Элька-Карамелька• 11 июня 2025

Болгарія з дитиною

порадьте курорт в Болгарії з дитиною: Золоті піски, Святий Влас, Албена?
Цікавить не анімації, не басейни, а спокійний відпочинок. Цивілізація важлива, але не дискотеки. Головне - чистий гарний пляж, наявність тіні на території. І головне - без базарів і багато їжі на вулиці як в Затоці, а більш таке санаторне місце. На фото багато готелів виглядає саме так, але це ж фото.
Фиона Шрековна• 11 июня 2025
Якщо дитина мала, то я б радила Созополь. Там пляж і море саме для маленьких дітей, ми їздили туди коли син був малий, і наші куми там відпочивали з першою дитиною
Чижик Пижик• 11 июня 2025
Ми в Кранево відпочивали, але там є базарчик як в Затоці, правда, далеко від пляжу. Ну і обережно, бо в Болгарії ротавірус - це звична справа
Фиона Шрековна• 11 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ми були 4 рази на 3 різних курортах Болгарії і жодного разу не стикалися з ротавірусом. Про те що він там розповсюджений читаю лише тут. Минулого року у колеги доньки їздили в табір та у подруги в спорт табір дитина, позаминулого однокласник моєї доньки і всі були здорові, ніхто не захворів
Тому не треба лякати людей
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
навіть якщо купатись лише в морі?
Ноу коммент• 11 июня 2025
Минулого року поїхали в червні спеціально, щоб не підхопити ротовірус, купались тільки в морі, але підхопили!!! Весь готель хворів, лікарі по коридорам ходили. А сусідній готель не хворів. Лотерея.
КротоТо• 11 июня 2025
Курорт св. Костянтина і Олени. Спокійно. Ротавіруса не підчепили. Під Варною, їхати до курорту близько. Але. Якщо говорити загалом, то я більше в Болгарію не поїду. Там якийсь совок. Чесно.
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляКротоТо
навіть якщо класний великий готель?
просто в мене вибір або гарний готель із шведською лінією в Болгарії або якісь сумнівні апарти в Чорногорії над дорогою, до 1 км до моря і т.п.
Чижик Пижик• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Тому не треба лякати людей
Конкретно в Кранево є багато таборів і діти звідти купаються разом зі всіми в морі. Ми два рази там відпочивали великою компанією і перший рік підхопили ротавірус, довелося скористатися страховкою. У нас в компанії не всі купили страхування і зверталися за допомогою в медпункт одного з таборів, то там весь табір ригав, просто поголовно.
Другий раз вже обійшовся без ротавірусу. Тут як пощастить, але місцеві нам казали, що ротавірус там дуже часто гуляє
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
саме в Болгарії, а в Європі (Чорногорія, Хорватія, Греція) його нема?
Чижик Пижик• 11 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не знаю. В Хорватії відпочивали і все було ок.
Snehka• 11 июня 2025
Були в Єленіте, знімали апартаменти. Море там супер, на території є і готелі, і гірки, погугліть..
Не знаю як цього року, але коли ми були був і магазин і аптека і ринок і ресторани все в пішій доступності
Наверняка• 11 июня 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Ротавірус і в Україні на курортах звична справа, а сусіди з Єгипту кожен раз з ним вертаються.
Я тут з 2013 року ці страшилки про Болгарію читаю, і за років 8 які там відпочивали, не мали ні разу його.
Наверняка• 11 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Тому не треба лякати людей
О, написала вище те саме.
КротоТо• 11 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
навіть якщо класний великий готель?
Ми були в гранд - отель Варна. Що з позитивного ще забула написати - окреме дитяче меню, дуже схоже з нашим харчуванням для малюків - кашки, пюрешки, легенькі супчики. Багато фруктів і овочів. Харчування для дорослих також смачне, але забагацько перцю)) На території окремо італійський і рибний ресторани.
Але батути для дітей (моїй тоді було 2, 8) грязні, старі. Ігрова кімната теж така, як совкова. Море мені не сподобалося - якесь грязне і багато водоростів.
Пам´ятаю, що мені дуже хотілося поїхати в Болгарію, а по приїзді я сама собі задавала питання - чого мене сюди занесло? От наче і отель 5*, і море, і т.д. А воно якесь таке все недолуге... Як в країнах соц. табору.
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляКротоТо
а якщо дорослий на дієті лікувальній. мясо без перцю і приправ, каші без добавок/приправ, картопля просто варена, макарон просто макарон - таке взагалі буває там?
КротоТо• 11 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Буває. Можна і вибрати, і просто попросити змінити дещо для вас харчування. І ще - ми там були в кінці вересня, було дуже багато ос скрізь - і на пляжі, і на батутах.
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляКротоТо
в серпні і вересні зазвичай дуже багато ос.
КротоТо• 11 июня 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
От я це теж запам´ятала.
автор Элька-Карамелька • 11 июня 2025
Ответ дляКротоТо
От я це теж запам´ятала.
в липні ще немає так.
а от в серпні просто завал. вони навіть прямо на пляжі і в воду сідають - дуже небезпечно