Фиона Шрековна• 11 июня 2025
Какие мультики вы включаете своим детям и на каком языке?
Я не в теме• 11 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Та певно)
Какая разніца якою мовою говорять наші вбивці
Грабят, бусифицируют, отправляют умирать свої ж, щирі українці
Фиона Шрековна
• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Хто пише - вони вчили російську, вони знають російську, вони розуміють російську... Ви розумієте, що вчити, знати, розуміти і РОЗМОВЛЯТИ (думати), це зовсім інше. Коли наводять приклади Польщі, країн бувшої Югославії , що там розуміють російську... Розуміють люди, які навчалися, коли ’вірус російської мови’ насаджував бувший СРСР. І робили російську мову вєлікім язиком. Але вони нею не розмовляють, бо ’вірус’ не настільки ’уразив’(заліз у мізки. А от практично всьому населенню бувшого СРСР вірус у вигляді російської мови вселили у мізки настільки, що він передався не через одне покоління. І лише в сім’ях, де вірус відторгли (незалежно від республіки бувшого СРСР) - розуміли язик, але не став основним у сім’ї, зараз панує рідна мова (мова державна, хліб якої ти їси). Тому бажаю навчитися цінувати рідне, а не насаджене в голову велікіми і могучими. Все робиться поступово, головне захотіти...
А якщо держава робить все, щоб не захотіли? Порушує права своїх громадян тцкшниками, обмежила їм виїзд, тим, хто за кордоном, обмежує надання адміністративних послуг, провалила евакуацію і сповіщення населення перед війною і т.д. (продовжувати можна безкінечно довго). І про хліб - незрозуміло. Хіба люди його безкоштовно їдять? Хіба не купляють і не сплачують податки?
IQ 80• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ответ на вопрос будет?
Думаю, мультики - ваш потолок, не заморачивайтесь
Чупокабра• 11 июня 2025
До школы смотрели только на русском, тк это наш родной язык. В школу пошли с обучением на русском, но и украинский с 1 класса, плюс английский. И я стала те же мультики, которые уже знает на русском, ставить на украинском и английском. Это классный метод вхождения в иностранный язык, каким для нас был и украинский.
Фиона Шрековна
• 11 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Ладно, проехали, раз вам совсем нечего сказать.
Чупокабра• 11 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Ще вони були в складі рос імперії, але не носяться з рос культурою і літературою
Лише наші громадяни ввібрали все гімно з Раши, на превеликий жаль. І не розуміють, яка це біда…
Ну вообще-то юго-восток вообще стал Украиной только в совке, до этого всегда был россией. И тут наоборот, вводили украинский как обязательный еще в 20-30е годы.
Харчовий тріль• 11 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Росіянам типово зверхньо ставитися до українців, так у всі часи було
Ви правильно продовжуєте риторику катів та вбивць
О, так у нас ЗУ заселены россиянами? Такого надменного отношения как там нет ни от кого, хотя сами никто и в основном на обслуживании у ес.
Харчовий тріль• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
А ті ж поляки як ставляться до українців? Не зверхньо?
Те нас вообще обслугой считают, спасибо ЗУ.
Харчовий тріль• 11 июня 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
мова – це зброя. і росіяни цю зброю відмінно використовують, просуваючи свої військові дії під гаслом захисту російськомовних. так що так, всі хто з України і люблять говорити російською ментальні інваліди і любителі г...
Господи, когда уже такие как вы введут на свое любимое ЗУ и оставите адекватных людей в нормальных городах в покое 🤦
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Тут не держава має щось робити чи ні, тут у людей має бути бажання, ідентифікація. Російська мова - мова окупанта, який нас нищить. Вам мало? У ТЦКашників є робота, бо не спішать громадяни захищати країну від окупанта. І якби були бажаючі, у тцк не було б роботи. І відкрию Вам секрет - воювати ніхто не хоче - ні ті хто воює, ні ті хто ховається. Просто одні розуміють треба, інші - ні. Я зараз не про владу, ментів, прокурорів і тому подібних... Я про звичайних людей. Якщо про хліб не зрозуміло - то Вам значить батьки не пояснили. Тут не про гроші і податки. Зерно - це багатство нашої (української) землі. Тому і пишу - мені дивно, що людина не розмовляє мовою держави (місцезнаходження), де росте хліб, який вона їсть, п’є воду.... Тут я про мову роду. Відговорки можна знайти завжди, було б бажання. І це не тільки мови стосується..
Миссис Буркул• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Сплошная пропаганда.
Почему простые люди должны хотеть идти воевать, или по принуждению идти воевать ? Никто на это не подписывался.
Если глава нашей страны принял решение воевать ( слабый против сильного), то это лично его желание и проблемы.
Відморожена• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
У нас і українці до українців ставляться зверхньо.
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Сплошная пропаганда.
Щановна, пропагандою тут займаєтеся Ви. глава нашей страны принял решение воевать - не так. Ворог НАПАВ - б’є, бомбить, гвалтує. Україна обороняється.
Миссис Буркул• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Глава нашей страны до этого довел, не договорился чтобы этого не произошло.
Спросите у родителей потерявших своих детей, нужна ли им эта война ?
Відморожена• 11 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
Очень много поляков среднего возраста (40-50) знаю русский, они учили его в школе.
И когда надо - очень даже на нем разговаривают (да, плохенько. Но как могут)
Але при цьому не існує поляка, який не говорить польською.
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
НеШановна пропагандистко російської мови! Ви забуваєте про прешочергове - напав ВОРОГ, хтось щось не доробив. Війна не потрібна НІКОМУ, окрім кацапа, мову якого Ви захищаєте. Задумайтеся. ВИ захищаєте мову ВОРОГА, ОКУПАНТА.... А краще подивіться тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3727408
Миссис Буркул• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Ничего я смотреть не буду, с вами бесполезно общаться, прощайте.
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
І якби Ви були не на ЗАРПЛАТІ, Вам би було пофіг якою мовою дивляться мультики інші (ЧУЖІ) діти
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Подивіться, та СЛАВА РОССИИ випалено на шкірі українця. Російською мовою... Мовою окупанта
Лепетун• 11 июня 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Люди не делятся на нации, рассы, языки, цвет кожи. Люди делятся на нормальных и идиотов. А вот идиоты делятся на нации, рассы, языки и прочее.
Лепетун• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Удалено администрацией...
Ласковая_львица• 11 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Та певно)
Моего друга детства убил украинец. Просто забил в подъезде до смерти перед Новым Годом. Забрал зарплату, телефон и даже куртку снял.
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляЛепетун
Удалено администрацией...
Оооо, то Ви теж схильні до катування. Відкрию секрет - вухо, орган чуття, який є у всіх людей, незалежно від мови і наявності мізків. А собі відріжте, ви ж розмовляєте мовою, якою розмовляють вони (чуєте вухами і повторюєте).
Лепетун• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Надо же, уши можно иметь как у врага. Спасибо и на этом, разжигатели срачей внутри страны. А если рускомовный вашу сраку можно защищать на фронте?
Мост_Устал• 11 июня 2025
Ответ дляЛепетун
Срачі з мультиками розпалюєтие ви, створюючі такі теми . Розумю, гроші не пахнуть.
Так, мої родичі російськомовні родичі вже захищають і, нажаль, не всі живі від рук окупанта. Але прогрес у вивченні мови і осмислення факту її насадження є. Мультики дітям російською не включають.
Лепетун• 11 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
А я живу в городе где сейчас 59% военных и слышу ежедневно на каком языке они говорят, так что ваши фантазии- это всего лишь попытка разжечь очередной мовный срач. Когда вами уже сбу займётся, как внутренним врагом страны.
Мост_Устал• 11 июня 2025
Звідки така точна статистика про відсоток військових? На кого працюєте/стараєтеся? Повторюся - розпалюєте мовний срач Ви, створюючи такі теми, як ця і граючи на руку окупанту - Путін спаси/защіті расийскагаварящих. Маю надію, що СБУ до Вас виїхали вже!