого 2022 року - не вироблено жодного.
Результат всіх цих відтягувань: 24 лютого 2022 флот ракет не має.
Наші морпіхи і прикордонники на Зміїному змушені грозити ’Москві’ кулаком і посилати на три букви. Захисники Маріуполя відбиваються від російських кораблів протитанковими комплексами. Російський флот мінує наші торгові комунікації. Російські кораблі ведуть обстріл України Калібрами з Чорного моря. Десятки жертв по всій країні. Десятки мільярдів доларів втрат для економіки. Відігнати ворога із наших вод нічим.
Ще одне.
Один дивізіон берегової версії ’Нептун’ здатний зробити одномоментний залп з 24 ракет. Після перезаряджання запасу ракет вистачає ще на два таких залпи.
Тобто затягнувши замовлення Нептуна 24 лютого нас позбавили можливості зробити масований залп по флоту ворога на початку зіткнення. Лише в квітні наші воїни робили оті точкові обстріли, коли навіть двома ракетами зуміли втопити Москву.
Aksinia 111• 11 июня 2025
’Програма освоєння виробництва боєприпасів і продуктів спецхімії прийнята в 2017 році’
Только в 2017 году принята программа ? В 2015 ’АТО за две недели’ не закончил и сопли продолжал жевать до 2017 ?
Эти ’простыни’ никто не читает .
Количество изготовленных и не проданных за границу ракет и другого вооружения при Порохе? Может ’Антипутинская коалиция’ Пороху оружие подогнала?
Можно ответ на конкретный вопросы?
Реверанс• 12 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Эти ’простыни’ никто не читает .
Можно ответ на конкретный вопросы?
Вовка за скільки війну закінчив?2-3 неделі?
Дурачок клоун перетворив її в повномаштабну.
Тепер всі відчули на собі.
Якщо,Ви не здатні читати,подивіться відео.Може осилите.
Aksinia 111• 12 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Тепер всі відчули на собі.
Цифр реальных нет, ожидаемо.
Реверанс• 12 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Цифр реальных нет, ожидаемо.
Таким маленьким,як Ви цифри?Вам навіть відео важко дивитися,а аналізувати той поготів...