Выложил врач,который осматривал и не выдержал,выложил в инет
арина-ветерок• 11 июня 2025
Читайте книгу Сад Гетсиманський Івана Багряного. Там весь цей жах описаний. Як сто років тому знущались і катували у тюрмах і лагерях українців, так і зараз. Сто років пройшло, росіяни не змінюються.
де сини молоді патріоти цього непорозуміння?хоч би слово сказали публічно чи написали в соц мережах.ноль.могли б хоч бумажки перекидувати десь у штабі .я вже не кажу за окопи.а то диви лакшері житуха по лондонах на вкрадені у народу гроші а тато до корита лізе і судиться з жинкою за бабки при рейтингу нижче плинтусу
Ответ дляарина-ветерок
Мета автора цієї теми не розповсюдження інфи про звірства кацапів (що безперечний факт), а стравити українців між собою.
арина-ветерок• 11 июня 2025
Ответ дляf3189588
Слухайте, ну досить, навіщо Ви трагічну тему перетворююте в свій звичайний політичний срач. Стартопік же не про це. Не уводіть в сторону.
Соседка Маши• 11 июня 2025
Ответ дляарина-ветерок
Она троллит, но как то неудачно.
Соседка Маши• 11 июня 2025
Ответ дляasjaua
Ну так, в нас же демократія. Але ці твої клепання і називаються бото вкидами.
Ладно, она тролль, а вы чего с ней сцепились ?
Соседка Маши• 11 июня 2025
Ответ дляasjaua
Тому що неможна проходити повз того, хто під час війни допомогає ворогу. Я не для неї пишу, а для людей. І ще мерзенно від того що вона експлуатує тему наших закатованих героїв заради заробітку.
Всем нормальным все видно и так , а что вы имеете ввиду под помощью врагу ?
Соседка Маши• 11 июня 2025
Ответ дляasjaua
Просто скаргу. Хай ще на одну сімку потратиться.
Верное решение
Valentina shop2020• 11 июня 2025
Ответ дляGive us victory
а с 2019 по 2022 зарывали деньги в дороги, разминировкой Чонгара занимались и ставили на должности прикорытные своих зеленоватых кварталовцев. ракетные программы прикрывали. Да и сейчас тырят, когда на ЗСУ деньги бедное население собирает. На дроны, на авто и на лечение военных.
И сейчас дорого строят по всей Троещине,
TATATA1973• 11 июня 2025
Ответ дляf3189588
Не рассказывайте мне за барыгу,для которого мертветчук бизнесовый партнер и главное бабки делать с россией и сохранить сейчас свое багатство,наворованное у народа за десятилетия.До 19 года продали со складов все и даже каски с пистолетами налево
Зміни вже методичку, чучундра
Valentina shop2020• 11 июня 2025
Ответ дляZZIIKKAA
Знайомий військовий, від нього інфа, що при Порохе були військові програми, розробка нової зброї. А Зеля хотів просто перестати стріляти і розкривав багато всього, те ж саме с закупівлю збої.
А военный не рассказал,как при Порошенко склады взрывали,Винница,Мелитополь,плох ваш военный,что не хочет это говорить